Tri mladé hrdinky, tri veľké sny a jedna súťaž, ktorá ich môže všetky splniť. Klaviristka Anet (Kristal Shine), atlétka Marta (Dominique Alagia) a tanečnica Tina (Anna Šulcová) stoja na štartovej čiare dospelých životov. Majú sny, túžby a nádeje, ale aj rodinné a milostné problémy. Každá z trojice dievčat sa prihlási do súťaže Cool Girl s nádejou, že víťazstvo by mohlo pomôcť nasmerovať ich život správnym smerom. Postupne však zisťujú, že na to, aby si človek uvedomil svoju hodnotu, treba predovšetkým veriť v seba samého. (Continental film)

AgnesDee odpad!

Šla jsem do tohoto filmu s tím, že to bude kokotina, a to jsem taky dostala. Nemám si v podstatě na co stěžovat. Myslela jsem si ale, že by to mohl být (teoreticky) takový ten film, na který se můžeš podívat, když ti je třeba zle, nebo (v případě holek) máš menzes, a nebude to taková tragédie. Ach, jak jsem se mýlila! Ale vlastně, čemu se sakra divím? Tento film není nic jiného, než slepenec náhodných scén tří různorodých, ale vlastně naprosto stejných, dějových linek, přičemž jim chybí to nejdůležitější - DĚJ! Sledujeme tři mladé holky, které jsou obrazem stereotypních klišé protagonistek z amerických filmů, ale jsou napsané "po česku" - tedy nudně. Jedna je ambiciózní naivní holčina, která má potřebu přitahovat pozornost. Druhá je "ta jiná" - jinými slovy drzá kravka, která si věci domýšlí a musí všem dokazovat, jak moc je od ostatních odlišná za pomoci proslovů o tom, jak máme být všichni sví. A třetí je chudinka, která miluje moderní korporátní povrchnost a absolutně neovládá finanční gramotnost, takže svou (už tak na dně) rodinu přivádí ještě víc na mizinu svou potřebou kupovat si ten nejdražší make-up a vidí svět pouze přes sociální sítě, které hned na začátku filmu obhajuje. Až do poslední třetiny filmu se reálně nic neděje. Film má být o holkách, které se z rozdílných důvodů chtějí dostat do soutěže a vyhrát peníze, ale ta soutěž se odehrává až v poslední třetině filmu. Navíc ta soutěž působí, jakoby ji tvůrci vymysleli během jednoho jediného nudného odpoledne. Není žádným způsobem kreativně podaná ani nijak zajímavá. Vlastně další nudná talentová soutěž. Dokážu si představit, že kdyby se tento koncept dostal do rukou schopného scenáristy a dramaturga, tak by ten film měl úplně jiné grády. Mnohem radši bych sledovala film celý odehrávající se během soutěže, kam by se krásně dala propašovat kritika podobných soutěží a lidí, kteří mají tu potřebu se pro pár šupů ztrapňovat před divákama, kteří na to sice často nadávají, ale zároveň to neskutečně podporují ať už vědomě, nebo ne. Možná je na tomto principu postaven Squid Game (neviděla jsem to, takže neumím posoudit, a nebo další filmy s podobnou tématikou), ale nemyslím si, že by to bylo něco špatného, pokud by to bylo inteligentně podané. Tohle je však extrémně nudná promarněná hodina a půl vašeho života, která se dá prožít mnohem líp - třeba sledováním mnohem lepšího filmu než je tento. ()

JosefTomas

Původní komentář měl stejně úmornou délku, jakou se jevilo sledování Cool Girl!, takže jsem nakonec rozhodl, že ho přepíšu. Ve zkratce totiž šlo jen říct, že tento film nezná svou cílovku, snaží se zavděčit všem a bez výraznější logiky rozhazuje happyend na každém kroku, jen aby nemusel řešit všechny následky výhry a prohry hlavní soutěže, o kterou tu navíc vlastně vůbec nejde. Technická stránka je přitom slušná, ale zazdí ji klišovitý scénář a absence talentu hlavní představitelek. Přitom by to všechno mohlo docela fungovat, kdyby byla jasně definována hlavní postava, pro dramatizaci a stravitelnost by se ctila věrněji tříaktová struktura (první akt má asi 55 minut, druhý 15 a třetí tak 10 i s titulky, což je prostě debilita) a hlavně si tvůrci uvědomili, že sociální sítě a film nejdou téměř nikdy dohromady. Odpad tomu nedám, protože ten si už předplatil Neil Breen a jedna hvězda by byla pro kameramana se střihačem a pár dobrých herců furt málo. Takže 2* v přepočtu za 40%, dvojnásob, když jde o debut. ()

PTomA odpad!

