Wimbledon: Zápas o lásku

• Slovensko Divoká karta (viac)

Peter Colt je večný smoliar, ale šťastie sa na neho konečne usmeje a prinesie mu úspech nielen na kurte, ale aj v osobnom živote. I keď je na úplnom spodku tenisového rebíčka, podarí sa mu získať divokú kartu, ktorá mu umožní zúčastniť sa prestížneho wimbledonského turnaja. V hoteli sa zoznámi s americkou tenisovou hviezdou Lizzie Bradburyovou a zamiluje sa do nej. Nečakané šťastie v láske a úspechy na kurtoch mu dodajú elán a Peter sa prepracováva na popredné miesto turnaja. Ocitá sa blízko splnenia svojho životného sna - bojovať o najvyšší titul v turnaji. Ostane mu šťastie verné, alebo ho opustí? (TV JOJ)

Petomil

Jako muž mám důvod se dokola dívat na romantický film, protože obsahuje sport:, který mě baví))A ještě k tomu úžasně fungující ústřední dvojice-ten film mne dostává svoji anglickostí:))95%... ()

Marek.Skalka

Tak tenhle film překvapil. Vůbec mi nevadí, že je to v šupleti 'romantická komedie'. Jestli jen proto, že se dva lidi dali spolu dohromady, tak jo, proč ne. Beru. Navíc postavu Paula Bettanyho chápu. Jen tedy s tím, že Wimbledon nikdy nevyhraji (a ani nic podobného), jen se blíží strašně rychle chvíle, kdy nevyběhnu schody do patra. To ale na druhou stranu neznamená, že nemá cenu se o to neustále pokoušet. Stejně jako natočit dobrý film. A to Wimbledon prostě je. ()

martydivis

Zajímavě zpracovaný snímek, který má k pravdě sice daleko, ale mě jako sportovního fanouška velice potěšil. A když se k tomu přidá skvělá dvojce Kirsten Dunst a Paul Bettany, mezi kterými to jiskří hned od první jejich společné scény až dokonce. Navíc, konečně vyhrál Wimbledon Brit. ()

micky99

Šport, romantika a humor. To všetko tento film má. A mne viac nebolo treba. Bavil som sa ako už dlho nie. Doporučujem vo všetkých ohľadoch. Športové scény možno nie su dokonalé, ale vôbec to nevadí. Romantika je tu asi na prvom mieste a čo sa týka humoru, ten anglický mi je hodne blízky. A toho tu nie je málo. Plných päť *. ()

Gannica

Scenář nic moc, režie dobrá, herci skvělí. Doromady - seriozní film, nabídne pro fanoušky tenisu, záběry z kurtů. Románku mezi Kirsten Dunst a Paulem Bettanym jsem fakt uvěřil a hlavně kvůli nim dávám 4 hvězdy. ()

Profík

Mix romantické komedie a sportovního filmu tady funguje, už kvůli ústřední dvojici. Akorát ty sportovní nepřesnosti si mohli odpustit (zvlášť když měli takového poradce). Ale jinak přeju za ten film Britům po dlouhé době vítěze Wimbledonu. 80%. ()

bonscott

nemán nic proti romantickejm filmům ze sportovního prostředí, ale hrát semifinále na kurtu č. 6 (asi) a další sekvence z reálného tenisového matche bylo vysloveně trapné a nedokonalé. ()

hvezdokupec

Příjemné prostředí, příjemní herci, příjemná atmosféra. Prostě příjemná nenáročná záležitost, při které nemusí být naštvaná ani milovnice romantiky, ani sportovní nadšenec kvůli tomu, že jeden z nich musí společně s tím druhým sledovat Ligu mistrů resp. Rosamunde Pilcher. ()

Premet44

Film, který mě nepřestal nudit, ponořil jsem se od něj a užil si ho. Naprosto pohodový snímek ze zajímavého prostředí, alespoň pro mě. Určitě bych neměl problém podívat se na něj znovu. ()

Evziiik

Bohužel nesdílím nadšení většiny hodnotitelů, pro mě šlo jen o docela průměrný romantický film, který stačí vidět jednou, a když po čase zapomenete, o čem byl, už si určitě nevzpomenete, že byste si ho měli pustit znovu. Příjemné pokoukání na pondělní večer, kdy vlastně nic moc nečekáte. V sobotu by bylo možná mé hodnocení o ždibec horší. ()

