Nelineárně vysílaný seriál, jehož pořadí epizod má každý uživatel Netflixu rozdílný.
Geniální zločinec a jeho parťáci se chystají ukrást sedm miliard dolarů. Tenhle velkolepý a do detailu propracovaný plán ale ohrozí zrada, hamižnost i ďábelské intriky. (Netflix)

Recenzie používateľa tomik99 k tomuto seriálu (8)

Žlutá (2023) (E01)

Nejzajímavější na této epizodě bylo přemýšlení, zda se to odehrálo po (mé) první epizodě. Bylo to před vězením, nebo po vězení? Na oboje jsem si dokázal najít argumenty. Jsem ale rád, že jsem tuto epizodu dostal poměrně "brzo", neboť aspoň vím, jak se tým dal dohromady. ()

Zelená (2023) (E02)

Tak pro mě tohle byla první epizoda a jsem nadmíru spokojen. Giancarlo Esposito snad jako vždy provádí naprosto profesorský výkon. A já (originální) útěky z vězení mám rád, takže jsem byl nadmíru spokojený. ()

Modrá (2023) (E03)

Vše do sebe začíná více zapadat a myslím, že již chápu hlavní zápletku včetně vnitřní motivace hlavní postavy. Lze už i tak nějak odhadnout, co se stalo tenkrát před vězením. Přesto budu rád, když budu příjemně překvapený. Určité zmatení tu stále je, ale u (mé) druhé epizody (žluté) to bylo daleko horší. ()

Oranžová (2023) (E04)

Za mě rozhodně zatím nejslabší epizoda. Už mi chybí poslední tři a tahle byla taková navíc. Jasně, máme tady nový příběh s FBI agentkou, ale pro mě nebyl tak obohacující jak posledních pár dílů. Místy jsem se i nudil. ()

Fialová (2023) (E05)

Já začátek příběhu dostal zhruba v polovině seriálu, kdy mi tak nějak už došlo, jaké jsou vztahy mezi hlavními postavami. Přesto jsem si to užil a vlastně tuto epizodu hodnotím jako jednu z nejlepších. Omlazení hlavních hrdinů se mi velice líbilo. A i když se možná (i vzhledem k tomu, že mám nakakoukanou většinu dalších epizod) jednalo o nejvíc předvídatelný díl, byl jsem až do samého konce napnutý. ()

Červená (2023) (E06)

Máme tady den po vloupačce a znovu je tu spoustu nových otázek. Kdo nakonec má dluhopisy a kdo koho podfoukl? Variant je opět několik a tohle hraní s divákem mě baví. ()

Růžová (2023) (E07)

Ani díl šest měsíců poté mě nezklamal. Postavy prošly opravdu velkou proměnou a někteří zaplatili velkou daň. Původní tým je nadobro pryč. Otázka tak zůstává - kdo dluhopisy má a bude jediný vysmátý? Bude to RJ či zcela někdo nečekaný? ()

Bílá (2023) (E08)

Tak ve finále se až tak o žádný překvapivý twist nejednalo. Doufal jsem, že to bude o malinko více zamotanější a že do příběhu zasáhne ještě jiná postava, která zamíchá celou hrou. Zvrat tedy nakonec očekávatelný, přesto nejsem zklamaný. Když si seriál pustíte chronologicky, už jednoznačně máte jen lineární děj, který až tak ničím neoslní. Kouzlo tohoto seriálu je skutečně ve skládání epizod, kdy cvičí váš mozek. Jelikož se ale jedná o první vlaštovku takového žánru, hodnotím plným počtem. Vlastně jsem byl spokojený. ()

Leden plný seriálů

Leden plný seriálů