Red Rose

Pár mladých podivínů si stáhne aplikaci, která po nich chce, aby dělali nebezpečné věci s děsivými následky. A zadělají si tím na opravdové léto hrůzy. (Netflix)

Lilith03

Brilantní dílo! Úžasná podívaná se sympatickými herci - pokud jste jako každej Lojza co říká, že Angličani a Australani jsou nesympatičtí, tak vám sympatický nebudou, protože prostě jen shazujete konkrétní národnosti, ale pokud to tak nemáte, tak vám přirostou k srdíčku, seriál se postaral o řádné představení postav a dal divákům dost prostoru si postavy oblíbit. Kvalita top, scénář top, myšlenka, kostými, zpracování... Všechno v topu. Za mě obrovské překvapení v žánru horroru s náctiletými postavami, originalita a mrazivá atmosféra zde taky nechybí. ()

chozze008

1) manipulace pomoci apky? to vypada slibne, uvidime, co dal. 2) Me to dost bavi. Velke plus za to ze teen si mohou dovolit byt politicky nekorektni (nebo uplne nekorektni) a LBTQ+-*/ je tam jen tak decentne proste normalne (aneb skoro vubec). Proc tak celkove male hodnoceni? Netusim..... co mrkam do jinejch recenzi "ohrane, neoriginalni" - tak to pro me neplati, ja to komentuju nadnesene tak ze se ďábel konečně naučil používat mobil. A ze herci nejsou super modelky a modelove je mi naopak sympaticke. Vzdychy nad tim jak vypadaji mi pripominaji nejake stare youtube video kde amici videli nase herce a nechapali :-). ()

Lamac79

Sice je to opět cílený spíš na mládež, ale i mě to nadchlo. Po třetím díle to začne dávat tak nějak smysl.. A už to člověk prostě musí dokoukat. Za mě dobrej nápad, svižný tempo, zajímavý herci. Všeobecně snímky o darkwebu umí zaujmout a hezky to vykreslilo, jaký jsou lidi úchylný. A byť nejsem zastánce netflixový propagandy, tak mi to tady zas tak nevadilo. Žádný agresivní styl, tak jak to obyčejně netflix umí.. Klidně bych byl pro další sérii. ()

krisikowa odpad!

Jé, hele, random člověk mi poslal odkaz na super appku, co si ji stáhnout? Ano, je naprosté překvapení, protože jsme něco takového už neviděli ve Stáhni a zemřeš (2019), nechááápu, to jsem ještě neviděla. Jo, aha, kámoška umřela kvůli aplikaci, takže si ji všichni stáhneme taky, to dává naprostý smysl.  A po scéně se spiritistickou tabulkou vypínám. Na tohle je život krátkej. Jo a ještě jedna věc: když nacastujete hromadu ošklivých lidí, tak mám problém poznat, kdo je hodnej a kdo zlej, chápeš, protože se všichni chovají úplně hloupě a iracionálně. Někdo se pokoušel o Black Mirror a vyšlo mu Odebrat z přátel, to tak někdy vyjde prostě. ()

10doktor10

3,5* Fajn námět, ale vadilo mi občasné nelogické chování postav... SPOILER ... Pochopíte, že máte v mobilu aplikaci, která vás sleduje a vraždí lidi a trvá vám 4 díly než začnete mobily zahazovat.... vážně?! Pomalý rozjezd, ale zato druhá polovina je výrazně lepší. Oceňuji výborný soundtrack. ()

JB001

Nic jsem od toho nečekal, ale byl jsem mile překvapen. Naštěstí jsem to po prvním dílu nevzdal a dal tomu šanci. Zajímavý scénář, neokoukané tvář, ale toho gaye si mohli odpustit. To ale v dnešní době nejde. Na to jsou už asi povinné kvóty ()

flyer.nick

Neskutečně natahovaná věc. Nápad a myšlenka nebyly špatné, a ani ne tak ohrané jak tady  každý tvrdí, i to zaměření na puberťáky by ušlo, kdyby to mělo tak o 2-3 hodiny míň. Prvních 6 epizod se hrozně vleče a tvoří vlastně jen takový úvod. Ale teprve poslední dvě mají grády. ()

swduckling

Prakticky jako stáhni a zemřeš ale teen verze. Myslím, že seriál vystihl podobu puberťáka v Británii a pomalé odkrývání aplikace. Velmi k zamyšlení, až na konec, kdy mi to přišlo až nucené. Snad nevyjde druhá řada, tohle má zůstat uzavřené. ()

