Lenka (Anna Polívková) je špičková manažérka v oblasti globálnych financií. Svojou prácou doslova žije a má na dosah životný úspech - ak sa jej podarí uzavrieť dohodu s tureckou stranou, stane sa generálnou riaditeľkou spoločnosti pre celú Áziu. Zaslepená vidinou svojho životného tromfu čoraz viac stráca zo zreteľa potreby svojich najbližších - dospievajúceho syna (Jan Dlouhý), ktorý prežíva svoj prvý vzťah, a manžela Jiřího (Roman Zach). V rozlete jej však zabráni hlúpa stávka so synom, že prejde na kolieskových korčuliach viac ako 100 metrov. Zlomí si obe ruky v zápästí a ona, žena zvyknutá všetkým rozkazovať, je zrazu úplne odkázaná na pomoc druhých. (TV JOJ)

kowalski

Když na to koukáte a vidíte v pravém spodním rohu, že TOHLE by nevzniklo bez koncesionářských poplatků které platím tak vám říkám, že TOHLE by ani nemuselo vzniknout. ()

Rockerman

Po bolavých zubech a krvi z řiti tu máme obě zlomené ruce. Tak jako předešlé rádobykomedie od Vejdělka, tak ani tato nehýří vtipem, ale spíš trapností. Dvě hvězdy za Annu Polívkovou za její kreaci týden nesrající ženu v nelehké situaci. Za tu roli by měla dostat nějakou cenu, jinak ovšem celý film - trapas. ()

Rathalos

Ceski bratia ma opat po nejakom case potesili a natocili naozaj podarenu,vtipnu a milu komediu v hlavnej ulohe s vybornou Annou Polivkovou,ktora dokazuje,ze ma herecky talent,mozno za normalnych okolnosti by som dal styri hviezdy,ale v ramci tohto zanru v dnesnej dobe hodnotim piatimi...:⁠-⁠) ()

Likan7

Nepříliš vtipná komedie, ve které Anna Polívková ani nedostane prostor pro ten její specifický humor, který na mě obvykle funguje. A když už se po 45 minutách dostaneme do situací, kde bychom se mohli i zasmát (Lenka sama v luxusním domě), potenciál zůstane nevyužitý a najednou bum, je konec. ()

Solverino

Velmi podprůměrná záležitost. Většinu času bylo křečovité trapno, vtip jsem nezaznamenal ani jeden. Herci neměli co hrát, režisér co režírovat. Televizní reklamy na prací prášek nebo dámské vložky jsou mnohem zábavnější. Děkuji ČT, že jsem to mohl také sponzorovat, příště prosím peníze radši rovnou spláchnout do záchodu! ()

hrumsrt

Znáte to, když někdo říká jeden vtip pořád dokola a vy se mu ze soucitu smějete?.. Lehká paralela s karanténním období v covidové době, ale absolutně nepřináší nic poutavého.. Pořád dokola se musíte dívat, jak naprosto ohraná Polívková není schopná normálně fungovat bez rukou. Vejdělek se rozhodl, že bude po čtyři týdny trápit diváky svými rychle spíchnutými povídkami, které rozplácl na celovečerák. Ale pokud si ulítáváte na humoru, kdy si zraněný člověk není schopen natáhnout kalhotky a jste schopní to vydržet třeba desetkrát po sobě, je to ideální.. Za mě bolestivá hodinka, kdy jsem ale aspoň dostal chuť si objednat jídlo. Není to celé jen kampaň Boltu? 15% ()

Hrabovo

Tak nám Epstein s Vejdělkem začali točit Bakaláře blahé paměti (Bezva zuby na zásnuby, Ledviny bez viny i Ruce v záruce). Bohužel stopáž je delší. Jako by se vrátily staré časy, kdy nám bolševik nabízel bezduchou zábavu. ()

ostravak30

Tolikrát omílané téma pracovní vytíženosti v závislosti na rodinu ve 21. století je tu zas. A zase jeden manažer, tentokrát manažerka, která staví práci nad rodinu. Trochu bych se jí ale zastal. Manžel, synovi to moc neva, své ženě vyčítá, že nemá tolik času pro něj. Ale když se stěhovali do luxusního domu a kupovali si nové auto, asi mu to zrovna moc nevadilo. Jenže vrcholem je odpískaná dovolená. Lenka si navíc tvrdohlavě stojí za tím, že jakoukoli pomoc nepotřebuje a tak holt musí spadnout držkou na zem. Lehce nápaditá a místy i docela zábavná komedie. ()

DJ Kritik

Tak toto bol s tých bakalárskych príbehov od Vejděleka ten najslabší. Skutočne to narážalo na zúfalstvo a beznádej. Zrejme to bolo natočené len aby to bolo. ()

Tominni

Sice to není žádné velké plesání, ale přeci jen lepší, než předchozí dva díly, takže nakonec solidní 3 hvězdy, hlavně díky dobrému výkonu Anny Polívkové, které tyto role sedí a nakonec v roli vytížené workoholičky s rukama v sádře celkem pobaví. ()

jungewolf

Velice povedená komedie: 4 * a 58 % . V malé roličce sousedky se mihla maminka Jana Dlouhého Petra Jungmanová. Je vdova po Vladimíru Dlouhém(zemř.20.6.2010), když ještě nebyly malým synům - dvojčatům Janovi a Jiřímu ani 4 roky. Narodili se 29.září 2006, P.Jungmanová+V.Dlouhý se vzali r.2008. 16-letý Honza zdědil herecký talent po rodičích . A.Polívkové to moc sluší a potvrdilo se, že po tátovi zdědila komediální talent . ()