Nelineárně vysílaný seriál, jehož pořadí epizod má každý uživatel Netflixu rozdílný.
Geniální zločinec a jeho parťáci se chystají ukrást sedm miliard dolarů. Tenhle velkolepý a do detailu propracovaný plán ale ohrozí zrada, hamižnost i ďábelské intriky. (Netflix)

Recenzie používateľa liskam k tomuto seriálu (8)

Kaleidoskop (2023)

Jinak Jako celek na Netflix nadprůměrně zpracované a vcelku originální. Některé z postav opravdu bravůrně zahrané. A některé scény velmi vtipné až groteskní. Bohužel ale dosti předvídatelné.   Lepší 3* 70% ()

Žlutá (2023) (E01)

Zajímavé... zatím zajímavé. Maličkato jednodušší a předvídatelné. Ale dávám tomu určitě šanci. 3* ()

Zelená (2023) (E02)

Tak jsme se trošíčku podívali na začátek a pootevřeli jedno tajemství. Kupodivu to zatím všechno dává smysl. 4* 74% ()

Modrá (2023) (E03)

Podstrčení drog FBI a následné vydírání právničky. Velice mizerný díl, v podstatě nejhorší z celé série! ()

Fialová (2023) (E05)

...?(příprava na loupež, využití tornáda) 3* ()

Červená (2023) (E06)

Tak tady už názvy sedí. A musím říci, že tohle je povedený díl. 5* 82% ()

Růžová (2023) (E07)

Neuvěřitelně komickej předposlední díl. Mi to začíná připomínat  čtyři pohřby a jednu svatbu. 5* 84% ()

Bílá (2023) (E08)

Celkově to příjemně odsejpalo. Jen je škoda, že jsem celou dobu věděl kdo ty dluhopisy má. Body dávám za Agentku FBI. 3* 69% ()

Leden plný seriálů

Leden plný seriálů