Noční agent

• USA The Night Agent
USA, (2023–2024), 17 h 19 min (Minutáž: 45–56 min)

Tvorcovia:

Shawn Ryan

Predloha:

Matthew Quirk (kniha)

Hudba:

Robert Duncan

Gabriel Basso, Luciane Buchanan, Hong Chau, Eve Harlow, Fola Evans-Akingbola, Sarah Desjardins, D.B. Woodside, Enrique Murciano, Phoenix Raei (viac)

Ostražitý agent FBI je nasazený na nouzovou linku v Bílém domě. Když přijme hovor, který odhalí spiknutí přímo v sídle prezidenta, převrátí se mu život vzhůru nohama. (Netflix)

CHYREN

Hodně dobré. Nemohli jsme přestat, dokud neskončila celá řada. Jeden den úplně v tahu. Ale stálo to za to. Tenhle typ seriálu by měli zakázat, nebo to lidi zničí. 😂 ()

Rudolf.Benes

S pokorou sobě vlastní musím říct že,dokoukal jsem to. Po Homelandu a Dvacetčtyřce,které ovšem mají tu obrovskou výhodou v obsazení,se to dalo ...kupodivu skouknout. O napětí tu není nouze,hlava-pata by taky šla. Nějaké ohrané klišé v podobě životnosti nejlepšího kámoše,nebo náhodných veledůležitých postav, není nic neobvyklého. Výběr hlavních hrdinů,no tak tady si si nikdo hlavu moc nelámal,asi radila FBI. Kdo mě ale překvapil a bavila mě byla (nebo spíš je ) ta ruská nájemná zabíjačka co vypadá jak Rami Malek v sukni.O ní asi ještě uslyšíme.To se ovšem nedá říct o českém dabingu. Chytřejší z Vás si dají dohromady dle osobnosti naší top dabingové scény,kdo že to je vlastně ten správný chajzl.Proto doporučuji čučet v původním znění, vyloučí to tak fakt že,cca po druhým dílu budete mít jasno . Jinak bych z toho zase takovou pecku nedělal 60/100 ()

Dusty56

Takový béčkový Bodyguard. Příběh začíná ve vlaku, je to o konspiraci ve vládě a hlavní hrdina si zase hraje na bodyguarda a i ty jejich postavy působí dost podobně (tichý, stručný, neporazitelný). 60% ()

skrob

Takový svižný akční agentský seriál, který díkybohu není úplně předvídatelný a blbý. Nečekal jsem od toho moc, protože Netflix, ale nakonec z toho bylo příjemné překvapení. ()

MartinNewman

Není možná. V roce 2023 se objeví seriál, kde se kurvuje, pičuje, sračkuje, není tam žádný gender zmrd, netlačí se tam levičácké fantasmagorie, agent hlavní hrdina začne šukat holku a ne agenta. Teda čumím. Navíc to má slušnou akci, solidní děj, dobrý námět a celkově je to sympatické. Ano, má to trochu béčkový háv a ústřední dvojice zrovna není top herecká třída, ale na druhou stranu tam mezi nimi chemie je a  funguje. Ona mu sympaticky párkrát zachrání krk, když tu sejme týpka klackem, tu zase nůž do stehna a to se počítá. Na solidních 4 to rozhodně má. ()

dlouheBidlo

Slátanina. Vemte všechny béčkové, céčkové a déčkové akční filmy za posledních 30 let. Narvěte je do mixéru, pomixujte, přidejte hromadu zbytečného času, krapet nudy, podivné nevýrané multikulti ksichty a máte Nočního agenta. Stupidní stokrát klišovitá zápletka. Jaká je tedy přidaná hodnota? Hrdina je větší debil, než normálně, zachraňovaná komtesa je větší píča než normálně, zloduši jsou kokoti jako obvykle, a samozřejmě prezidentKA USA. Bez toho by to nešlo. Na vyplnění deštivého večera přípustné, ale zcela bez hodnoty. ()

