Po loupeži parta řeší, co se nepovedlo, a napětí by se dalo krájet. Komu se tady dá věřit? Agentka FBI Nazan objeví nečekanou věc. (Netflix)

Trevor

Ak zo seba človek nenechal spraviť pokúsneho králika a išiel chronologicky tak môže byť spokojný, žiaden zázrak sa včak nekoná, stále je to však na solídnej úrovni. Všetci biely muži sú blbci, jeden afroamerický muž je menší blbec a klitorisáčky raz na svete nastolia celosvetový mier, blahobyt, prestanú zosuvy pôd, lavíny, lesné požiare aj povodne :-D. Proste Netflix comedy ako má byť, len škoda že to má byť heist drsný akčný seriál. ()

molcan2

Toto je štvrtá epizóda, ktorú som si pozrel po druhej (zelenej), piatej (fialovej) a štvrtej (oranžovej), a táto je zatiaľ najzaujímavejšia! Červená farba predstavuje energiu, vzrušenie a celkovo je to jedna z najfarebnejších farieb, ktorej sa venuje najviac pozornosti. Ako taká sa táto epizóda nazýva červená. Bohužiaľ? Mám pocit, že najmä túto epizódu nemôžete sledovať len tak pred epizódou s veľkou udalosťou, pretože ako divák dobre poznáte výsledky udalosti bez toho, aby ste prežívali skutočný stres a napätie s našimi milovanými postavami. Teraz si idem pozrieť tretiu epizódu (modrú). ()

kenkaku

ráno po loupeži - toto má být nejlepší epizoda? Nejenže je to jeden velký guláš (podle mě sledovat jí bez znalosti obsahu bílé epizody je nesmysl), ale i obsahuje dvě NEBETYČNÉ debility: 1) vážně nechali ležet v dílně tašku s pasy a zbylé dluhopisy? 2) ve kterém vesmíru funguje rozeznávání obličeje na telefonu se zavřenýma očima? Epizoda jako taková mi akorát hnula žluči, protože se nijak nepracuje se závěrem oranžové epizody (a ano, chápete dobře, bílou jsem také ještě neviděl). A pětiminutová scéna v garáži to nezachrání. ()