Akčný film Madame Web je spin-off k populárnym príbehom o Spider-Manovi. Predstavuje záchranárku Cassie (Dakota Johnson), ktorá po smrteľnej nehode nielenže znovu ožije, ale tiež získa nadprirodzené schopnosti. Teraz musí čeliť zahadnému Ezekielovi Simsovi, ktorý je na stope svojím najnovším obetiam v snahe zmeniť budúcnosť. (Itafilm)

JohnDark

Madam Web, Akčný comics, USA 2024, R: S. J. Clarkson, H: Dakota Johnson, Sydney Sweeney, Celeste O˝Connor, Isabela Merced, Tahar Rahim, Mike Epps, Emma Roberts, Adam Scott, Kerry Bishé, Zosia Mamet, José María Yazpik, 60% ()

Danik_

Film je jedním slovem katastrofa. Bylo by to mnohem lepší, kdyby tento film nikdy nebyl natočen. Režisér se zdá být ztracený ve svém vlastním příběhu, který je neuvěřitelně matoucí a chaotický. Herci se snaží, ale jejich výkony jsou mdlé a nevýrazné. Scénář je naprosto bez nápadu a nedokáže udržet pozornost diváka ani na chvíli. Zápletka je zmatečná a nedotažená, což vede k frustraci a nezájmu o dění na plátně. Dialogy jsou kýčovité a nepřesvědčivé, čímž zanechávají diváka s pocitem, že by raději dělal cokoli jiného. Vizuální efekty jsou slabé a nedokonalé, což je ve 21. století naprosto nepřijatelné. Zvuková stopa je také problematická, s nesourodým mixem zvuků, který ruší spíše než přitahuje pozornost. Celkově řečeno, Madme web je ztrátou času a peněz. Nedoporučuji tento film nikomu, kdo má rád kvalitní kinematografii a dobré vyprávění příběhů. Měli byste si raději najít něco jiného k sledování. ()

carebear

Neviem čo bral scenárista keď písal toto ale chcem to tiež. To už aj Spidey paródia Superhrdina bola oproti tomu veľdielo. Len je mi ľúto Dakoty a v podstate aj Sydney ktoré majú herecky na viac a myslím že to už aj dokázali . Marvel R.I.P. ()

Raid91

Na film jsem do kina nešel kvůli hodnocení, protoze po druhé vidět něco jako venom 2 jsem vážně nechtěl. A udělal jsem dobře, na kino to vážně není ale ten hate je přehnaný. Jak kdyby to hejtil každý už jen proto, že to hejti tenhle a tamhleten. Jsou tu strašný mezery a visual je jak tv seriál ale má to i fajn scény a nápady. Scéna v bistru s kamerou byla na jedničku a dále scéna ke konci filmu když Ezekiel přistane na mrakodrap a po dopadu praskne sklo. A hlavně vidět konečně zlého "spider mana" bylo taky zajímavý. 5/10 ten hate je vážně jak meme. Film je špatný a zahodil potenciál ale ne aby měl 30% stále se mi to líbilo více než totálně vykastrovany a zneucteny Carnage s Venomem. ()

OBU4JDLB

Hviezdička za to, že vo filme nie je LGBT propaganda. Inak je tu všetko úplne zle. Nič nedáva zmysel. Pre ilustráciu, hlavná hrdinka jazdí na ukradnutom, nabúranom taxíku z ktorého odstránila ŠPZ. Odcestuje na týždeň do Peru a keď sa vráti, znova jazdí tým istým taxíkom. Asi ho mala odparkovaný v garáži na letisku? ()

Hexx

Není to žádná petarda, ale 32% je proboha směšných. Ještě tak 40% bych pochopil. Nic víc k tomu nemám dál co říct, snad jen že, budu se už opakovat, je to tady, bylo a bude, VĚTŠINOU podhodnocené. ()

MatyRock

Prastarý pavouk Las Aranas kousne ženu, ta porodí dceru, ta spadne do vody, tam dostane epileptický záchvat, a od té doby má schopnosti. Co se skrývá pod pavoučí rouškou technické stránky projektu? Stopáž 116 min., která působí jako 4 hodinový director's cut. Scénář od umělé inteligence (jestli to psal člověk, tak pravděpodobně nejprve absolvoval scénáristicky kurz lobotomie) a herecky fascinující výkony svou průměrností. To vše a mnohem víc je Paní Pavučina. ()

Marek.Skalka odpad!

