Here for Blood

• USA Here for Blood

Když je jeho přítelkyně Phoebe (Joelle Farrow) zavalena zkouškami na vysoké škole, Tom O'Bannon (Shawn Roberts), profesionální zápasník, který se snaží vyjít s penězi, souhlasí, že na poslední chvíli nahradí její dobře placenou práci chůvy. Tom přijíždí do izolovaného rodinného domu, kde se seznámí s předčasně vyspělou desetiletou Grace (Maya Misaljevic). To, co začíná jako klidná noc s pizzou a videohrami, se rychle zvrtne v krvavý, násilný chaos, když se Tom a Grace ocitnou v boji o holý život, když se do domu snese nadpozemský kult maskovaných vetřelců. (JasonCZ)

Arsenal83

Hororová komédia, viac komédia ako horor, s nadmerným gore, kde sa oprávnene bojíte, že nejaká tá krvička vystriekne na vás už aj z obrazovky. Našťastie ale nejde o krv Hellebrandta, takže môžeme ostať pokojní. ()

ricci.s

Splatterová komédia o zápasníkovi, ktorý sa musí postaviť skupinke okultistov, aby zabránil otvoreniu brány do inej dimenzie pomocou rituálu... Pokiaľ to divák nebude brať vážne, tak si to celkom užije. Je to tradične prehnané, takže budú sa sekať hlavy a striekať hektolitre krvi presne tak, ako to máme radi. O nič iné tu nejde. Prekvapivo však chýbala erotika, na ktorú som v podobných hororoch už akosi zvyknutý, a záver mi prišiel nezvládnutý. Bol som zvedavý, čo z tej inej dimenzie vyskočí, ale napokon nič moc, tvorcovia mali očividne obmedzený rozpočet, ktorý im veľmi nedovolil experimentovať. Spokojnosť celkom áno, na jedno pozretie pobavilo. ()

EvilPhoEniX

Koukatelné, ale nic extra. Nabouchaný hlavní hrdina je sympaťák a dát mu roli babysitterky je celkem vtipné, ale přišlo to vhod, protože do domu vtrhne maskovaný kult vetřelců a jemu souboj člověk věří více než 40 kilové ženské. Je to celkem krvavé a dost akční, ale je to béčko jak řemen, takže gore si divák tolik neužije ( od reality má daleko) a s humorem si šlo pohrát určitě lépe, neurazilo, ale zítra zapomenu. 5/10. ()

*CARNIFEX*

Aj splatter musí spĺňať nejaké kritéria. Okrem vyvolania rehotu, by mali tiecť potoky krvi. Kým jedno nevyšlo takmer vôbec, druhé naplnilo očakávania len čiastočne, lebo striekance je jedna vec, povinne lietajúce časti tela zas druhá. Bohužiaľ, na tie druhé prvky nedošlo v adekvátnej kvalite (tie boli skôr úsmevné) a tak je tých 50% hádam aj priveľa. Priemerný, amatérsky počin, ktorého sledovanie neurazí, no zároveň sa nedá povedať, že by nebol stratou času. ()

darkrobyk

Chůva v akci Dudlíkátor Tom, je typický železobeton (železné svaly a beton v hlavě), což já moc rád nemám. Lepší je neotřesitelný namakaný hrdina, než blb, kterého musí zachraňovat desetiletá holka. Vůbec sympatické postavy tu nejsou, a navíc nechybí ani oblíbené klišé v podobě blbé blondýny. Zdánlivě běžný home invasion se promění v útok pošahaného gangu ovládaného temnou silou. Otřepaný námět je fajn, ozvěna osmdesátek zaznívá naplno. Jenže to není řádná splatter podívaná, byť nechybí rudé fontány, utrhané hlavy, smažení na vařiči či půvabné využití sekáčku na maso. Je toho ale ve výsledku málo a na střeva ven nedojde. Ze všeho nejvíc mi však vadila stopáž, páč chatrný a kolísavý děj nedržel film pohromadě. Vystřihnout tak půl hodinky, dostal by snímek jiné grády. Na druhou stranu na mordy se hezky koukalo, postavy statečně ječely, a tak vyloženě zklamaný nejsem. Ovšem ty 3* jsou slabé a na film se už nejspíš nikdy nepodívám. ()

pornogrind

Nenáročná splatter oddechovka u které můžete vypnout mozek protože tady ho fakt nepotřebujete. Na jedno podívání OK. Rozhodně to ale není taková třeskutá zábava ke které bych znova a rád vracel. Lepší 2hvězdy ()

Kudly4

Stylový Splatter, jako prase ! Já na to přehnané Gore, které má být cíleně vtipný, moc nejsem, ale tohle mě fakt bavilo. Hlavní postava, je neskutečně nabouchaný sympaťák, kterému se nedalo nefandit, je tu spousta vtipných scén, krev stříká vyloženě po hektolitrech a nechybí ani pohledná školačka. Kozy sice žádný, ale to mi tady nijak nechybělo :o) Škoda jen toho závěru, který byl až moc přitažený za vlasy, ale jinak jsem si tuhle nenáročnou, krvavou srandu, fakt užil. (45. hodnocení, 9. komentář) ()

