Macko Puf: Krv a med

• Česko Medvídek Pú: Krev a med (viac)

Christopher Robin počas svojho vysokoškolského štúdia zanedbáva zvieratá v Stoakrovom lese a neposkytuje im žiadnu potravu. Medzi hladujúcimi zvieratami sa Puf a Prasiatko rozhodnú nakŕmiť sami a ich zvieracie inštinkty sa znova prebudia. Okrem medu túži Macko aj po krvi. To ale predstavuje smrteľné nebezpečenstvo pre turistov, ktorí tam prichádzajú. Puf a Prasiatko sa však chcú pomstiť aj Christopherovi Robinovi za to, že ich opustil. (Vertigo Distribution)

lardko

Ježiši to byla ale kravina 😁 zvědavost mi nedala a musel jsem se na tuhle vystrednost kouknout. Herci příšerný a scény taky o ničem. ()

fisus odpad!

Udělat to jako parodii, mohla by to být slušná sranda, takhle je to ideální favorit na Malinu v každé kategorii. ()

Aurus

7/10. Asi sem divnej ale mě se to docela líbilo. Fakt co musím pochválit jsou masky, lokace, kamera a to nejlepší na celém filmu a to gore protože ty vraždy jsou fakt hodně brutální a to tenhle film stál jen 100 000 USD. Příběh je dobrej, postavy jsou docela ok, hudbu a fajn, atmosféra tu je velmi dobrá, napětí je zde docela časté, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super. Doporučuji. ()

BOURQUE odpad!

Bezhlavá, základy minimálnej koncepcii postrácajúca jednohubka. Dialógy ako aj vedenie príbehu (a v podstate takmer všetko) veľmi podpriemerné. P.S.: Čo si môže myslieť A. A. Milne? Osobné hodnotenie: 25% (odpad!) ()

Ydrosten odpad!

Mrkl jsem na to i když se hororům vyhejbám, páč mě silně nebaví a nudí. Z traileru jsem měl mylný pocit že nějaký vraždící blázni mají masky, jako v jiných podobných filmech ale byl jsem vyveden z omylu, protože se tady mělo tedy jednat o skutečné "postavy". No nic, malé peníze a levné masky, nemusí znamenat velký špatný .... ééé ... mmm ... znamenají. A hodně moc velký špatný. To byla hrůza a jen další moje potvrzení se tady těm filmům vyhýbat i nadále. U scénky slečny s plavkama o 3 čísla menší - tady bych rád viděl jak to na sebe dokázala nasoukat a jak dloho ji to trvalo, protože to bylo vážně na hraně, která v úleku co se kde děle, dojde v noci k baráku a rozsvítí lampičku pod stříškou která osvítila asi jen 3 metrové okolí, jsem měl velkou chuť to vynout. No vydržel jsem až do konce, jakože fakt. Já chápu že v těchto filmech těžko můžete udělat nějakou revoluci a nebo se pokusit o jiné pojetí (ano, i u těch 5hvězdových hororů to není nic než blbost, jen se to liší trikově a rozpočtově) ale tohle byla, i na nízkoropočtovou blábolinu s 6 herci, velká ubohost. A když už víte co se bude dít - hloupé barbíny, málo oblečené, s nulovým potenciálem v herecké kariéře, velmi výrazných tvarů - říkáte si že by to mohlo alespoň zaujmout těma holkama ale tady nejsou ani ty zajímavý holky + je to celé ve tmě, takže v mnoha scénách ani netušíte kdo z těch 6 hereckých polen, tam stojí. Když si vezmu že tohle běželo v kinech, musím se zeptat kdo vůbec rozhoduje o těchto kinopremiérách a jestli případně vůbec film viděl (už z traileru je jasný nulový potenciál na výdělek)  Marně v sobě hledám byť jen jedinou jiskřičku za kterou bych mohl udělit jakýkoliv bod (třeba 5/100 za .... něco) ale hledání je marné, takže nula bodů a tím pádem odpad. ()

domirovec

... A takhle to dopadá, když Medvídek Pú začne spadat pod veřejnou doménu, začne být oficiálně open-source a použitelný každým rádoby... třeba právě filmařem. Ach jo. Musím však uznat, že gore je tady vcelku povedený, ne že ne. Zbytek je však blbo-fest plný špatných hereckých výkonů, který žádný divák, který je alespoň trochu při smyslech nemůže brát s jistotou vážně.. 1/5 ()

helloween93 odpad!

