Vrah mé dcery

• Francúzsko L'Assassin de ma fille (viac)

Otec, který se po celá desetiletí snažil dostat vraha svojí dcery před francouzský a německý soud, se nakonec uchýlí k drastickým krokům. (Netflix)

alba

Ten príbeh je veľmi silný. Nehodnotila som príbeh, skôr spracovanie. Myslím, že filmové spracovanie udržalo viac moju pozornosť. Tu mi to prišlo zdĺhavé. No pred tým otcom klobúk dole. A ten systém nebudem ani komentovať... Myslím, že na Slovensku by to bolo podobne. ()

Clark_Kent

Bamberski byl houževnatý, vytrvalý a vyplatilo se. Tleskám. Zvrácený Krombach, dostal po zásluze odplatu jen škoda, že dostal jen 15 let. Měl by hnít v chládku o moho let víc. Silný příběh. ()

mkee

Dokument z prostredia justície na tému spravodlivosť vs. právo. Zaujímavý, okrem iného, autentickým opisom zosnovania a realizácie únosu samotného páchateľa či tiež autentickou výpoveďou znásilnenej obete. Silný príbeh, ktorý si zaslúži aj mediálnu pozornosť ex post. Prezumpcia neviny už z povahy veci uchránila mnohých páchateľov pred ich odsúdením. Bolo to tak aj v tomto prípade? To už nebudem spoilerovať :). ()

tsatsiki

Nemám rád dokumenty, ale tohle bylo skvělé a neuvěřitelné,  že něco takového je možné.Celým filmem se táhne dojemná atmosféra a je vidět, že Netflix umí udělat dobré věci. ()

quido_zidle

Ty hvězdy jsou spíš pro otce než pro samotný dokument. Neskutečná vůle a touha po spravedlnosti!!! (nikoliv pomstě jak tam blekotali právníci toho psychopatickýho prasete) Spoiler: zůstávají ve mě dvě hořké věci: První že to hovado žilo, po tom co udelalo té holce, ještě skoro dalších 30 let relativně v pohodě a mohlo dál dělat prasárny a druhá je zničený život otce (což i jinými slovy říká na konci dokumentu) ()

mdf

Slušný dokument o tátovi,který přijde o svojí dceru a dlouhé roky se snaží dostat potencionálního vraha před soud. ()