Stret človeka s medveďom na jeho území, končí zvyčajne fatálne. Ak však stretnete medveďa, ktorý navyše skonzumoval nemalé množstvo bieleho prášku, môže to dopadnúť všelijako. Medvedi, totižto netušia, že keď v nájdu v lese kokaín, ktorý vypadol z lietadla pašerákom drog, rozhodne by ho nemali zožrať. Na nešťastie všetkých ľudských hrdinov príbehu, sa drogy vysypali nad idylickou prírodnou rezerváciou a preto sa ich tu zišlo toľko – klasickí výletníci, deti za školou, matka jedného z nich, obetaví strážcovia parku, gangstri hľadajúci spadnutý kokaín, policajt, ktorý pre zmenu hľadá týchto gangstrov… Čo myslíte, že sa stane, keď na túre stretnú štvrť tonovú chlpatú príšeru? Zle a pravdepodobne v niekoľkých kusoch. Hoci sem všetci pôvodne prišli z rôznych dôvodov, teraz majú jeden spoločný ciel, vyviaznuť živý. A nebude to ľahké. Zatiaľ čo skutočný predchodca medvedieho antihrdinu sa v roku 1985 predávkoval a zbláznil, filmová verzia je oveľa odolnejšia, vynaliezavejšia a našťastie aj zábavnejšia. (CinemArt SK)

patto

klasika ujetý humor ktorý by si čakal od názvu "medveď na koksu" - za mňa dobrý a presne čo som chcel som dostal. Rovnako chválim stopáž príjemných 90min bez titulkov ak nechceš ponocovať. 71% na pomoc/dorovnanie podhodnotenia davam 5* ()

Anetussa

Byla jsem připravena opravdu na všechno. Moc dobře jsem věděla že to bude krávovina ale můj hlavní záměr byl jen vypnout mozek a nějak si to užít. Jenže pokud takový film postrádá to nejdůležitější, tudíž zábavu, je docela obtížné si to nějak užít. Ve filmu se najdou tak dvě scény u kterých by se divák mohl pobavit, zbytek jsou totální hovaniny bez špetky smyslu či humoru. Těšila jsem se že opravdu jen vypnu mozek a budu se bavit, což by se i mohlo stát, kdyby to bylo natočeno prostě jinak. ()

MarekTulen

Konečně jsem se k tomu dostal, tak jsem se na tento film těšil a furt jsem ho odkládal. Už při traileru jsem věděl že to bude dost dobrý film, a taky byl. Mě se teda líbil, nebral jsem to tak moc jako komedii, aj tak jsem se u několika scén dost nasmál. Říkám to už několikrát, humor máme každý jiný a je hodně lidí, kterým se to nelíbilo. Poprvé jsem si říkal, že je to dobrý nápad, a pak zjistím že to je podle skutečné události, oh shit.. hned jsem se na film těšil více. :D Zpracování mi přišlo dost fajn a hudba která do toho hrála, je hudba která tomuto úplně že sedla. Jediné co musím zmínit je že některé postavy (většina) byli dost nudné a absolutně tam neseděli. Ale i tak, doporučuji. <3 ()

Oup

Slušný medvedí slasher 😀.. Nízke hodnotenie pretože ľudia nečítajú čo idú pozerať a hodnotia to bez toho, aby boli cielovka ()

ThoumY

Chudáci mentálně vyhořelí herci, kteří se musí na staré kolena snižovat k potupným rolím ve stupidních zfetovaných filmech, kde si kdosi po přečtení náhodného internetového článku řekl, jaký by to byl supr čupr nápad na vtipný snímek, kde starý Vašek Chaloupek nedopatřením nechal Elišku vyšňupat zásoby – a už to jelo. Přetransformovat každou sračku v ohyzdnou, ošklivě natočenou sračku je asi novodobý sport. Hold se lidé neustále budou ve své stupidnosti předhánět. V hudbě probíhá halasná válka, kdy se každý dylino, kterému nechtěně přišel do ruky počítač, snaží hlasitostí překonat svého předchůdce, televizní stanice vedou války o to, která dokáže vést nejdéle svou vlastní odpadní telenovelu, rádio kdo zaměstná nejvyhořelejšího uvaděče a autorky románů závodí, která dokáže nejromantičtěji popsat trojitý anální prolaps. No a aby náhodou nezůstala ani tahle branže bez své soutěže, vyrojili se všichni superkreativní scénáristi s tím, koho napadne větší sračka. Pak se musíte prohrabovat množstvím nevtipných hnojišť, než přijde někdo a začne chcát proti větru. Do té doby zůstaneme zanecháni tomuto. Bídných 3/10 ()

StandikK

Jaj, to je slátanina. To, že medvěd fetuje se ještě dá překousnout, ovšem ty filmové triky, když se sfetuje, jsou trapárna na entou. K tomu ještě děj a nutné herecké výkony. ()

VSVB

Tenhle film byl pro mě jako předpověď počasí. Očekával jsem, že bude hezký, a nakonec zas tak hezky nebylo. Dvě hvězdy. ()

Untouchabl

Něco co se jmenuje Medvěd na koksu snad ani nemohlo dopadnout špatně ne? Jo aha ona to točila Elizabeth Banks. Lidé, kteří menstruují ani v roce 2023 stále ještě nehrají moc dobře hokej a neumí točit filmy. Čest výjimkám, ale tahle nechutná komedie to rozhodně není. ()

Krásné Vánoce a PF 2023

Krásné Vánoce a PF 2023