Medvídka Pú ve slasheru potápí amatérsky vypadající look filmu, blbý scénář a otřesné herecké výkony, na které se nedá dívat ani v angličtině. Postava Christophera Robina která furt ječí a prosí o milost byla k nevydržení. Příběh i gore nuda a ke konci už film nudí i při krátké stopáži. Jestli se Pooh vrátí, já u toho určitě nebudu. Nejhorší film roku 2023. ()

helraiser

Mohl to být být hodně slušný slasher, ale bohužel zůstalo jen tak nějak na půl cestě. Bohužel hodně za to může kamera, pokaždé když se něco děje, tak toho není zrovna moc vidět a při tom to mohly být takové hody. No, ale v podstatě mě to docela bavilo. ()

milan1322

Medvěďi tento rok nastavují laťky v kinech opravdu vysoko, a tak se obávám že po těhle posledních filmových zážitcích, (Medvídek pú a medvěd na koksu) se mé nároky na filmy natolik zvýší, že už nedokážu ocenit ani sebelepší film. Nezbývá mi tedy nic, než čekat na pokračování tohoto masterpiecu a těšit se co si na nás tvůrci připraví příště. ()

John80

Dvaja psychopati prezlečený za medVeďa a prasa a ich nezmyselne vyvražďovačky  Za slasher 2* ale keby postavy boli ine určite by to bolo zaujímavejšie než Medveď a prasa v prevlekoch ()

Psycho.R

Očekával jsem něco dost horšího, víceméně něco jako Asylum. Videl bych to na 30%, ale zaokrouhluju dolů, protože to neni v ničem zajímavé, spis nudné. ()

Mini_X

Jelikož jsem měl možnost film vidět mnohem dřív než ostatní, tak vám tady dávám svou recenzi. Minulý rok jsme dostali hororové minimoje (Arthur: Prokletí). No a na závěr minulého roku jsme dostali hororového Grinche (The mean one). A teď jsme se dočkali, náš medvídek Pú jde ve stopách minimoju a Grinche. Jelikož jsem měl možnost vidět hororového medvídka dřív, než všichni ostatní, tak se vám pokusím vysvětlit mé pocity z tohohle filmu, ale hlavně jestli to stojí za váš čas. Jelikož jde od pohledu vidět, že film má malý rozpočet, ale hlavně samotný nápad o medvídkovi Pú, který se stane zdivočený zabiják, přece jenom to zní dost dementně. Tak začnu pozitivy filmu. Film začíná docela hezkou animací, která vystavuje příběh. Film je docela brutální a jde v podobných stopách, jako Terrifier (ale Terrifier je furt více brutální). Taky musím pochválit dizajn krve ve filmu. A hlavně ve filmu jsou docela vtipné scény, který podle mě patří do těchto filmů. Ale popravdě to je vše. Postavy jsou hrozně zahrané a jsou úplně ne zajímavé, tak moc že se ztrácíte v tom kdo zemřel. Film je moc vážný. Ono to zní, jako dobrá věc, ale v těchto filmech to podle mě nemá co tam dělat. Při každém zabití se objeví na 10 sekund černá obrazovka a vy slyšíte jen zvuky v pozadí (a to se ve filmu stane minimálně 10x). Pokud si chcete pustit tenhleten film, tak musíte počítat s tím, že nečekejte žádný revoluční slasher horor. Jediný důvod proč byste si tohle měli pustit je kvůli pobavení a sledovat, jak moc je to špatně až je to dobré. Za mě je film 1/10, ale ve smyslu, jak moc je to špatné až je to dobré si to zaslouží 5,5/10. ()

Homerking odpad!

Vůbec nemám problém s tím že se někdo pokusil udělat z Medvídka Pú horor a moc jsem si přál aby se mi na tomto filmu alespoň něco líbilo ale bohužel všechno špatně . ()

tlesk odpad!