MarLid

Zamilovaný příběh zanesený do tenisového prostředí. Narozdíl od jiných romantických filmů nápadité, doopravdy vtipné a herecky více než pěkně zvládnuté. Jen mě trochu štve kýčovitý závěr na tenisovém kurtu, ale je to jen minuta a to se dá přežít :) Zároveň mi jako divákovi bylo umožněno nahlédnout do toho, jak to na Wimdledonu chodí, což mě doopravdy potěšilo + shlédnutí "Film o filmu", kde byla vysvětlena příprava filmu a na jaké věci byl kladen důraz, mě jen utvrdilo v tom, že film nebyl stvořen jen pro ukojení citově rozedraných a nešťastných dušiček. ()

matryagy

Jeden z hodně mála filmů, u kterých mě mrzí, když je nestihnu v televizi...Viděla jsem ho snad 100x a stejně mě nepřestal bavit.Je hezký,se sympatickými herci, u kterých jim tu náklonnost věřím a navíc výborné vedlejší role. Bettanyho miluju a Kirsten to tu moc sluší...a to že jinak filmy se sportovní tematikou opravdu nemusím. ()

mina_harker

Velmi příjemná romantická komedie, Paul Bettany hraje skvěle a tenisový loser Peter Colt je v jeho podání je mimořádný sympaťák, který má skvěle suché hlášky. Líbí se mi, že to není žádný suverénní frajer, ale chlapík, který chybuje, je chvílemi nejistý, unavený a umí se naplno zamilovat. Jeho protějšek obstojně zvládla Kirsten Dunst, ale příliš se herecky nepředvedla - zajímavější než ona jsou figurky Coltových rodičů, bratra (James McAvoy se mi v tomto filmu líbil už před lety, kdy jsem netušila, že jednou bude hvězdou první velikosti), manažera, tréninkového partnera a protivníků. Potěšila mě i minirolička Sama Neilla v roli otce Coltovy vyvolené. A nemůžu nepochválit i strhující atmosféru zápasů (a to tenis upřímně nemám ráda). Prima film s chytrým humorem, více takových. ()

ImDude_man

Neuvěřitelně zábavný a milý film. Kdosi tady uvedl, že se našlo místečko i pro britský humor. V mých očích ho tam jsou spousty, záchvat smíchu dostávám, když tatínek Petera Petera Colta v podání Bernarda Hilla ráno vstává ve svém tree house a bušíc se v prsa vydá ze sebe Tarzanův pokřik, načež maminka zaklapne v ložnici budík.... Paul Bettany je jednoduše skvělý. A navíc miluji tu jeho šroubenou britskou výslovnost když bráchovi Carlovi říká: O God you really are a wanker, aren´t you? Navíc vypointovaný vtípek Deep Throat Director´s Cut o dobrou hodinu později v podobě znovuobjevené vášně rodičů a tatínkův lišácký úsměv když Peterovi říká: ´morning, son. Prostě mám ten film rád a dávám plný počet hvězd. ()

santa331

Nedávno ho dávali v televizi a ačkoli jsem Wimbledon viděl již asi pětkrát - nedalo mi to. Pravdou je že je to romantický film,a le když se jedná o britský, tak neodolám. A ještě jedna poznámka - od té doby si nenechám ujít ani jedno finále WIMBLEDONU (samozřejmě v televizi - tak bohatej určitě nejsem!) ()

Misan1993

Pro mě jako velkého tenisového fanouška to byl skvělý zážitek od začátku až do konce. Avšak neuškodilo by tomu pár skutečných hráčů :) Měl to být wimbledon, ale úroven tenisovych vykonů herců byla cca tak mladší žáci krajský přebor,. ()

Elen16

Mně se to v celku líbilo. Přišlo mi to takové netradiční. Neznám moc romantických filmů, které by se odehrávali v takovém prostředí. Nebyl to určitě špatný film, to opravdu ne, takže podle mě jsou tři hvězdičky ideální. ()

Zemřel herec Bernard Hill

Zemřel herec Bernard Hill

05.05.2024

Politika, skandály a romantika

Politika, skandály a romantika

15.08.2006

Poté, co si Rachel Weisz nedávno odbyla natáčení ambiciózního sci-fi dramatu Spider-Man) jednu z hlavních rolí v romantické komedii DEFINITELY, MAYBE. Bude se jednat o čtvrtý režijní počin scenáristy… (viac)