milbelQ

4 z 5 - štvrtá hviezda za - NESKUTOČNÉ - žiadna buzna, lesba, trans, toto bolo DOVOLENÉ natočiť ??????? Dej filmu v podstate nič nové neponúkol. Pozrel som v sobotu celé, boli tam hlucho / slepne miesta ale nenudil som sa. Herecké výkony, no čo už sú to zrejme BEČKARI - CEČKARI ale zrejme zahrali čo sa očakávalo.  Hereckým výkonom všetkých prevyšovala a cele potiahla Hong Chau. Veľmi ma potešilo - žiadne zbytočné Kung fu - Krav magy súboje bez kvapky krvi a všetci zdraví - živí a sračkoidné, nudné zdĺhavé auto naháňačky. ()

GIANNIS

Moc jsem tomuhle seriálu nevěřil,když vyšel.Ale pak jsem si přečetl nějaká hodnocení a ted jsem ho dokoukal.A musím říct,že mě maximálně překvapil.Napětí od začátku do konce.Hlavní dvojice sympatická.Docela svižně to utíká a pořád se tam něco děje.Jelikož jsem fanda 24 hodin,tak si mě tenhle seriál získal.Za mě plná palba. ()

Updated_Cake

Hodně povedený kousek plný akce, napětí a strategií. Epizody mají většinou něco do hodiny a téměř každá z nich je vyplněná do poslední minuty, pomalu jako by to byl film. Vlastně to je ve stylu filmového zpracování, ale díky rozsekání na díly mají možnost nabídnout detaily z každé scénky. Příběh se na sebe postupně nabaluje a graduje, takže samotná série se dá rozsekat na takové 4 menší kusy, které na sebe navazují. Vzhledem k tomu, co poslední dobou Netflix produkuje, tak je až s podivem, že tohle je taková zábava a člověk u toho neusne už po 5 minutách. Všiml jsem si, že u nás i v zahraničí to někteří porovnávají se seriálem The Recruit, který podle mě byl o dost slabší a kde často chyběla logika. Určitě stojí za ten čas. ()

Misirlou

Začátek je slušný, ale pak se seriál promění ve spatlaninu, kdy chvílemi prožívám pocit marnosti, protože je to často nastavovaná kaše nudící až k smrti. Hrozné jsou i herecké výkony, neschopnost zahrát bolest, smutek, lítost, strach, vztek, ale i neuvěřitelnost jednotlivých postav. A doporučuji se dívat v originálním znění, neboť český dabing se tady opravdu nepovedl. 40%. ()

von.netvor

Dvě hvězdy, reálně 35%. Mám problém to po šestém dílu dokoukat, jaká je to sračka. Má to tak o deset epizod více než to mělo mít. Jestli je tohle nečekaný hit Netflixu, tak potom si přeji zemřít, abych nesdílel jednu planetu s Netflixem a bandou debilů co čumí na jeho dílo a mlaskají si u toho. Existence plánů na druhou řadu jsou nerozluštitelnou záhadou. Ale třeba bude ještě více generická a každé klišé tam bude víckrát než v první řadě. A banda hlupců tomu zase dá vysoké hodnocení. ()

Co si odnést z hory statistik Netflixu

Co si odnést z hory statistik Netflixu

18.12.2023

Netflix už delší dobu každý týden vydává žebříček deseti nejsledovanějších pořadů, v celkových číslech i rozřazený pro jednotlivé země, kde je streamovací služba dostupná. V uplynulém týdnu ale firma… (viac)

Netflix si připsal na konto nečekaný hit

Netflix si připsal na konto nečekaný hit

30.03.2023

Kdybyste si měli tipnout nejsledovanější premiéru Netflixu v letošním roce a třetí nejlepší start v historii streamovací služby vůbec, pravděpodobně byste to neuhodli. Co víc, podobný úspěch nejspíš… (viac)