Vitajte vo Wrexhame

• Česko Vítejte ve Wrexhamu (viac)
Dokumentárny / Športový
USA, (2022–2024), 19 h 55 min (Minutáž: 20–48 min)

V seriáli Vitajte vo Wrexhame sa Rob McElhenney a Ryan Reynolds učia riadiť tretí najstarší profesionálny futbalový klub na svete. V roku 2020 Rob a Ryan spojili sily, aby kúpili nízkopostavených Červených drakov v nádeji, že premenia Wrexham AFC na príbeh outsidera, ktorému môže fandiť celý svet. Obavy? Rob a Ryan nemajú skúsenosti s futbalom alebo vzájomnou spoluprácou. Z Hollywoodu do Walesu, z ihriska do šatne, z vedenia do krčmy, tento dokumentárny seriál sleduje ich rýchlokurz vlastníctva klubu a neoddeliteľne prepletené osudy tímu a mesta, ktorí sa spoliehajú na dvoch hercov, že priniesú nádej a zmenu do komunity, ktorá ich dokáže využiť. (Disney+)

Recenzie používateľa William_ k tomuto seriálu (31)

Shaun's Vacation (2023) (S02E04)

Konečně jsme se dočkali něčeho originálního. Pranky Hollywoodských hvězdiček nemusí všichni v klubu snášet dobře, a když se do toho přimotá politika, tak je zaděláno na skandál. ()

Ballers (2023) (S02E06)

Pohled na ženský tým byl pojat velice zajímavě a určitě se s ním v rámci 2. série nevidíme naposled. ()

Giant Killers (2023) (S02E07)

Tak za mě asi nejlepší epizoda 2. série. Mělo to vše, co mi zatím chybělo. Emoce, drama, napětí... FA cup je právě pro týmy jako Wrexham skvělá příležitost, jak někomu "slavnějšímu" vyrazit dech. ()

The Grind (2023) (S02E08)

Úžasně zpracovaná epizoda mapující šílených 28 dní, ve kterých musel Wrexham odehrát 9 soutěžních utkání. Zranění, únava a strach z konkurence - to vše v jednom měsíci je pro hráče ale i pro vedení těžký oříšek. ()

Glove Triangle (2023) (S02E09)

Ben Foster je sympaťák jak blázen. Škoda že si na konci sezony ostatní šikovní golmani (asi moc) nezachytají. ()

Gresford (2023) (S02E10)

Vzpomínka na nepěknou událost, která postihla Wrexham byla zpracována s respektem a na konci epizody mi běhal mráz po zádech a není to tím, že je prosinec. Tuto epizodu bych čekal už daleko dřív. ()

Yn Codi (2023) (S02E11)

Opět se podíváme na ženský tým, který s přehledem vyhrál ligu a teď se pere v play-off o postup. ()

Hand of Foz (2023) (S02E12)

To na co jsme dlouhou dobu čekali přišlo. Důležitý zápas s Notts County byl zachycen naprosto skvěle. Přesně to co jsem očekával jsem dostal. Bravo! ()

Family Business (2023) (S02E13)

Po dechberoucím předešlém našlapaném díle zde máme opět vedlejší filler epizodu, ve které si připomeneme důležitost rodiny a její odlišnosti. Do teď jsem třeba nevěděl, že má Rob 2 maminky. Sdělení epizody pěkné, avšak nemyslím si, že byla do dění v 2. sérii zařazena s citem. Působí opravdu nadbytečně. ()

Worst Case Scenario (2023) (S02E14)

Sezona se blíží do finiše a KAŽDÝ zápas je důležitý. Platí to dvojnásob, pokud váš soupeř o 1. místo ztrácí na váš tým jen pár bodů. Být fanoušek/manažer v tu dobu, ukoušu si z toho napětí všechny nehty na ruce i na noze. ()

Up the Town? (2023) (S02E15)

Brilantní zakončení 2. série. Asi nejlepší moment dílu byl ten, kdy se po výkopu dokument přeměnil na záznam daného zápasu, a krásně tak zachytil branku v 1. minutě do sítě Wrexhamu v zápase o postup do EFL. Zakončení jak se patří a ve Wrexhamu podle mě slaví až do teď. Takový úspěch toto město už dlouho nezažilo, a nikde není napsáno, že ta pohádka skončí "jen" EFL. ()