Včela na mušce

• Veľká Británia Man vs. Bee

Roztržitý táta Trevor dostane na starost luxusní dům a snaží se vyzrát na zákeřnou včelu, co se pořád motá kolem. Komediální seriál, ve kterém jeden průšvih střídá druhý. (Netflix)

liquido26

Sice se jmenuje Trevor, nenosí oblek, nemá medvídka a mluví, ale je to pořád Mr. Bean. Nikdy mě nepřestane fascinovat a zároveň vytáčet, jak debilními způsoby si "umí" poradit v každé úplně obyčejné situaci. Moc se mi líbil ten nápad, ale mohl z toho být třeba jen hodinový film. Místy to prostě nemělo takovou šťávu jakou to mít mohlo, ale celkově to bylo fajn. Bylo dobrý, že to nebyly jen jednotlivý scénky, ale bylo to orámovaný nějakým příběhem. ()

PauloZ

Man vs Mr. Bean. Pár scén je fakt vtipných.. jinak je to hrozná blbost stojící jen na tom co si Rowan pamatuje z Mr. Beanea. ()

hous.enka

Bohužel mám pocit, že Mr. Bean už nemá divákům moc co nabídnout. Včela na mušce ač britská, působí americky zoufale - ať už jde o zjednodušující vykreslení charakterů, fekální humor nebo pointou vtipu postavenou na jedné včele. Za mě seriál zachránila až devátá kapitola, která ale vlastně byla pro vnímavějšího diváka poměrně snadno očekávatelná.  Když Mr. Bean, tak jeho devadesátkové skeče. Vše ostatní je jen naředěná kaše. ()

agentmiky

Kdo má rád Mr.Beana, tak si ten seriál rozhodně užije, taková ta potrhlá zábava na hranici trapnosti, to já můžu vždy :D Co se týče toho formátu, tak se musí nechat, že seriál hodně rychle odsýpá, ty 10minutové díly rozhodně nebyly krokem vedle. Jinak ten barák, který dostal hlavní hrdina na starost, je za mě čistokrevné peklo, to bych osobně nikdy nechtěl, tolik moderních technologií. Co se týče zápletky, tak mě jednotlivé skeče bavily, Rowan Atkinson v sobě pořád má to kouzlo, které umí u diváka vykouzlit pořádný úsměv...S přihlédnutím k tomu, že za pár let dovrší sedmdesátku, to je obdivující fakt. Jinak mě pobavila vedlejší linka s policistou, pak ti lupiči a závěr se též snažil šokovat s pořádným zvratem, který mě zvednul ze židle. Jasně, nejedná se o nic světového, ale na odpolední pobavení, kdy se člověk musí postavit přírodě (zde čmelákovi), to bohatě stačí. Za mě dávám slabší 4 hvězdy. 7/10 ()

Pierre

Víte....byla tam včela Máme tady další  otázku lidstva:  Je ten námět debilní nebo úplně geniální? Natočit seriál o odhanění včely?:D Co to je nápad? Na druhou stranu.... ´úplně každý, někdy odháněl hmyz. Hlavně teď na začátku léta je to aktuální. Až mě zase bude otravovat hmyz, už se asi nestane, že bych si na Včelu na mušce nevzpomněl. Jinak je to taková milá jednohubka...jenže s pořád velkým komikem v hlavní roli. Rowan Atkinson  pořád neztratil nic ze svého komediálního úmění, jeho obličej je stále neskutečný a jenom na něm může postavit řadu situací. Možná se to jinak mohlo ještě víc rozbalit, nevím, jak moc do výsledku zasahoval Netflix.  Ale  rád jsem něco takového zase viděl.  Taková skečovka, no. Osvěžující.  Místy evokující i našeho Pata a Mata. Ale nejlepší momenty asi příjdou v konfrontaci s okolím, hlavně policistou. Trevor není provokatér jako Mr Bean, ani egoista jako English. Je to jen nešikovný dobrák, který je někdy až dojemný,. Doufám, že se s panem Atkinsonem ještě neloučíme. Já teda určitě nechci. A taky proto, že mě by na zdelomování toho baráku stačila jedna epizoda. ()

Trevor

Napriek tomu že pointa príbehu bola jasná asi každému hneď v úvode treba potvrdiť čo vo svojom komentári spomenul Jaro - Rowan Atkinson stále na to má. Komédia patria k jedného zo žánrov, ktorému holdujem najmenej ale pri jeho filmoch sa vždy pobavím dobre, aj keď niektoré pasáže boli nudnejšie a niektoré scénky trochu slabšie. Napriek tomu týmto seriálom Netflix veľmi príjemne prekvapil a spestril tieto horúce dni. ()

grogodil

Asi tak tri krát som sa uchechtnul. Ale zato môj päťročný syn sa na tom rezal od smiechu tak moc, ako som ho ešte na ničom hranom sa nevidel smiať. Takže to asi vypovedá niečo o úrovni humoru a cieľovke. Toto si na staré kolená Atkinson mohol kľudne odpustiť. ()

sofiapetra

Mr. Bean v důchodu, takže i ty gagy byly staršího data. Ale zase v parádním baráku. Ale asi by se na to neměli dívat zarytí pejskaři, těm by z toho mohlo šlehnout. ()

