Až do teď byl Nick ten nejlepší z nejlepších. Jenže všechno se změní, když do města přijede zvláštní chlápek, který se nebojí ničeho a je mu jedno, co si o něm lidé myslí. Nick Falzone a Russell jsou letečtí dispečeři. Oba jsou doslova posedlí soupeřením a v každém případě a za každých okolností musí přetrumfnout ostatní, ať již v práci nebo v manželství. Jsou ochotní pro své vítězství použít i ne zrovna čestných metod, čímž se jejich okolí a dokonce i letadla ve vzdušném prostoru dostávají do nezáviděnihodné situace. Tento stav však trvá pouze do té doby, dokud nezjistí, že pro dva je na terminálu málo místa a nastává boj. (oficiálny text distribútora)

gilmore_girl

Priserny dej a priserne herecke vykony. Nenechte se nalakat na zvucna jmena nebo zdanlive zajimave prostredi leteckeho dispecinku, neb zplacete na vejdelkem. ()

Jordan

toto nebola komédia ani zďaleka a už vobec nie romantická a už vobec nechápem, ako sa na to mohli nahovoriť Billy Bob a Cate Blanchett ()

Okara

Jelikož jsem vždy toužil být letovým dispečerem, tak mám k tomuto filmu slabost, neboť je pravděpodobně jediný, který se odehrává v prostředí navigačního střediska. Doporučuji si prohlédnout když ne naživo, tak alespoň na obrázcích, jak celé středisko nejen v Americe vypadá, film pak získává co se týče humoru. A tedy upřímně nechápu, jak tento film může mít pod 60%, Thornton zde hraje na výbornou a až na místy upadající scénář a nepřesvědčivého Cusacka mě Runway zaujala. 75% ()

SeBig

Nevinná ROMANTICKÁ usměvná komedie na jedno shlednutí.. zasmál jsem se pořádně snad jen jednou, příběh docela ušel ale ten směšnej, trapnej romantickej konec opět dosrali.. proto nesnáším romantický komedie. Kjusčak hodně zachranuje. ()

heyda

Bláznivá runway je film, který mám osobně velice rád, protože je zde rozdáváno od každého přiměřeně. Je to tak trochu komedie, trochu rodinný film, tak trochu akční, tak trochu zasahuje do odborné tématiky i do pracovního prostředí. Nic zde však nevyčnívá. John Cusack i Thornton jsou super soupeři, jejich rozepře se mi vážně líbila. Film však měl větší potenciál, který Mike Newell shodil několika klišovitými momenty. Těsně, ale ještě na 4 hvězdičky to vidím. ()

Pítrs85

Už vím, čím chci být- letovým dispečerem, pak budu frajer jako Thornton, výřečnej jak Cusack, ale hlavně budu randit z ženskýma typu Blanchett nebo Jolie :) Mike Newell opět potvrdil, že romantické pohodové komedie mu prostě jdou, nesnaží se o nějaký plytký příběh, ze kterého by odkapával javorový sirup, ale naopak to do nás pere ve velkým, žabomyší války mezi Nickem "Zónou" a Russellem "Rudochem" jsou prostě správně absurdní (po celou dobu filmu vlastně nevím, komu z těch dvou mám fandit, že by spíš tomu Rudochovi? :P). Pohodovej film, u kterého se sice ani moc nezasmějete, ani si moc nepobrečíte, ale tak nějak příjemně plyne. A prostředí města, které nikdy nespí, mě nikdy nepřestane uchvacovat. ()

Kryton

Za prvé ten překlad názvu je opravdu hloupý! Nečekejte nějakou parodii a ani zábavnou komedii. Snad jeden vtípek tam byl. Zbytek je nevýrazné téma milostného trojúhelníku. ()

fannah

No... viděl jsem i lepší filmy. Ale zas tak špatná Bláznivá runway není. Zvláště když má perfektní obsazení jako BB Thornton, Cate Blanchett, Angelina Jolie a John Carroll Lynch, můj oblíbenec... ()

slunicko2

Film vhodný pro promítání za letu. 1) Nechápu moc ten hluk, neustálé vyrušování a zmatek na pracovišti. Předpokládám, že dispečeři pracují na zřejmě velmi krátké směny a střídají se, zatímco zůstávají na pracovišti...a kibicují a koukají přes rameno ostatním? No nevím..._____ 2) Krizové okamžiky se střídají s chvílemi, kdy jakoby dispečeři neměli do čeho píchnout, a tak mají čas věnovat se proslovu šéfa, představení nového pracovníka, vzájemnému (mně dost nepříjemnému) popichování či dokonce rvačce. Během té doby očividně zůstává jejich pracovní pole na obloze nepokryto a tak si zatím mohou piloti dělat, co chtějí. No nevím..._____ 3) Střední část filmu je trochu nudná, ale ke konci snímek opět získává na tempu._____ 4) Řeknu bez mučení, že značný podíl na mé celkové spokojenosti s filmem musím přičíst dvěma přitažlivým chlapům. Mluvím o 33letém Johnu Cusackovi (dosavadní frajer Nick) a 44letém Billym Bobovi Thorntonovi (nový frajer Russell), kterým to fakt slušelo. ()

O´Neill

Bohužel filmek nic moc. Vtipy za moc nestály, zápletka taky nic extra nebyla, a to je tak všechno. Pro příznivce letadel skvělá podívaná, pro ty ostatní jen průměr. ()

C0r0ner

Překvapuje mě nízké hodnocení, protože se podle mě jedná o docela dobrou komedii z dost originálního prostředí. K tomu velmi slušné obsazení, které si očividně dění užívá. Samozřejmě to není žádný scenáristický klenot, ale to asi ani nikdo nečekal. 75% ()