Začalo sa to jednej horúcej noci

• Slovensko Tá mrcha nás zabije! (viac)

Komédia o pôvabnej diablici, ktorá urobila trom mužom zo života peklo. Traja bezstarostní muži a jedna žena sa stretli jednej horúcej noci v bare McCool's, aby si užili zábavu, dobrodružstvo, hru aj rozptýlenie.
V bare McCool´s bolo v tú noc rušno. Službu mal barman Randy, právnik Carl tam zostal po záverečnej a detektív Dehling sa tu zastavil po prvý raz, aby vyšetril zločin. Ona tam bola počas osudnej noci samozrejme tiež - úžasná mladá žena Jewel, skutočný klenot, oslnivá, jedinečná a nádherná bytosť, po akej muži vždy túžili. Jewel donútila Randyho, Carla aj Dehlinga premýšľať nad spôsobom, ako by ju zviedli a dostali. S jedným odišla, ten druhý vďaka nej zabudol na svoju manželku a tretí zabudol na tú svoju - už nežijúcu - obeť, ktorej smrť mal vlastne vyšetriť. Napínavý príbeh spoznáme z troch rôznych pohľadov, ktoré sa nakoniec spoja v jeden. A my zistíme, čo sa vlastne v tej noci odohralo... (TV JOJ)

Morholt

Vychytaná krimi-komedie o ženě tří mužů, vysněném domečku a DVD. Perfektnímu obsazení dominovali Paul Reiser a Liv Tyler, která byla střídavě k sežrání a na zabití. 85% ()

Lacike

Pred 16timi rokmi ma to celkom bavilo. Dnes mi to uz pripada ako taka prilis primitivna komedia s hereckymi vykonmi jak z nejakeho porna. Jedna sexy kunda oblubuje troch debilov a poriadne ich vyuziva. Pribeh je miestami rozpravany z pohladu rôznych postav, ale jednotlive odlisnosti nie su natolko zabavne, aby to nezacalo byt po chvili otravne. Keby pri erotickych scenach Liv Tyler aspon nieco ukazala, tak by som snad dal aj tretiu hviezdu, ale kedze nic neukazala, tak mna Liv Tyler neoblbne tak ako chlapov v tom filme. 5/10. ()

BoPo

Jeden z tých filmov z ktorého je cítiť, že si to herci pri točení užívali a svoje postavy si s chuťou zahrali. A ako bonus krásna Liv Tyler. ()

GeusX

Několik úhlů pohledu na jedno seznámení s osudovou ženou. Sexy dračice Liv Tyler v nápaditě černé komedii. Skvělá zábava! 90% * pátá hvězda je za bláznivé finále (film jsem viděl 3x) ()

PauloZ

Po shlédnutí jsem si uvědomil, že jsem na tom byl kdysi dávno (kolem roku 2001) v kině a měl jsem z toho tenkrát velmi dobrý pocit. Teď už tak dobrý dojem nesdílím. Je to solidní komedie, pár dobrých vtípků, ale taky je to taková ta lehce oldschoolová nadsazená konina. Navíc, ten konec je až příliš vyhrocený, takový "masakr" :-)). Pěkné 3*. ()

ladko

Podľa hodnotenia som čakal trochu viac, najmä čo sa týka toho označenia komédia. Pár hlášok bolo veľmi fajn, jeden moment bol dokonca vynikajúci(áno-Village people...), záver už však bol trochu veľa na mňa. Na jedno pozretie to však je ideálne, nenudilo ma to, takže fajn. ()

Z0oMb3E

Čo sa stane, keď stretnete krásnu vypočítavú ženskú? Čo sa stane, keď muž nepoužíva mozog, ale južnejšie partie? Ako vidia dvaja ľudia tú istú situáciu zo svojho pohľadu? A čo je schopný urobiť chlap, keď ním lomcujú sexuálne pudy? Na tieto otázky vám dá odpoveď táto veľmi, veľmi, veľmi vydarená komédia. Liv Tyler ako vypočítava mrcha, ktorá namotala troch (4) mužov a prežil len jeden. Záverečná scéna s paródiu na Village People mi nedovolila sa ani nadýchnuť a skoro som si natrhol bránicu (bol tam aj indián). Za plným hodnotením stoja aj výborní ostatní herci vrátane M.Douglasa, ktorý tu hrá skôr vedľajšiu rolu. Film kde začal tam aj skončil, čiže Never ending story. Snímok na pohodový večer v adultnej partii, deti a pubertiaci sledujte radšej niečo iné! ()

zlabus

Velice solidní černá komedie, která má sice pár slabších míst, ale závěr člověka hravě donutí na to zapomenout. 80% P.S.: I kdyby ten film byl naprosto hrozný, tak stojí za vidění minimálně kvůli jedné naprosto geniální hlášce."You... Village People!" ()