M.i.k.e

Mr.Bean byl sice vždycky sebestředný idiot, ale stejně vám ho bylo svým způsobem líto a nebo jste mu naopak fandili. To Trevor je bohužel pouze idiot a i když je tu zakomponovaná (celkem zbytečná) rodinná linka, není absolutně důvod mu fandit, nebo snad chápat proč dělá to co dělá. I Bean šel mnohdy do extrému, ale působilo to tak nějak přirozeně, což tady neplatí a spousta gagů je dost na sílu a je postavená čistě na to, že dům je plný drahých věcí a moderních systémů, které Trevor neumí ovládat a nebo je může zničit. Neříkám, že jsem se občas nezasmál a že nějaký fórek nesedl na úrodnou půdu, ale je jich překvapivě málo. Ale ono taky co čekat od něčeho co má potenciál maximálně půl hodinového kraťasu a je nakonec roztaženo do víc jak hodiny a půl...60% ()

William_

Jednoduchá jednohubka od Netflixu u které chvilku vypnete. Pana Atkinsona miluji už od svého dětství, je furt stejně kvalitní komik jako před cca 20 lety, kdy jsem ho hltal jakožto Mr. Beana. Není to žádný převratný trhák, ale na chvilku zabaví, je i moc pěkně natočen. ()

Figu

Vlito před ksicht Figa čistě jen ze zvědavosti, kam že se to ten náš mistr Fazole po těch cca 30 letech pohl, jak mu to jde a jestli je pořád stejně oslnivej, jako kdysi?!... No, je to rychlý, letí to a časová stopa jednotlivých dílů je ideální k tomu sem tam kousnutí sousta u obídku, každopádně to top a nej z této včeličky, nám nabídl už dvouminutovej trailer a tím se vlastně v podstatě všech těch 9 kapitol podkopalo kamsi k piči! Nicméně neurazí, ale ani neoslní.... 60% ()

dubinak

Tahle potrhlá jízda z dálky přípomínající dlouhý díl mistra Beana mi přišla vhod, když jsem ležela nemocná a měla nudu. Je to sice občas trochu hloupoučké a fakt to i působí, že to měl být původně film, ale z nostalgie vidět Rowana Atkinsona zase v jedné z jeho uhozených rolí, ukojí to asi chutě každého jeho fandy. ()

necisty

Není to úplně špatné, ale od Rowana jsem čekal trochu víc. Doporučovat to jen kvůli zajímavé zápletce nebudu. Závěr byl příliš uspěchaný a konečné obrovské štěstí nevynahradí to, že je hlavní postava prostě stále náchylná provádět něco extrémního. ()

FrankSusta

Rowana Atkinsona mám rád. Mají ho rádi všichni. A všichni hlavně milují Mr. Beana. A když bylo oznámeno, že vzniká seriál, který má být něco jako pokračování, zajásal jsem. No... a tak jsem to shlédl během jednoho odpoledne hned jak to vyšlo a... jako jo. I přes to, že námět či příběh jako samotný by za normálních okolností nefungoval, nápad muž vs. včela by byl všemi zaopovržení hoden, tak se vcelku jedná o fajn pohodový krátký seriál, který ale především nabízí Rowana Atkinsona. Dále už to má vlastně jenom fajn výpravu, kameru a dostačující CGI. Jinak vcelku fajn. 6,25/10      videorecenze ()

NiWi

Rowan Atkinson pořád umí. Bohužel scenárista moc ne, a většinu stopáže vaří z vody. když nevymýšlí naprosté kraviny bez logiky, a nenutí být hlavní postavu za dementa jen aby se prostě něco dělo. Jednorázovka co neurazí, ale absolutně bez ambic a s hrstkou nápadů. ()

HorrFi

Seriálek s jednoduchým a zároveň originálnim námětem a role jako ulitá pro Rowana Atkinsona ikdyž je nezvyk slyšet ho tolik mluvit jako právě tady. ()

Splasher

Objektivně by to bylo ještě níže, ale je tam Basden, JRT a McHugh, tak Rowanovi u téhle blbinky lehce přidám, když si aspoň odseděl tu nebezpečnou jízdu. ()

Netflix odhalil nové britské projekty

Netflix odhalil nové britské projekty

13.12.2020

Streamovací gigant Netflix zveřejnil své plány pro tvorbu celkem sedmi nových a rozmanitých originálních sérií, které hodlá realizovat v rámci britské odnože své produkce, do níž investuje stále víc… (viac)