Jestli jste vy nebo vaši lidští blízcí byli zraněni nebo zabiti při práci na Godolkinově univerzitě, můžete mít nárok na finanční odškodnění. Stovky lidských zaměstnanců se staly obětí studentů Godolkinu, ale advokátní kancelář Bremmer & Bremmer na nich vysoudila miliony za zranění nebo protiprávní zabití. Objednejte se na konzultaci zdarma na 1-888-177-2774. Braňte svá práva! (Prime Video)

Martrix

Poslední epka řady, jak se patří. Masakr, šílenství, eliminace některých postav, pořádný twist, otevřená brána pro druhou řadu a jako bonus prolínačka s Boys...symbolické předání štafetového kolíku pro nadcházející návrat Houmího a Bučránka. Urban pro mě už navždy zůstane vousatým fuckerbutcherem. Je zajímavé, jak pár vteřin dvou postav z Boys připomenou, že Gen V bylo jen takové mladické kočkování a přestože pobavit umí, na první ligu ultrahajzlů, prostě nemá. ()

wampyrelli

Celej díl super. Cliffhanger na konci ubohej. Žadný příběh není v sérii uzavřený. Nemám důvěru k seriálům, co neuzavírají příběh. Obecně málokdy seriály vědí, co s tím dál. Vytvořit cliffhanger umí každý, ale dokázat uzavřít příběh na úrovni je velké umění. A tvůrci to v téhle sérii nedokázali, nebo se o to možná ani nepokusili, aby si spolehlivě udrželi diváky do další řady. Ale já tyhle metody nemám rád, tak se asi nebudu zatím hnát za "mrkví na provázku" a počkám až vyjde seriál celý. Jestli ho nedokážou uzavřít, tak se na něj nebudu dívat, příběhy bez konce mě nezajímají. ()

William_

Odvážní tvůrci šli s kůží na trh a nabídli nám detailní pohled na vraždící masakr v kampusu, které bohužel probíhají v Americe každý měsíc (akorát místo supráků tam střílí nevinné lidi vymleté mozky s přístupem ke střelným zbraním). Co se finální epizody týče, nemám s ní i přes pár výhrad (ano, myslím ten cliffhanger jako prase) problém a tvůrci si tak krásně vytvořili cestičku jak pro 4. sérii The Boys, tak i pro další sérii tohoto seriálu, který se bude v dlouhodobé časové linii střídat se svým slavnějším bratříčkem. PS: Je až neuvěřitelné, jak velké charisma ten poletující pajdulák má. ()

Tom10000

8.díl. Kate prochází těžkými chvílemi, když zaslechne, jak ji její přátelé obviňují ze smrti děkanky. V určitou chvíli se proto rozhodne na všechno vykašlat a stát se Temnou mrchou. Už předtím ji Sam obdivoval. A nyní se k ní přidává, aby společně osvobodili všechny vězně v Lese. Marie, Jordan a Emma se mezitím ocitají na druhé straně tábora. Mezitím, co se blonďaté dívce schopné každého zmanipulovat, a klukovi s velkou silou podaří to, o čem snili, a nyní vraždí i další své spolužáky, pokouší se zbytek hrdinů zabránit katastrofě. André se vrací od umírajícího otce, a zničený ztrátou Kate, rozhodne se pomoci Marii. Té se podaří situaci skoro napravit, když usekne Kate půl ruky. Náhlý příchod neznámého superhrdiny ale vše změní. Mnoho lidí umřelo. Třeba kluk, jenž mohl s pomocí jistého přístroje zničit vysokou frekvencí zcela kohokoliv (vinou Kate). A neviditelný kluk (vinou Marie). Tento muž ale obiní z vražd pouze černovlásku. A tu (zdánlivě) zabije. Jenže opak se stane pravdou. Ona, Emma a André s Jordanem přežijí. Jenže se octnou na neznámém místě, podobném Lesu. A kate se Samem? Tomu mladá dívka pomohla, když ho připravila o emoce. A navíc, on sám se vzdal Emmy. Nyní tvoří společně skvělou dvojici. A navíc, tu, jež vyhrála. Alespoň takto chápe celou událost na Godolkinově univerzitě (podle zpráv) zbytek světa. Kdo jim pomohl, víme (...). 100 procent. Geniální závěr celé série. Už se těším na další! ()

jirikzaboj

Skvělá epizoda narvaná chaosem a pořádnou akcí. Posledních 10 minut je to nejlepší, co Gen V zatím ukázalo a to především proto, že se opět víc propojuje s The Boys a samotný konec s jistou postavou, která si to ukradla celá pro sebe a to stačilo jen pouhými gesty a krátkou větou. Samotný zvrat ve vyvrcholení je přesně to, v čem tak hezky fungují The Boys. Předpokládám, že se pokračování dočkáme právě v jejich 4. sérii. ()

• Epizoda obsahuje potitulkovou scénu. (Duoscop)