Vitajte vo Wrexhame

• Česko Vítejte ve Wrexhamu (viac)
Dokumentárny / Športový
USA, (2022–2024), 19 h 55 min (Minutáž: 20–48 min)

V seriáli Vitajte vo Wrexhame sa Rob McElhenney a Ryan Reynolds učia riadiť tretí najstarší profesionálny futbalový klub na svete. V roku 2020 Rob a Ryan spojili sily, aby kúpili nízkopostavených Červených drakov v nádeji, že premenia Wrexham AFC na príbeh outsidera, ktorému môže fandiť celý svet. Obavy? Rob a Ryan nemajú skúsenosti s futbalom alebo vzájomnou spoluprácou. Z Hollywoodu do Walesu, z ihriska do šatne, z vedenia do krčmy, tento dokumentárny seriál sleduje ich rýchlokurz vlastníctva klubu a neoddeliteľne prepletené osudy tímu a mesta, ktorí sa spoliehajú na dvoch hercov, že priniesú nádej a zmenu do komunity, ktorá ich dokáže využiť. (Disney+)

Recenzie používateľa Kopi1 k tomuto seriálu (2)

Vitajte vo Wrexhame (2022)

Příjemný a oddechový dokument o koupi z jednoho nejstarších fotbalových klubů světa. Velkým tahákem je zde samozřejmě Ryan a poté trochu i Rob. Moc prostoru zde nemají, především meetingy přes Zoom a až v posledních 3 epizodách se konečně dostanou pořádně na scénu a je to paráda a Ryan zde ukazuje svůj slavný humor. Dokument vás seznámí téměř se vším, ať už jde o anglické výrazy, historii klubu a země a velkou částí jsou i příběhy a rozhovory s jednotlivými fanoušky Wrexhamu. Často mi to připomínalo sérii se Sunderlandem, kterému se také nedařilo, ale nečekejte zde moc záběrů z utkáních nebo tréninků (větší důraz se zde klade spíše na město a komunitu). ()

Season 2 (2023) (S02)

2. série míří do top sportovních příběhů, které znám. Výborná práce tvůrců, jak si s tou sérií poradili. Dozvídáme se zase o něco více o jednotlivých hráčích, obyvatelích a městu. Neskutečné drama opravdu až do posledních chvil, parádně sestříhané a emoce lítají zprava zleva. Wrexham! ()