Chodim do kina často a zažil jsem dvakrát tleskání během filmu: Joker a Cool Girl! Ale narozdíl od Jokera sem chodily lolitky v krátkých šortkách. Mimo to, že jim product placementama podstrkuji Bubble Tea, se snaží dohodit práci plastických chirurgů. Dějová linie je natolik spletitá, ze bych ji porovnal s známým příběhem "Šel chleba a potkal chleba s máslem..." Na pánu scenáristovi a režisérovi je především zajímavé, jak je jedna scéna dramatická a v té další se následky předešlé neřeší. Postavy jsou ploché (Anna Šulc mrk mrk) a ještě horší jsou jejich představitelé. KURVA však i cvičená opice by zavrtěla líp prdelí. O humoru ani nemluvím, ale když je člověk zdegenerovaný tiktokama těchto slečen, asi mu to bude stačit. Není to tolik morálně zvrácené a nechutné jako většina českých filmů, jen je na tom všechno špatně. ()

Isag1 odpad!

Nesmierny odpad a vykrádačka v jednom. Samotný herci nevedia, ktorá hodina bije v celom filme a absolútne nezmyslená propaganda BubbleTea. WAU! Ako fakt ste sa prekonali... ()

rzazeman odpad!

S čistým srdcem můžu říct, že toto byl opravdu nejhorší film co jsem zatím viděl. Nejen že v něm nic nedávalo smysl, ale nesympatičtí herci i jejich postavy, potom strašný soundtrack a do očí bijící "skryté" reklamy. Tři hlavní postavy, jsou ideálem dnešní krásy (smutné). A Anička Šulců v sobě opravdu nemá ani špetku talentu a už vůbec ne tanečního talentu. Pan Jeremy Tichý, by opravdu měl zůstat tichý a ne dělat příšerné filmy jen proto aby se do něj mohl dát jako postava, která přitahuje pěknou španělku (nereálné). Pokud máte rádi BDSM vlastního mozku, běžte na to... nebo pokud máte dvojciferné IQ (možná dokonce jednociferné), tak by se vám to mohlo líbit. ()

tsatsiki

Není to tak špatný, jak vypadají tady ta hodnocení Scénář je slabý, to že hlavní hrdinka jde na nějakou soutěž jsem se dozvěděl až po 50 min.Celou dobu jsem si myslel, že ji vzali do toho filmu.Herecké výkony slabé, jak ochotnické divadlo, Jakub Jíra dobrý moderátor,  moderování soutěže mu šlo, ale když měl hrát, tak to bylo prkenné, stejně jako další neznámé tváře. Škoda, že Vip herci nedostali větší prostor, ty by jediným plus, ještě s Robertem Cejnarem, který když pominu, že hodně občas přehrával,  tu ukázal, že je herecky jinde než mladí herci z tohoto díla. Plusem je, že Robert Cejnar si natočil svůj film jako producent.Za mě 20% a jedna *.A nakonec poznámka.Robert říká na začátku filmu, to už tady bylo mockrát.Ano Roberte takové témata, která jste použili ve filmu, tu byly mockrát.Jen jste vykradli americké filmy a ještě se Vám to nepovedlo.Jan Šťastný tam říká, že jako herec musí brát pořádné filmy a seriály za pár korun a dabing, aby zaplatil složenky.Po přečtení scénáře mu muselo být jasný,  že tento film bude zcela podřádný a zkazí si s ním pověst.Filip Blažek též, ten po Dukatové skále, Popovi a Andílci za školou přidal do své filmografie další brak a těším se, kdy dostane roli v pořádném filmu. ()

JerryMalfoy97 odpad!

Dno české kinematografie. Film absolutně o ničem se třemi extrémně netalentovanými a nesympatickými ,,herečkami´´. Tady nefunguje vůbec nic. Trapný humor a snad všechny dialogy o ničem. To vše, ještě podtrhuje naprosto otřesný střih, který z filmu dělá ještě větší smysl nedávající bordel. 0% ()

ZHODNOTITEL odpad!

Úroveň Tomáše Magnuska. Rádoby strhující příběh jenom bez příběhu. Iritující herecké/neherecké výkony influencerek, které jsem dosud naštěstí neznal. Product placement snad v každé scéně. Ani bych se nedivil, kdyby to byla Cool Girl Jaromíra Soukupa. Inteligencí celého filmu by to tomu odpovídalo. Zbylé obsazení dá lecčemu tušit. ()

Aeres odpad!

Sledoval jsem jako guilty pleasure a vyplatilo se. Hodina a půl nízkofrekvenčního scénáristického zla, smrtící dávky osmého kruhu hereckého pekla, laviny product-placementu a koncentrované esence nudy vyvolala přesně ty pocity pro bodání se pletací jehlicí do jakékoliv části těla, které jsem naposledy zažil při sledování čínského Krtečka. Díky Standovi Lukešovi za doporučení, ale podruhé to nedám. Cítím, jak mi společně s mizejícími závěrečnými titulky odumřela polovina mozku, a hrozí, že by se mi to taky začalo líbit. ()

Alden_Larson odpad!