Co tohle dělá v kinech?! Krystalicky čistý odpad a fascinující přehlídka totálního neumětelství. Znáte ten ojedinělý pocit, když vidíte výborný film a po jeho zhlédnutí máte povznesený pocit jako by vaší duši narostla křídla a vy se mohli dotknout oblaků? No, tak si teď představte pravý opak toho pocitu, když uvidíte špatný film. Film, který není ani nechtěně zábavný, ale prostě jen příšerný. Tak něco takového jsem cítil u týhle s*ačky. S kamarádem jsme na tom byli v den premiéry. V sále nás bylo osm. Čtyři lidi odešli před koncem. Nekoukejte na to. Je až fascinující jak mizerně a s jakou spoustou dějových lapsů se dá natočit "film." A neohánějte se nějakým tvůrčím záměrem a nízkým rozpočtem. Je rozdíl mezi amatéřinou a fušeřinou (ty masky byly děs), která se ani nesnaží o byť jen náznak nějaký příběhový soudržnosti (umřel Ijáček - ostatní zviřátka kde? Nebylo na masky?). Ani argument: "Byly tam aspoň hezký holky," nechápu. Esli chceš koukat na prsatý modelky, pusť si péčko...  Šťavnaté gore?! WTF? Míň umělý a do očí bijící speciální efekty jsem dlouho nikde neviděl. ()

IvonaK

Exkluzivní duo které udržovalo přátelství po staletích. Jinak filmů na tyto motivy vzniklo sice milion, že nějáká skupinka odjede na opuštěné místo a každý pak nějákým způsobem přijde o život a jen jeden většinou přežije. A tady to samé. Avšak plusový bod dávám za púa s prasátkem kteří si tu mohli zablbnout trochu jinak než mlsáním medu a schováváním se pod postelí a hlavně jsem ráda že přežil Kryštůfek Robin. Myslela jsem že ho zabili hned na začátku a tím pádem není o čem mluvit, ale nakonec se režisér rozhodl že to jejich silné pouto změní na malinkaté. ()

wesi96

3/10.  No jak bych začal.. přišlo mi to spíše jako fan film než jako regulérní film. Děj byl hodně zvláštní a až moc náhodný. Já vím, že budget měli malý, ale myslím si, že stejně by se to dalo zvládnout lépe. Chování postav, napětí, strach o postavy, strach z medvídka nebo prasate.. Nic z toho nedává smysl, není tam a chybí tomu. Nejlepší mi přišel závěr filmu, ale jinak to bylo strašně ploché. Kryštůfek Robin tady není ani hlavní postava. Z celého filmu tam je dohromady, tak 10 minut. Místo toho sledujeme partu random holek, které Medvídek a Prase pomalu vyzabíjí. Ani v tom zabíjení není žádný nápad. Chtěl jsem tomu filmu dát šanci, už jen skrz to, že trailer na druhý díl nevypadá zas tak špatně (hlavně kvůli tomu, že na dvojku mají větší budget), ale tohle bylo... ()

ANTYCHRYST odpad!

Jako vážně někdo navlikne 2 tlusté kokoty do gumové masky a říká jim prasátko a medvídek Pů?? Tohle je neskutečný bizar.. k tomu přihodí několik nehereckych šlapek a hektolitry falešné krve..a jsem ten největší zoufalec..že na tyhle Hovna ještě koukám:) 0% maximální sračka ()

Zlaté maliny slupnul hororový Medvídek Pú

Zlaté maliny slupnul hororový Medvídek Pú

09.03.2024

Den před předáváním slavných Oscarů tradičně probíhá vyhlášení cen, které si hollywoodské celebrity často za rámeček nedávají. Řeč je samozřejmě o Zlatých malinách (Razzies), které posměšně oceňují… (viac)

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

22.01.2024

Popelka se dočká krvavého zpracování

Popelka se dočká krvavého zpracování

23.05.2023

Ikonický příběh o Popelce se v průběhu let dočkal mnoha verzí, přičemž mezi ty nejznámější v Česku patří samozřejmě Tři oříšky pro Popelku, animovaná Popelka z roku 1950, a pak možná moderní Popelka… (viac)