Asi takhle: k filmu mám dvě zprávy. Ta první - špatná - je zkrátka taková, že se jedná o odpad. Ta dobrá naopak znamená, že dobré filmy od Marvelu jsme již viděli. Stát se samozřejmě může vše, ale zatím to skutečně nevypadá na to, se karta jen tak neobrátí. Zkrátka Marvel tu byl, jenže pak začali rejžovat a chytili se do pastí, kdy řeší vše možné, jen ne to, jak to bude působit na většinového diváka a dopadlo to jako vždycky. Ještě že se toho Stan nedožil. Ačkoli možná proto to tak vypadá. ()

LEFTFLANK

Občas sa ozve vo mne masochistická filmová stránka, ktorá ma prinúti pozrieť klenoty ako je tento. A teda som sa nasmial, teda aspoň na prvej polovici. Mne to náhodou prišlo fakt zlé až k smiechu. Druhá polka keďže miesto súboja superľudí dostaneme iba naháňačku a nevydarenú hru mačky s myšou ma začala dosť nudiť ale zas to opäť podvihlo finále s Dakotou, ktorá ukradla fajnové časovkárske brýle Pogačarovi z posledných pretekov navyše s divným úškrnom na tvári. To si fakt žiada napísať PREČO??????? Sony Prečo ()

tein

Zas takova tragedie to neni. Ocekaval jsem to mnohem mnohem horsi. Co ale taky cekat od nazvu Madame coz v anglictine vlastne znamena "bordelmama"? Rozhdone jsou ale mnohem horsi MCU i DC filmy. Hlavnim problemem zde zustava nuda. Vlastne se celej film tak nejak ani nic moc nedeje a spis se chodi od niceho k nicemu. Ikdyz je to smutny tak vlastne nejvetsim plusem je, ze zde neni vsude nasilim narvanej trapnopseudohumor, cim extremne trpi ostatni komiksarny poslednich let. Sice to teda nenadchlo ani nepobavilo ale vylozene u toho sledovani aspon clovek az tak moc netrpi. ()

Klimetka

Jako jo, Shawshank to není, ale zas takovej průser taky ne přece. Viděli jsme už horší věci ne lidičky? Úplně jsem ten "hate everywhere" nepochopila. Já filmy vždycky sledovala s tím, že od nich neočekávám nic jiného než zábavu a k tomu popcorn. Tady jsem se prostě celkem bavila a vůbec nenudila. Na hlubší myšlenky si zajděte do knihovny, furt je to jen film podle "leporela", pro děti, tak proč z toho všichni chtějí všichni osudové a existencionální drama? Pokud vás to nudilo chápu, pokud tomu vyčítáte plochost, hloupost a dětinskost,...co ste jako čekali? Prostě průměr. Za tři Clarsksonová a Johnsonová! ()

Maxathor odpad!

Tak toto je nejvíc největší Marvel tragédie po všech stránkách. Strašný, příšerný, hrozný, trapný. Hůř a blběji to snad ani nešlo. Lituji času, který jsem tomu věnoval... ()

Dannyss

Téměř čistě dívčí akční výtvor klopýtá na většině frontách. Pokus zaujmout diváky v dnešní době kontroverzního Marvelu nevyšel a spíše uštědřil celému universu další ránu přímo do obličeje. Zcela jistě by takový počin fungoval někdy před minimálně deseti lety, nicméně v nynějším světě nemůže zcela logicky obstát. Nefunkční scénář s celou řadou děr v logických návaznostech a přehnaně cringe postavami sráží kolena solidní myšlence, která je v průběhu snímku zmixovaná do podoby, ve které ji už není možné rozeznat a ztrácí svoje kouzlo. Tvůrci si vzali na svá ramena extrémně velké břemeno, jež nedokázali nést po celou dobu, a tak se jim v závěru rozpadá do množství střípků a nadmíru potřeštěné finální snahy o bojovou scénu. Navzdory všem nedokonalostem filmu nejvíce pomáhá stručná a prostá idea, která i přesto v sobě skrývá přihlouplé komponenty. Přestože jde o úsměvnou slátaninu, není nutné prohlašovat Madame Web za katastrofu, nýbrž spíše za praštěnou podívanou s drobným dobrodružným nádechem v obležení potrefených rádoby hrdinek. 4/10. ()

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

03.03.2024

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

Nicolas Cage jako noirový Spider-Man?

18.02.2024

Spider-Man, Kraven a další se odsouvají

Spider-Man, Kraven a další se odsouvají

29.07.2023

Máme dva týdny od začátku herecké stávky a místo nějakých pozitivních zpráv nebo náznaků, že si chtějí zástupci studií sednout s odbory a domluvit se na férových kompenzacích tak, aby se celý byznys… (viac)