Geniální zločinec s parťáky vymyslí, jak se dostat do přísně střeženého sejfu. Věci ale nejdou podle plánu a bude potřeba trochu improvizovat. (Netflix)

Trevor

Čakal by som viac, navrhované ako posledný diel, pri chronologickom postupe epizóda nie je vysloveným sklamaním, ale trochu za očakávaním zaostala. pochopiteľne v zmysle hesla "traktoristi všetkých krajín spojte sa a všetky ženy, všetky rysy, spojte svoje klitorisy so všetkými vybabrala mladá sebavedomá žena...do toho tupci policajti, ale majú jednu intelegentnú, sebavedomú fenu, exfeťáčku...ako co ci mece, toto je miestami trápnejšie ako vylúčenie Rosandiča na 5+DKZ proti exbratom spoza pravého brehu rieky Morava na aktuálnych MS v hokeji. Toto určite nebola najlepšia časť série, aj keď evidentne byť mala. ()

kenkaku

loupež - viděno jako poslední epizodu seriálu a dějově tedy zcela zbytečná podívaná. O tom jak bude loupež probíhat víme z plánování a o tom jak dopadla ze dvou epizod “po” (které jsem viděl “před”). Prostě potvrzení idiocie sledovat epizody náhodně a ne chronologicky. Epizoda jako taková pěkná a kdyby byla viděna ve “správný moment” byla by i na vyšší hodnocení. ()

Anderton

To najlepšie nakoniec, ale nie v chronologickom poradí fabuly. Úlohou Bielej je nielen ukázať ústrednú lúpež, ktorá je nakrútená nie priam geniálne, ale tak, ako nakrútená aj má byť, ale aj vyplniť všetky "biele" miesta príbehu. A to paradoxne tak, že ešte dve epizódy sa odohrávajú po udalostiach a okolnostiach lúpeže. Bál som sa neuzatvorených dejových línií, našťastie tvorcovia hrali s publikom férovú hru. ()

tomik99

Tak ve finále se až tak o žádný překvapivý twist nejednalo. Doufal jsem, že to bude o malinko více zamotanější a že do příběhu zasáhne ještě jiná postava, která zamíchá celou hrou. Zvrat tedy nakonec očekávatelný, přesto nejsem zklamaný. Když si seriál pustíte chronologicky, už jednoznačně máte jen lineární děj, který až tak ničím neoslní. Kouzlo tohoto seriálu je skutečně ve skládání epizod, kdy cvičí váš mozek. Jelikož se ale jedná o první vlaštovku takového žánru, hodnotím plným počtem. Vlastně jsem byl spokojený. ()