Po loupeži se parta skrývá, ale zdaleka ještě není po všem. Roger kuje pikle s nečekaným spojencem. FBI prošetřuje stopu v Jižní Karolíně. (Netflix)

kenkaku odpad!

6 měsíců po loupeži - epizoda mě vyloženě vytáčela. Nejen obsahem (stále nedává smysl - proč sakra ten mamlas sedí?), ale i provedením (retardovaná scéna s přestřelkou v domě… super-retardovaná scéna na pláži… smysl závěru/nezávěru). To jako opravdu to co setkalo před půl rokem (loupež co jsem ještě neviděl) má vnést do všeho PO TOMHLE smysl? K čemu se na ní teď ještě koukat (vylučování metodou je jasné kdo má dluhopisy)? Jsem si jist, že sledování v tomto náhodném pořadí je nesmysl a seriálu jen uškodilo. ()

Rocky88

Viděno jako druhý díl. Nejsem přesvědčen, že nahodilé přehrávání dílů je dobrý nápad. V tomto případě jsou mi postavy stále ukradené, tématem loupeže stále nepřidává nic originálního, takže koukám spíš ze zvědavosti. ()

tomik99

Ani díl šest měsíců poté mě nezklamal. Postavy prošly opravdu velkou proměnou a někteří zaplatili velkou daň. Původní tým je nadobro pryč. Otázka tak zůstává - kdo dluhopisy má a bude jediný vysmátý? Bude to RJ či zcela někdo nečekaný? ()

Anderton

Príbeh sa nám Ružovou uzatvára a domnievam sa, že celkom prekvapivo. Pripomína to viac Fargo a podobné čiernohumorné krvavé záležitosti, než predchádzajúce časti, rozumej bude tu o dosť viac mŕtvol, než by jeden čakal. A osobne si myslím, že minimálne v jednom prípade to bola skôr chyba. Ružová má slušné tempo a jej charakteristickou črtou je hlavne to, že scenár sa s nikým nemazná. ()