Začalo sa to jednej horúcej noci

• Slovensko Tá mrcha nás zabije! (viac)

Komédia o pôvabnej diablici, ktorá urobila trom mužom zo života peklo. Traja bezstarostní muži a jedna žena sa stretli jednej horúcej noci v bare McCool's, aby si užili zábavu, dobrodružstvo, hru aj rozptýlenie.
V bare McCool´s bolo v tú noc rušno. Službu mal barman Randy, právnik Carl tam zostal po záverečnej a detektív Dehling sa tu zastavil po prvý raz, aby vyšetril zločin. Ona tam bola počas osudnej noci samozrejme tiež - úžasná mladá žena Jewel, skutočný klenot, oslnivá, jedinečná a nádherná bytosť, po akej muži vždy túžili. Jewel donútila Randyho, Carla aj Dehlinga premýšľať nad spôsobom, ako by ju zviedli a dostali. S jedným odišla, ten druhý vďaka nej zabudol na svoju manželku a tretí zabudol na tú svoju - už nežijúcu - obeť, ktorej smrť mal vlastne vyšetriť. Napínavý príbeh spoznáme z troch rôznych pohľadov, ktoré sa nakoniec spoja v jeden. A my zistíme, čo sa vlastne v tej noci odohralo... (TV JOJ)

nonick1

Zábavná černá komedie, ve které Liv Tyler v roli svůdného anděla s ďáblem v těle jde (doslova) přes mrtvoly, aby si splnila svůj umanutý sen o vlastním domě. Mimochodem - ten dřevěný indiánský náčelník v Randyho pokoji je tam snad opravdu jen proto, aby se v závěrečné přestřelce mihl vedle policisty a S/M motorkáře za doprovodu songu Y.M.C.A od Village People :-))) ()

Mbeast

Takové malé milé překvapení. Podle názvu jsem nečekal nic moc, ale tahle komedie je černá, vtipná a dokonce i chytrá, navíc Liv je sladká a Douglesův účes skvělej. Je to tak na 4,5*. ()

Olík

Začalo to jedné žhavé noci a skončilo………… Sexy krimi-komedie jdoucí si, za tónů vydařeného soundtracku, kulka nekulka retrospektivní cestou cynismu, gradace a černočerné nadsázky. ()

Hapretor

Dost vtipné. Kdybych to viděl o deset let dříve, neváhám a dávám 4*. Teď už se to ztrácí mezi podobnými snímky, ale je to nápadité. Velmi se mi líbil ten styl vyprávění ze tří úhlů. Fakt povedené. ()

Fifipek

Neskutecne zabavna cerna komedie v takovem Tarantino-Ritchiovskem stylu. Sexy Liv Tyler v roli mrchy ulitle na utulny domov. Skvele sceny, super hlasky. ()

frbulka

Tenhle film se mi zdá v podstatě zbytečný, pro mě nemá téměř co nabídnout, ani smát se u toho moc nedalo. A sorry Liv, nejsem chlap, abych přidala jednu hvězdu za tebe:-) ()

Ygnor

Docela milý, lehce načernalý komediální film. Goodman byl přesvědčivý, Dillon mě sral, Douglas byl (jak již tady padlo) stylizovaně odporný, potěšil mě neokázalý Reiser v řetězech, s obojkem a kroužky na bradavkách...;-D Tylerová je hezká, ale femme fatale to prostě není. Zasmál jsem se nahlas jen jednou, ale i tak mírný nadprůměr. ()

anitae

Vetšina filmu mi přišla poměrně nudná, holt nejsem chlap a pěkná baba myjící auto a neustále se vystavující mě nechává úplně v klidu...ale ten závěr stojí za to! ()

cerbygerby

Bláznivá komedie, s kvalitním hereckým obsazením, kde Liv Tyler hraje sexbombu a docela jí to jde... a kolem sebe má bandu 3 chlapíků kteří se do ní zbláznili, ale nebude tomu jinak než nakonec kdo se směje naposled ten se směje nejvíc..příjemně se na to koukalo, dobré obsazení, nápad dobrej - za mě 4* a 75% ()

Hpatrik

Zábavností průměrné, ale sexappealem přetékající. Liv Tyler je klenotem tohohle filmu (Jewel), svou přítomností zamotá hlavu každému chlapovi, a nadělí nám jednu z nejvíc sexy filmových scén všech dob. ()

koudis11

Černá komedie o tom co dokáže udělat s chlapama pěkná sexy kočka.Nejlepší byl konec kde parodovali „Volný pád“,to jsem se málem smíchy neudržel. ()

BLADER

Vcelku pohodový filmík. Dá sa povedať, že nuda tu jednoducho nemá šancu a je skutočne zaujímavé tento film sledovať až do jeho finále. Som spokojný. ()

Henry Morgan

Tohle byla slabota. Nic moc děj,občas trošku překvapení, vcelku neokouzlující film. Chvílema to bylo hodně nudný. 3 pohledy na jeden příběh....jakoby to bylo něčím jedinečné. Sice to bylo ironické a ironizující, ale jinak dost nezábavné. Prostě se mi to nelíbilo a ani jsem nepostřehl nic co by naznačovalo, že se jedná o komedii, pokud nepočítám jistou dávku nadsázky se kterou tvůrci přistoupili k realizaci příběhu. Buď je to nad mé chápání vidět v tomhle krásu nebo ten film stál opravdu za prd. *** za snahu a herce. Kdyz si čtu jiné komentáře, tak mi přijde, že jsem koukal na něco jiného, i když si jsem jist, že nikoliv ()

josieaddms

Komedie která dokazuje že všechno co muži dělají, dělají pro ženy, a ženy všechno co dělají, dělají pro sebe. Liv Tyler je výborně obsazená, je krásná a skvělá herečka. A co se týče mužských rolí všichni dobří, ale Paul Raiser vede. ()

winstonik

Začalo sa to jednej horúcej noci... a skončilo to v záchvatoch najočisťujúcejšieho smiechu nad malosťou malých. Páni Coeni, ešte sa máte čo učiť! ()