Absolutní filmové selhání. Všechno, na co tento film šáhne, pokazí, a to nemá zrovna tak velký dosah. Jeho děj je plný klišé, je neskutečně předvídatelný a tím pádem hrozně nudný. Protagonistky nebyly ničím zajímavé, jejich vztahy mezi sebou i s jinými postvami byly buď stereotypní, nebo prázdné. Film taky není vůbec vtipný, podle mně by nerozesmál ani mimino. Několika momentům jsem se smál, ale ne těm, u kterých to tvůrci zamýšleli. Herecké výkony byly slabé, a vlastně se není čemu divit, když je film plný neherců a D-listových seriálových herců. Prezentace byla hrozně nevýrazná, tvůrci se několikrát pokusili o trochu zajímavější  kompozice v záběrech, ale moc se jim v tom nedařilo. Hudba byla děsně otravná a málokdy tónově vhodná. 0/10 ()

hrumsrt odpad!

Aspoň druhý takový film jen tak neuvidíte.. Naplněno rádoby hvězdičkami moderní doby, o kterém má povědomí jen jistá část populace, jíž je taky film určen. Ale zbytek jen nechápavě sleduje, jak mohlo něco takového vzniknout a děsí se toho, že bychom tomu podobné mohli vídat častěji.. Trojice reálných influencerek, které možná nalákají svoji cílovku do kina, ale tam i ona nakonec zjišťuje, že tahle exhibice před telefonem, aby bylo co nejvíc likes a views, nemá s herectvím moc společného.. Což se právě při opravdovém natáčení ukazuje a Cool Girl ve svých (ne)hereckých výkonech je vlastně i horší než kdyby neměly žádné zkušenosti.. Jak snadno by se dal příběh převést do daleko nepřístupnějšího ranku a svým způsobem by to pořád fungovalo, tolik jen k povrchnosti a banalitě příběhu, který když ve finále zkouší ukázat, jak chápe vlastní dějové oblouky, působí tragicky teatrálně.. Nevím, jestli jsme skutečně klesli tak hluboko, že jednu ze zde "excelujících" figurín, coby ústřední hrdinky, někdo považuje za vzor čehokoli a vlastně bych jim i přál, aby Cool Girl fungovala jako taková očista, jak trapná individua to obdivují.. Je tak nakonec docela fér, že tým budující film okolo jejich mediálního obrazu má schopnosti na jím podobné úrovni.. Možná kdyby šly do Clash of Stars, udělaly by lépe a neinfikovaly by spektrum, které z nich bude mít přinejlepším srandu.. Opravdu nejvíc mě ale děsí, že existuje ještě nějaká dějová předloha, což je podtrhuje fakt, čím se dneska má kdekdo potřebu zaobírat.. Cool Girl! je možná filmovější než cokoli, co tyhle slepice dělají na sítích a infikují tím mravní vývoj mládeže, ale vcelku by jí to slušelo víc někde pod kamenem. Protože takhle vznikl jeden z nejtrapnějších filmů novodobé české kinematografie, kde jsme vyhodili peníze oknem na něco kde je Robert Cejnar hlavní hvězdička.. Cirkus, o kterém čím méně víte, jste vítězové! 0% ()

Citera_Mor

Vlastně takové, jako když chceš napsal kultovní snímek podobný Gymplu, ale spleteš si to s Gymplem s ručením omezením. A hudbu ti k tomu složí stejní lidé jako dělali hudbu k The Sims... Je to vlastně naprosto skvělý zfilmovaný klišé a deus ex machina. Obdivuhodně placatý. ()

blondboss odpad!

Fakt málo filmom dávam odpad, ale tu sa ozaj nedalo inak. Mal som pocit, že tie hodnotenia sú prestrelené, ale po zhliadnutí musím povedať, že česká filmová tvorba opäť raz ukázala, že dokáže natočiť nenormálne sračky. Tento film nemal nič - od trápnej atmosféry cez katastrofálne herecké výkony a najstupídnejšie dialógy ever až po tak predvídateľný dej, že keď si pustíte posledných 5 minút, tak vám to bude bohate stačiť na celkovú pointu. Jednoducho toto sa vôbec nepodarilo a je to asi len akýsi výťah k väčšiemu množstvu influencerov pre hlavné "perovo napumpované" postavičky. Otras. 5 % ()

Prubner

Přihlouplá kopie amerických filmů pro mládež, navíc hrozně neobratně napsaná a zrežírovaná. Nejhorší jsou ale zoufalé herecké (ne)výkony nejen ústřední trojice, ale prakticky všech, co se objeví před kamerou. ()

Petrmachovec

Tak toto byl vskutku záhul, Cool Girl! se snaží o mnoho a nefungují v ní nic. Postavy jsou stejně ploché jako Šulcová a děj je nekomentovatelný. Dějové linky jsou zbytečně provázané a celá poměrně zajímavá tématika influencerů je tady zpracovaná poměrně nudně... Vše je předvídatelné a celkově se ve filmu nenajde ani nic, co by vás svojí stupidností přímo rozveselilo, je to prostě meh. A to ani nemluvím o scénách, které působí jako z nějakého YouTube "skeče". 1/10 za jednu sympatickou postavu. ()