Vitajte vo Wrexhame

• Česko Vítejte ve Wrexhamu (viac)
Dokumentárny / Športový
USA, (2022–2024), 19 h 55 min (Minutáž: 20–48 min)

V seriáli Vitajte vo Wrexhame sa Rob McElhenney a Ryan Reynolds učia riadiť tretí najstarší profesionálny futbalový klub na svete. V roku 2020 Rob a Ryan spojili sily, aby kúpili nízkopostavených Červených drakov v nádeji, že premenia Wrexham AFC na príbeh outsidera, ktorému môže fandiť celý svet. Obavy? Rob a Ryan nemajú skúsenosti s futbalom alebo vzájomnou spoluprácou. Z Hollywoodu do Walesu, z ihriska do šatne, z vedenia do krčmy, tento dokumentárny seriál sleduje ich rýchlokurz vlastníctva klubu a neoddeliteľne prepletené osudy tímu a mesta, ktorí sa spoliehajú na dvoch hercov, že priniesú nádej a zmenu do komunity, ktorá ich dokáže využiť. (Disney+)

Recenzie používateľa tomino28 k tomuto seriálu (2)

Vitajte vo Wrexhame (2022)

Seriál vezme diváky na počátek (zřejmě dlouhého) příběhu, kdy si spolu hollywoodská filmová a TV hvězda koupí jeden skomírající fotbalový klub ve Walesu. A je to fascinující jízda. Střídají se epizody čistě se týkající klubu a situace okolo něj s těmi, které mají americkým divákům přiblížit tento krásný a logiku postrádající sport. Divák podle mě musí chtě nechtě ke všem lidem v klubu a jeho fanouškům přilnout a potom už epizody utíkají jako splašený rychlík. Rozhodně budu sledovat i nadále, pokud bude další sezóna. A jako bonus by konečně mohli amíci pochopit, že ten správný fotbal se hraje nohama. ()

Season 2 (2023) (S02)

Je to de facto taková telenovela z fotbalového prostředí pro americké publikum, ale proč by to mělo vadit, když je to zábava? Takže jsem sérii zhltnul téměř na posezení a těším se na další příběhy z velšského Wrexhamu! ()