Chovatelia výstavných plemien psov vedia byť pekní blázni. Svoje zvieratá majú niekedy radšej ako ľudí. Ale žeby sa medzi sebou vraždili? (RTVS)

subic

2 horliví chovatelé nějakého, fakt nevím jakého, plemene, Jiří Lábus vs. Alexej Pyško. A k tomu jedna vražda kvůli baráku, manželka s milencem se zbavili manžela, ale právě ten jejich pes to trochu zamotal. Takové lehce překombinované. Ale prvně tu máme detektor lži jak z nějakého amerického filmu. A taky Marika Šoposká tu ukáže svou plíseň na nohou. ()

Necrotongue

Desátá epizoda byla tou, která mi zatím vadila asi nejméně. Když totiž vynechám notorického prudiče pana Klusáčka, bylo to celkem v pohodě. Jasně, k odhalení pachatele jsem ani v tomto případě nemusel roztáčet příliš mnoho mozkových závitů, ale na to jsem si už asi dostatečně zvykl. Zklamal mě odchod mé oblíbené postavy a vyděsily mě olezlé nohy kpt. Fáberové, takže vlastně proběhly i nějaké emoce, a tak jsem se tentokrát poněkud rozhvězdičkoval. / Poučení: Chceš vraždit a vyváznout bez trestu? "Postarej se" o všechny očité svědky. O všechny. ()

Hombre8

O pejscích pro pejskaře. No a jelikož národ pejskařů, hned je to znát na hodnocení. Fáberová jediná, kdo si zachovala (vává) zdravý pragmatický odstup. Ostatní v zajetí emocí. Včetně štábu, kterého nezajímá, že si Forejt napřed strhá náprstky od polygrafu a pak si je v dalším záběru (nepozorovaně) navlékne. Senil Klusáček prudí statečně. Fakt psina. ()

otík

Další z řady podařených dílů, škoda jen, že divák už v první polovině prokoukne pravého vraha. Ale to nevadí. Chybí tu sice humor a popichování hlavních postav, ale je tu poměrně slušná role pro Lábuse i Pyška, pejsci jsou taky fajn, Krvesaj si taky ještě cosi odehrál. Celkově to plyne poklidně, napětí nikde, ale i tak díl, který se řadí mezi ty lepší. ()

quokam

V poslednich dvou dilech sla vskutku kvalita serialu nahoru. Scenarista jiz neflaka zjevne nesmysly na prvni dobrou a sceny nabraly na verohodnosti (s vyjimkou osetrovani Mariky). Jen tou gipieskou vysetrovatelum az moc pomohl, jakoby se prilis rozjel a pak zjistil, ze musi trosku ubrat na zaveru, bo mu dochazi vymerene misto. Jeste pohrdani Mariky cedulkou "pozor zly pes" a nasledna skorojakoprohlidkabezpovoleni byla navic. Potesila ma oblibena "epizodni" herecka Vanda Hybnerova, byt ani ji se zaver nepovedl. Celkovy dojem 7/10. ()

• Dítě (Miroslav Krobot) říká prodavačce: „Dáte mi pinotka?“ Pojmenoval si tak víno Pinot Noir, tedy Rulandské modré. (sator)
  • Veterináře hraje skutečný veterinář MVDr. Jan Herčík z Horoměřic, bývalý manžel herečky Kairy Hrachovcové, v době vysílání epizody starosta Horoměřic. (Fenek001)