V rodine športového trénera Toma Bakera (Steve Martin), jeho ženy Kate (Bonnie Huntová)a ich početného zástupu detí – dohromady ich majú dvanásť – všetko perfektne funguje do okamihu, keď sa rodičia rozhodnú presídliť z vidieka do Chicaga, kde otec Tom získal vysnenú prácu futbalového trénera v špičkovom mužstve. V rovnakej dobe môže urobiť kariéru aj Kate, ktorá napísala o rodine knihu. Ne neočakávane realizované sny doplácajú však podľa svojho presvedčenia deti, a tak sa doteraz súdržné spoločenstvo začne povážlivo rozpadať. Vydrží rodinné puto všetky katastrofy? (TV JOJ)

chosan

Pro mě je tato komedie jedna z nejsrdečnějších a nejlepších proto se na mě nezlobte ale já musím dát 5 hvězdiček možná je to odpad ale pro mě ne. ()

P@\/EL

Slušná komedie, která nabídne několik docela úsměvných situací. Ovšem, že bych se při nich popadal za břicho, tak to se rozhodně říct nedá. Tedy když to shrnu, tak užitý humor nebyl nijak převratný. Osobně rodinu, která má tolik děcek, neznám, tudíž to byl opravdový unikát. Děj, zápletka a vyvrcholení se nevyhnou opakovaním už dříve přežvýkaného. ()

Pompeius

Můj oblíbený Steve Martin, Bonnie Hunt... Škoda, dalo se to rozehrát zajímavěji. Takhle má být vtipné jen to, že pořád někdo padá, ječí, dětičky běhají a dělají bordel a otec jen ztrápeně hasí jejich průsery. Středoevropana po chvíli začnou ti zmetci štvát, spíše než by se pobavil... ()

reccal

Nenáročná odpočinková komedie na volné odpoledne, nic víc. Bohužel spousta vtipů balancuje na hraně trapnosti, což se asi Amíkům líbí.... škoda, takový námět měl o dost větší potenciál. ()

Peabody

další všeamerický zbytečný remake klasického filmu, rovněž se SM (Clouseau). Ale v USA to funduje a sancta simplicitac se baví a baví a platí. Ono je to hodně posunuté proti prvnímu filmu, kde postata je v patriarchálnosti a ženské emancipaci, ale to by dnes v době MíTůůůůů nešlo, tak je z toho hlavně rozverná komedie a la Deniis the Manace. BRRRRR ()

Nataniel73

Typická americká komédia o jednej švihnutej americkej rodine, kde nič nefunguje tak ako má, ale kariéristická matka aj otec sa tvária, že je všetko v najlepšom poriadku. Steveho Martina mám vcelku rád a je to on kto ťahá túto bláznivú komédiu aspoň do priemeru. Miestami je aj vtipná, miestami trápna a niekedy až nechutná. Ale vcelku verne ukazuje pretvárku väčšiny (nielen) amerických rodičov. Ak sa ma niekto znova opýta prečo nechcem mať deti, odkážem ho na tento film. Čistý priemer, ktorý sa dá pozerať takže za mňa 50%. ()

Inrea

Z úcty ke Stevovi, kterého mám opravdu ráda, dávám alespoň hvězdičku.Tento film je jinak naprosto o ničem a zcela zbytečný. ()

KcarlosK

Těžko uvěřitelné, ale docela vtipné. Nic než oddech a zábavu od takových věcí nečekam. BTW - docela určitě by mi hráblo při té jejich snídani rovnající se hororu mixnutého katastrofou. ()

anomaliana odpad!

Nič ma nedokáže viac "nasrať" ako film ktorý sa tiahne 98minútovou nudou. Pri tomto filme ma nuda donútila poupratovať si celú izbu, aspoň na niečo to bolo dobré. Ako pozadie, aby nebolo ticho. :p Takéto filmy by sa mali zakázať vôbec niekde natáčať..púšťať a celkovo však dávať do obehu, viete čo myslím. ()

sako44

Na mě až moc velká pohádka o jedné "zvláštní" americké rodině. Pod pojmem rodinná komedie si opravdu představuji něco jiného než toto. Trochu reality a méně toho "amerického" by neuškodilo pane režisére. ()