Maq

Myslím že tuhle taškařici trošku pohřbila neobratná režie. Ale řada fórů je dobrých, nejlepší ten úplně poslední: "Díky Ti, Bože!" ()

Damiel

Povedený úlet, skvělí herci (Michael Douglas rules!!!) a velmi vtipná slátatnina. A doteď nevím, jestli byl lepší ten konec ve filmu nebo alternativní :) ()

Kuzlo

Jedna hviezdička je za hudobný podmaz v záverečných cca 10 minútach, druhý za to, že mrcha je fakt sexi-mrcha. Pre mňa celkovo sklamanie:( ()

fmash

Jak to dopadne, když se pablb, slizoun a trdlo začnou motat okolo jedné mrchy bez svědomí, která velice dobře ví, jak použít svůj hedvábný hlas a (patrně také velice hedvábné) tělo ve svůj prospěch? Navzdory očekávání a bolest slibujícímu pohledu na navoskovaného M. Douglase v úvodu se Začalo to jedné žhavé noci vyvinulo do slušné komedie. Loupající se vrstvy vyprávění z různých pohledů působily osvěžujícím dojmem, Goodmana mám rád (ne tak Reisera, jehož jsem mohle jenom v Jsem do tebe blázen). Dillonův trouba mi nebyl sympatický a kromě toho, že ve mně jeho příběh vzbudil soudružskou lítost, docela jsem mu jeho úděl přál. Liv Tyler zase jednou předla jako Arwen a nežral jsem jí sice její triky u auta, ale všechno ostatní ano. Douglas vypadal příšerně stylizovaně, ale nakonec mi byla jeho přisprostlá postava nejsympatičtější. Propletený příběh byl zábavný a bizarní finále mi trochu evokovalo Coeny v pozitivním smyslu. Celkově jsem byl dost spokojen a hodnotil bych klidně kolem 70 %. Čtyři hvězdičky si ale schovávám pro filmy, které mě něčím hodně zaujaly, což bohužel, navzdory všem svým kvalitám, žhavé noci nebyly. ()

easaque

bláznivá černá komedie a pro pány okořeněná náruživou sexyherečkou. Příběh je dobře postaven a i když se nedá brát vážně, je v něm kus pravdy aspoň v tom, jak si dokáže šikovná ženská omotat chlapi kolem prstu ;-) Bavilo mě to v rozmezí 3-4 hvězdiček, ale v rámci komedií si možná zaslouží lepší známku. A ani mi tam tentokrát kupa známých herců nevadila. [ PŘÍBĚH: 2 /// ATMOSFÉRA: 2 /// ORIGINALITA: 3 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: 2 (3*MAX) ] ()

Martin741

Takmer perfektny film : cierna komedia. Scenar je podareny, velmi sa mi pacilo prerozpravanie jedneho pribehu z roznych uhlov pohladu. K tomu sa prida kvalitna rezia Harald Zwarta, vyborne herecke osadenstvo (vedie hlavne krasna Liv Tyler .....) a spusta komickych situacii. 89 % ()

peiton

Ženy sú mrchy!Zvláštne,že to vravím,pretože sama som žena.Liv ako mrcha,manipulátorka a zlatokopka v 1 + 3. zaslepení muži.Neviem kto je hlúpejší.Smejem sa.Toto je tak atypicky/typická čierna komédia,v určitých sekvenciách až priam vystrihnutá zo života.Bola by som mužom tiež by som asi šťavnatej čerešničke Liv neodolal..Malo to nápad,malo to gule,šťavu aj grády.Záverečná prestrelka s vhodne sa doplňajúcou hudbou,až perie lieta..a to doslovne.No môžem toto neodporúčať?!A samozrejme a ani na ponaučenie sa nezabúda a síce: ,,Tam,kde sa traja bijú,štvrtý víťazí." A Michael Douglas bol opäť v správnom čase na správnom mieste. ()

bogomira

Liv Tyler nikdy nebyla krásnější a víc sexy a Michael Douglas se nechal nalíčit tak, aby byl co nejpodobnější svýmu tátovi Kirkovi. Hodně svěží, dobře napsaný, dobře zahraný a vypointovaný do maxima. Moc prima zábavička. ()

pakobylka

----- "Máš ráda vodu ?" ----- Miluju ji ! Je to má druhá nejoblíbenější věc." ----- "Vážně ? A co je ta první ?" ----- Ano - je to přesně tak, jak předpokládáte: Za vším hledej ženu. Čekají vás nejenom žhavé noci, ale i dny - zlehka a úmyslně i trochu ledabyle přetřené na černo ... tak, aby prosvítal barevný podklad ... tak, abyste zůstali nad věcí - a přitom si mohli vychutnat skvělou zábavu. ()