JASON_X

Dobrá práce maskérů a trikařů (tedy dobrá samozřejmě v rámci žánru "poklesle zábavné nadšenecké poloamatérské béčko"), sympatický týpek v hlavní roli, i ta malá holka byla fajn, ovšem úroveň humoru poplatná dětem nebo infantilním mentálům a zápletka jakbysmet. Celkový dojem určitě lepší průměr, krve je dost a člověk si nostalgicky vzpomene na nějaké ty staré VHSkové mozkovýplachové krváky. ()

MightyHal

Tak tohle jsem rozhodně nečekal. Skvělá wrestlingová splatter komedie ve které ultra svalovec musí zaskočit za svojí přítelkyni ve hlídaní dítěte. No samozřejmě se vše posere a dané dítě se pokusí unést parta pošahaných kultistů. No a thats all folks! Tohle je prostě čistá splatter sranda , která překvapuje hlavně tím že za menší budget se tu dočkáte velkého množství parádních praktických over the top gore efektů.Také potěší i hlavní hrdina který mě fakt bavil a co se týče vedlejších postav tak se jednalo o fajn výkony. Jediné co musím zkritizovat je lehce sušší první půlka, potom co se ale rozjedou orgie brutality tak ten film už nezpomalí a nabízí hravost a skvělou krvavou zábavu. Za mě naprostá paráda a překvapení. 8/10 ()

oveckaoa

Kulturista hlídá příbuzné co se musí učit na testy  malou holku  ona si pak až se naučí  za ním dojde a vystřídají se. Mezitím ho napadnou sektisté co tu holku chtějí obětovat. Jako komedie to nefunguje jelikož ty postavy jsou debilní třeba chlap chce zabít někoho kdo chce zabít jich a ženská mu káže o tom, že nemůže zabíjet lidi jako horor je to lepší, ale taky nic co vybočuje z žánru. Gore dobré, ale působí levně to je častá chyba těchto splatterů bohužel tady třeba z borce tečou galony krve a ženská stojí u něho, aby to na  ni teklo a prostě neuhne kousek dále . P.s. ten konec je co za sračku, že zhruba 50 kilová ženská a děcko utáhnou cca 100 kilového chlápka ? P.s. 2 Druhý díl bych bral  60 procent ()

Flopik

Celkom fajn oddychovka, kde sa nič nerieši a kde keď vypnete tak sa fajn zabavíte. Partia okultistov chce obetovať dieťa a tak náš babysitter musí zakročiť. Efekty sú zábavné, krv strieka všade kde sa dá. Sekajú sa tu hlavy, prsty, máme tu fajn postavy, dobre sa nato pozerá a jediné čo chýba sú snáď nahé baby. Za mňa za 3*. ()

Mamlas odpad!

Parta wrestlerů si udělala dobře a natočila tuhle, nevím jak to říct, no, řekněme "věc". Neviděl jsem moc debilnějších či trapnějších výtvorů. ⬇️ 5% ()

Pitryx

Velmi dobrý nářez, který má u mne 90 %. Deset mínus je za ten konec, který mi moc nesedl, ale jinak je tohle pro mne paráda. Jako nadšenec splattterů ani jinak hodnotit nemohu. Do toho všeho sympaticky nabušený hlavní hrdina a dokonce mi ani nevadila ta malá holka, které mi vadí skoro v každém filmu. Rozhodně někdy kouknu znovu. Navíc jsem vůbec netušil, do čeho lezu, protože jsem si tento film vybral naprostou náhodou, takže pro mne i příjemné překvápko.    90 % ()

Miroslav.Zac

Poslat čtyřicetileté nabušené hovado hlídat malou dcerku je určitě snem všech milujících příčetných rodičů. Dost na tom, že na tuhle práci fakt chlapi nejsou, objeví se banda osmdesátkových metalistů/satanistů, kteří kdoví proč dostali na zmíněnou holčičku chuť. "Hlídačka" je naštěstí dost slušný wrestler, takže celá ta akce není zase tak jednostranná. Jednoduchý a notně praštěný film, který si na nic nehraje, jen nabízí zábavu na jeden večer... dost krvavou zábavu. ()

vinducha

Na to , že je Tom takhle nařachanej , tak s nim občas zametou i docela suchý větve. Takže mít pazouru jako někdo jinej stehno nemusí nutně znamenat výhru . Ale zase vypadá to dobře, Po dlouhé době holčička ve filmu , kterou nemáte chuť zašlápnout , ale  chová se inteligentně na svůj věk a vzhledem k situaci . Za to určitě plus . Jinak v rámci houm invežn a slešr  to někam k výšinám namířeno moc nemá , ale pobavilo , takže oukej. ()