Voláme všechny fanoušky Homelandera v kampusu. Dnes ve Fóru protestujeme proti socialistce Victorii Neumanové. Ukažme Neumanové a jejím protisuperhrdinkým pohůnkům, že se nám jejich agenda nelíbí! Nejsme jejich otroci! #UdelejmeAmerikuOpetSuper #NaSuperhrdinechZalezi (Prime Video)

Martrix

Bohaté na události, k tomu pěkná prolínačka s Boys...rozhodně nejde jen o přívěšek ke staršímu bráškovi, který je určený pro teenegery, ale o plnohodnotné rozšíření Supverza. Pro spoustu lidí je Boys a Gen V velmi vítané osvěžení, protože jak DC, tak Marvel neumí využít potenciálu, který se v komiksech skrývá. ()

William_

Tak nakonec bude děj v Gen V provázanější s The Boys víc, než většina očekávala, což kvituji. Musím souhlasit že je to jedna z těch nejlepších epizod. To že Victoria Neumann bude hlavní postavou 4. série Bandy už víme, ale právě díky Gen V víme, jak velkou zbraň má ve svých rukou. Karty jsou rozdány a těším se na finále 1. série. ()

kenkaku

“Přestaň se měnit na kluka, když chceš znít důležitě”. Prakticky krom jednoho odhalení (motivu děkanky), klasická odpadní epizoda o ničem. Jen se snaží o větší integraci s The Boys. Pozn.: když vidím jaká to jsou vypatlaná paka, virus je dobrý nápad. ()

molcan2

Táto epizóda sa začína rýchlo a dostáva sa priamo do deja. Musím povedať, že táto epizóda sa mi páčila najviac z celej série. Prepojenie so širším (The Boys) vesmírom ma núti tešiť sa na finále série a 4. sériu The Boys. Siedma epizóda mala niekoľko epických akčných sekvencií, každá iná ma plne vtiahla do deja a čakal som, čo sa stane ďalej. Postavy tam pokračujú v honbe za odhalením lží a podvodov v lese. Bolo dobré vidieť, že niektoré z ostatných postáv dostali viac času na obrazovke. Celá epizóda bola pôsobivá od začiatku do konca a záver bol nečakaný a nútil ma byť nervózny z toho, čo sa stane. Tento seriál sa mi naozaj páči a viac než sa teším na to, čo príde v ďalšej epizóde. ()

warrenur

Jedinou zaujimavostou bolo jednoduche prepojenie s motivaciou Shetty-ovej na udalosti z lietadla z The Boys. Ale pocas celej epizody sa stretavame s natahovanim, "odsuvanim "naliehavej" zalezitosti, ktore chcu nasi hrdinovia "naliehavo" riesit, len pre to, aby akoze do divaka zasievali neistotu, pricom dari si im akurat ho iritovat. Pretoze opakovane a naduzivane postupy sa ohraju. Naviac, udalost, ktora mal vyvrcholit ovladnutim blondavou telepatkou ostala uplne mimo kamery....wtf? Posobilo to na mna velmi amatersky ako z lacnych teen komedii. Slaby diel, nestotoznujem sa s tak vysokym hodnotenim a po 7mom dieli absolutne nesuhlasim s porovnanim s The Boys. Ti boli scenaristicky a aj herecky o cely rad kvalitnejsi, zabavnejsi a pri svojej uletenosti stale inteligentni. Toto sklzlo a ostalo v prostoduchej "studentskej drame". Sklamalo ma, kam tento serial dospel. A "zvrat", kedy v zavere jednu mocnu zenu ideovo a i postavou nahradi druha, len preto, aby stale mohla byt propojena na liniu s hlavnou cernosskou predstavitelkou bola uplne prvoplanova a bila do oci. Myslim, ze i kazdej/kazdemu vnimavej divacke/divakovi. ()

muti

Až na trápnu exposition scénu pre postavy ukryté pod stolom to bolo docela napínavé. Odhalenie skutočného zámeru s vírusom a gen V, s tým že postava Homelandera rezonuje čím ďalej tým viac. Škoda že jeho úplná absencia uberá sérialu na sile, predsa len postava jeho kalibru tu veľmi chýba. ()

Tom10000

7. a předposlední díl 1.série, prozatím jediné z celého seriálu. Kate se snaží znovu si získat důvěru svých přátel, jež zradila. A to jediným možným způsobem - pokusí se zblbnout Shettyovou, děkanku Godolkinovy univerzity, jež ji celou dobu ovládala s pomocí prášků. Jordan a Marie se na chvíli pohádají, aby se poté vydali každý svým směrem - on/ona za Emmou a dalšími, ona zkontaktovat možnou budoucí prezidentku USA Viktorii, socialistku se sklony ke kritice Ameriky. Jejich setkání provází překvapivý zvrat, kdy se černoška dozví o jejích schopnostech, stejných, jako má ona sama. Mezitím se Shettyová domlouvá s doktorem ohledně viru, a širokých možnostech jeho využití. Doktor ale odporuje, a předá slabší dávku Viktorii. Samozřejmě, jedná se o zradu, (nikdy nebyla proti vyhlazení) a brzy umírá. Kate zabije děkanku školy, čímž sice všechny šokuje, ale získá si tím Sama, vždy spíše na straně kruté spravedlnosti. Ten neuposlechl Emmu, a vydal se mezi ostatní studenty, čímž na sebe nebezpečně upozornil. André spatřil v televizi záchvat svého otce, a nyní s ním bojuje o jeho život (...). 85 procent. O trochu slabší síl, ale zase s mnoha zvraty. ()