Animovaný seriál o smoliarskom pirátskom kapítánovi "Divokom Jackovi" a jeho spoločníkovi potkanovi Snuckovi. Táto dvojica spolu prežíva celý rad nevšedných a blázdnivých dobrodružstiev. (curunir)

Phyrexian

V záplavě ubohosti a trapnosti, která je dnešním dětským pořadům tak blízká, se naštěstí najde výjimka v podobě tohoto skvělého kresleného seriálu. Celý seriál táhne ústřední dvojice - pirát Divoký Jack a jeho lehce natvrdlý krysí námořník Snuk. Příběh všech dílů je v podstatě pořád stejný. Jack a Snuk se dozvědí o pokladu a rozhodnou se ho ukrást. Někomu by to možná přišlo málo, ale mi to kupodivu stačí. Geniální díly s Drakliou nebo skotem Dagnabitem pobaví pokaždé, hlavně díky překladu, na kterém odvedli našinci dobrou práci. Jedinou chybu vidím v odfláknuté animaci, která trochu kazí jinak výborný seriál. Celkově se ale jedná o nejlepší seriál, co běžel na Fox Kids, a možná i nejlepší "kreslený" komediální seriál vůbec (Simpsonovi nepočítám). 9/10 ()

chelsea17

Perfektní animovaný seriál, rád jsem se na něj díval a vůbec mi nevadilo, že je dílů tak málo a jen se opakují. To je právě veliká škoda, že nebyly natočeny další. Nejlepší díl je asi ostrov Zerzin a o kanibalech :-) ()

Vilg

Divoký Jack a jeho poskok, přerostlá krysa Snuck, kterým se vždycky všechno posere. Evokuje to taky někomu Daffyho Ducka? Bez krysy, teda. A zrzavý Skot Angus, co hraje na dudy. Osobně se domnívám, že předobraz Johnyho Deppa v Pirátech z Karibiku. Ale to je jen soukromá domněnka. ()

Raaavenek

Asi to nejlepší co kdy na Fox Kids vysílali... vždycky jsem se bavil od začátku do konce a pak ještě víc, když jsem shlédl "Piráty z Karibiku", neboť "Pirát divoký Jack" je "karibskému" Jacku Sparrow více než předlohou. On je Jack Sparrow :) ()

Ingwio

Kreslený seriál plný absolútnych sprostostí. Však koho by napadlo dať doprostred oceána malú závoru s nápisom colnica.. Pre každého kto má rád uletenú zábavu len odporúčam. ()

Martin00x

Když jsem byl velmi malý, stával jsem každý den v 5:00 abych tento úchvatý animovaný seriál mohl vidět, a byl jsem moc nerad, když jsem televizi zapnul například v 5:03 :-) ()

Maja238

"Celá věčnost v pekle, ve společnosti Lucifera, Satana a všemi různými možnými rohatými ďábly by byla procházka parkem oproti pěti minutami se mnou a touhle sešívačkou!" ()

Guran

Tento seriál na mě hodně zapůsobil když jsem ho viděl poprvé. Výborná komedie pro děti, Jack a potkan Snuck společně dovedou dost legrácek a taškařic, např. Jacka budou požírat žraloci, dinosaurus ho bude žvýkat v puse, bude hořet, topit se atd. Dále seriál obsahuje zajímavě udělané barvy postav a krajiny. Pro mě osobně se jedná o nejlepší kreslený seriál všech dob! Pirát divoký Jack pobaví snad i dospělou osobu, nejen dítě. ()

Snapphanar

Dříve můj oblíbený vtipný animovaný seriál nabitý humorem, na který jsem se rád díval, když jsem přišel ze školy. Ale je to už opravdu dlouho, co jsem ho viděl... A také dlouho, co jsem kdy šel ze školy a díval se na pohádky a animované seriály. ()

Botis

Původně 4*, zvedám na 5*. Seriál je sice opravdu krátký, ale všechny ty frky, hlody, narážky a já už nevím co ještě jsou opravdu parádní ("Nejste vy náhodou pirát?" - "Ne, jsem hrnek na kafe."). Nemalý podíl na tom má i luxusní dabing. ()

MIHLIK

Ha před pár rokmy sem se na to z dětma dívával na kabelu UPC Fox-Kids( snad) a byla to fakt sranda a škoda že to od ty doby nikdo nevysílal... ()

Cor-Angar

Podle mě jeden z nejlepších animovaných seriálů, opravdu škoda že není ještě víc epizod. Dvojce Jack a Snuck je skvělá a jejich příhody mě i po těch deseti letech pořád baví. Ani nevadí že některé scény (a 1 prakticky celý díl) jsou dosti inspirovány Černou zmijí ("druhá" loupež, střelecká sázka se slepcem a prohození rolí), vlastně lepší vzor si neumím představit :). Jinak je to seriál originální a hlavně opravdu zábavnej. K tomu přispívá skvělej dabing a hlášky (hrnek na kafe mám nejradši :)) a taky další postavy jako Flash nebo skot Angus. Takže jasných 5 hvězd... "Snucku, ty dřevo" :D ()