Po piatich rokoch od neuzavretých vrážd mladých žien sa páchateľ prihlási o pozornosť ďalším zločinom. Dítě s Fáberovou sa pustia do prípadu, ktorý ich zavedie hlboko do minulosti, a to do letného tábora. (RTVS)

honajz

Ale tak v něčem zajímavý případ, jenže utopený v onom myslím že nechtěně parodickém hávu. Policejní hlídač naletí na trik falešnému kurýrovi? No tak. A když Dítě ví, kde pachatel je, proč hlídači rovnou nezavolá? Navíc ta linka s malým Denisem a s táborem, to je taky dada. Marika se sice po dětech ukáže v plavkách, ale ona se ráda svlékala před kamerou i dřív a full, a ke všemu byla mladší, takže ani tohle mě nějak nebralo. ()

Necrotongue

Já si doopravdy myslím, že si Jan Pachl dělá z nás diváků regulérně srandu, a když jde tahle záležitost na obrazovku, tiše se doma pochechtává, jak to zase budeme všichni řešit. Pokud to tak opravdu je, musím uznat, že se mu to skvěle daří. Téma epizody- tradičně skvělé, samotné provedení- tradičně chabé. A znovu jsem věděl, kdo je vrah, jen co se objevil poprvé na scéně. Vždycky, když se tvůrci z ničeho nic začnou déle věnovat prakticky bezejmenné, vedlejší postavě, je vymalováno. Nejhorší byl ovšem fakt, že by se bez dovolené na Seychelách vlastně nic nevyřešilo. / Poučení: Podzimní tábory jsou zjevně zábavnější než ty letní. ()

elodieB

Postava Denise je milá a sympatická. Navíc má v tomhle díle logiku. Nicméně je zajímavé, že Fáberová o existenci "nevlastního" bratra nemá ani ponětí, i když je jasné z dílu Falza, že jeho matku zná až tak dobře, že kvůli ní odešla z otcovského domu. Proč, když se někdo už jednou rozhodne dělat seriál, musí to podělat zfušovaným a odflinknutým scénářem? ()

fafejt001

Letní  tábor  na  podzim - vtip .  Vy  jste  vyjednavač ??  --skoro  jsem  se  posral ,  další  vtip . Podezřelý    nese  zasilku  k  policistovi  a  on  ani  neřekne  - položte  tu  zásilku  na  zem , další  vtip?  A  bylo  toho  více . Ale  trik  s  kartama ,  je  dobrý  na  balení  holek .  Musím  se  naučit . A  rovněž  Dítě  s  dítětem  na  táboře  - také  dobrý  vtip . Shrnuto  **a půl . ()

sator

Mladý hacker vysvětluje že dá dostat do zaheslovaných stránek přes "backdoor odkaz". Zadní vrátka (anglicky backdoor) je v informatice název metody, která umožňuje obejít běžnou autentizaci, která za běžných okolností brání uživateli v neoprávněném využívání počítačového systému. Pokud jsou zadní vrátka v softwaru či hardwaru zabudována, mohou být využívána k seriózním účelům (např. pro univerzální heslo pro servisní přístup), avšak často jsou zneužívána vládními špionážními organizacemi např. NSA. ()

• Táborový vedoucí má na rukávu domovenku „T.O. Rozbořenka“. (sator)
  • Natáčelo se i na Petrském náměstí v Praze. (Winster)
  • Mladý hacker vysvětluje, že se dá dostat do zaheslovaných stránek přes „backdoor odkaz“. Zadní vrátka (anglicky backdoor) je v informatice název metody, která umožňuje obejít běžnou autentizaci, která za běžných okolností brání uživateli v neoprávněném využívání počítačového systému. Pokud jsou zadní vrátka v softwaru či hardwaru zabudována, mohou být využívána k seriózním účelům (např. pro univerzální heslo pro servisní přístup), avšak často jsou zneužívána vládními špionážními organizacemi, např. NSA. (sator)