KarlN

Tak po všech stránkách příjemné překvapení...moc dobrý nápad, má to děj, spád, prostě filmový šarm...za mě určitě nadstandardní provedení včetně rozumně dlouhé stopáže, rozhodně jsem se nenudil ani místy a to se mi nestává často. Rozuzlení také celkem přijatelné, především předčasně  neluštitelné. To vše navíc provázeno výbornou hudbou. Škoda jen druhé "hlavní" hrdinky, že jí nebylo dáno projít do dalších dílů, byla mi z party rozhodně nejbližší a nejsympatičtější. Za ní a otravnou teenagerskou sebranku kolem hlavních protagonistů, především za dvě blbky v teplákovkách, hvězda dolů. Fakt mi lezly na nervy hodně...ačkoliv je to vlastně důkaz, dobře odehrané postavy. Ale byly tam zbytečně částo,takže odebírám právem. Vážně bych nikdy nevěřil, že budu čumět na fabulózní počin o partě teenagerských lúzrů. Nevídáno... ()

Aceboris

Drzé, oplzlé a ešte k tomu nesympatické klbko častí tvoriace Red Rose. Angličania nám ponúkajú skupinku multi kulti školákov, ktorí sú navyše zo sociálne slabých rodín, takže ideálna skupina ľudí na to aby sa nechala zmanipulovať nejakou aplikáciou, čo vám sľubuje niečo, ako džín vo fľaši.Pokiaľ niekto prežil úvodnú časť, hlavne tú hudbu, ktorá tam , ale vôbec nepasovala, tak sa  v podstate dozvie, že ľudia sú samovrahovia, ktorí dobrovoľne po tom ako pátrajú po pravde sú ochotní obetovať svoj život. Predstavte si situáciu, viete, čo to spôsobilo a aj napriek tomu idete do toho , aby Ste zažili to isté s rovnakým koncom bez zistenia príčiny. V seriály nejde o nič prevratné, o nič čo by sme už niekde nevideli. Stačilo to len trošku doladiť, možno by tomu pomohlo niečo ako smrť v štýle Nezvratný osud (2000) , trošku brutality zo  Saw (2003) a bolo by do dobré. Takto to je iba preafektovaný , ničím zaujímavý ďalší anglický seriál. Za mňa 4/10 ()

ReichelTomas

Dobrý nápad, opravdu příjemní herci. Negativem byla dost natáhnutá stopáž. Konec byl takový divný, vlastně se ukázalo, že se růže odstranit nepovedla, nikdy ale už nebudou mít možnost dostat ty viníky. Trochu taky ty nelogičnosti: Co ten telefon zformátovat nebo tak něco? Nebo si koupit jiný telefon? Nebo alespoň zalepit kameru? A potom taky ten konec: Proč ty usvědčující videa nestáhla? Alespoň některá přece mohla. No nic, mělo to fajn obsazení, takže dohromady hodně silné 3 hvězdy. ()

Priaxxa

Moc jsem od seriálu nečekala a to bylo dobře. Atmosféra fajn, zajímavá hudba, neokoukané tváře. Dvě hvězdy dolů za (pro mě) docela pitomé rozuzlení a taky za to, že se postavy občas chovaly fakt debilně (Jakože, ve třídě jsou s námi dvě šikanátorky a jsou to ty největší borkyně? Dvě nejlepší kamarádky, ale jedna druhý vůbec nevěří? Otec mrtvýho kluka přistihne dvě holky, jak mu prohledávají pokoj, a jako okej, cool, pokecáme si o tom, jakej to byl zm...?) Nejlepší pro mě byly první díly, kdy to fakt vypadalo na parádní duchařinu. :) ()

ShamiraNahari

Zajimavy námět i herci. Libilo se mi, ze jsou to "obycejni chudi lide"... takový ten britský styl  :) zadne USA pipiny. Moc hezky soundtrack a shlednuto za vikend. ()