Dívka a moře

Houževnatá mladá Australanka si jde odhodlaně za svým snem a musí překonat velký strach, aby jako nejmladší člověk na světě sama obeplula celou zeměkouli. (Netflix)

Zaks

Hneď úvod navnadí na slušný príbeh o 16! ročnej námorníčke, ktorá sa pokúsila oboplávať svet. Spolu s hlavnou hrdinkou prežívame jej cestu plnú nástrah a nebezpečných situácií. Film zanecháva silný inšpiratívny odkaz najmä pre mladých. ()

Akinaz

Silný a velice emotivní příběh podle skutečné události. Hlavní hrdince je pouhých 16 let, když začíná svou životní plavbu kolem světa na své jachtě PINK. 210 dní strávených na moři jen ve společnosti sebe sama a ne vždy předvídatelných živlů. Film nám ukazuje nejen to jak těžké je takouvou cestu zvládnout, ale to, že i když je cesta mnohdy těžká a trnitá, vždy se vyplatí jít za svými sny...protože ten pocit, když dojdete na konec cesty je k nezaplacení. Klobouk dolů před touto mladou slečnou a tedy i před jejími rodiči, že to takhle zvládli ustát. 5* ()

holtis

Velmi pěkný rodinný film o odhodlání a touze. Moře, skutečný příběh a pěkně zahráno a natočeno, až se někdy nechce věřit. 210 dní sám ( ikdyž né úplně, net a mobil dorazil i na moře) v takové skořápce, to chtělo odvahu. 70% zaslouženě. ()

MarekTulen

True Spirit je krásný film, který mě sice ničím nepřekvapoval, ale něco mi předal. Dobrodružné drama, které má jak výbornou hudbu, visuál, postavy a příběh, má i něco do sebe a za mě to mohu doporučit každému, kdo jde za svým snem, ať jsou před ním jakékoliv překážky nebo pocit ukončit to za čím jste si šli tu celou dobu, dá se to překonat a zjistíte na čem vám skutečně záleží. ()

momomoo22

Myslela som, že to bude nudnejšie, ale nakoniec to plynulo. Páčilo sa mi, že to nie je točené na ponurú drámu,a le tak rodeine a sympaticky. AKo obdivujem jej rodičov, že si pustili dieťa na takú cestu. Polročný neustály strach to musel byť. A ju zas obdivujem, že sa nepoto z búrok a hlavne tých obrovitánskych vln.  Tie sú desivé a že sa s tou lodou aj potopila....Brutál. ()