V rodine športového trénera Toma Bakera (Steve Martin), jeho ženy Kate (Bonnie Huntová)a ich početného zástupu detí – dohromady ich majú dvanásť – všetko perfektne funguje do okamihu, keď sa rodičia rozhodnú presídliť z vidieka do Chicaga, kde otec Tom získal vysnenú prácu futbalového trénera v špičkovom mužstve. V rovnakej dobe môže urobiť kariéru aj Kate, ktorá napísala o rodine knihu. Ne neočakávane realizované sny doplácajú však podľa svojho presvedčenia deti, a tak sa doteraz súdržné spoločenstvo začne povážlivo rozpadať. Vydrží rodinné puto všetky katastrofy? (TV JOJ)

P1tr

Steve Martin dosluhuje a příliš šancí na zlepšení reputace mu nedává ani rutinér Levy za kamerou. V porovnání s dvojkou je to ale královská zábava. ()

ssfan

Pohodová komedie, u které jsem se dobře pobavil. Ikdyž nejsou její umělecké kvality nějaké valné, tři hvězdy dám. ()

sheilla

Neni to nic extra, ale na to si u filmu se Stevem Martinem zvykla. Ale na nedelni odpoledne proc, ne ? Akorat jsem litovala Ashtona Kutchera, ten chudak si to nezaslouzil, i kdyz tam hral desneho magora :-) ()

danca044

Dalí rodinná americká komedie, která mě dostala. Rodina s dvanácti dětmi je opravdu moc a když se všichni sejdou, je z toho jen zmatek. Smála jsem se a u konce i brečela. Proč jen mě tyhle rodinné filmy vždy dojmou? ()

iXtr3m3

Viac ako len slušná Martinovská komédia so sympatickým castingom vrátane Smallviláka. Nevidel som to síce už roky, ale spomínam si, že som sa bavil. ()

Ilhan

Pro mne více než nadprůměrná rodinná komedie, která se však nebojí zabrnkat i na vážnější notu. Přidám-li k tomu úžasný hudební doprovod s písněmi od mých oblíbených interpretů, tak nemůžu prostě jít níž. ()

filipvrbik

Trošku praštěná, no vlastně hodně praštěná, ale docela dobrá komedie o rodině se dvanácti detmi... Není to žádný zázrak a Steve Martin mi jako táta přišel trochu starý, ale pár vtipných momentů tu rozhodně bylo...60% ()

Yardie

Tak komedií bych to nenazýval. Spíše je to ten rodinný. Zrovna se u toho nenasmějete, ale je to takové normální pokoukaní. I když občas už docela nudí. Navíc kostra příběhu je už ohraná a od začátku víme, jak to skončí. Takže vidět jednou bohatě stačí, podruhé už ne. Na oddych u TV postačuje. Howgh! ()

Greg25

10% A to fakt nepřeháním, ukřičené, nudné, nevtipné, bez nápadu s jakousi lacinou nadsázkou, která ovšem sklouzává do vln absurdity. Je to tak přihlouplé až to bolí, ne na těle, ale na duši. víc nikdy, takovýchto slátanin. ()

arcticsky

Velice průměrná rodinná komedie s klasicky těžkopádnými fórky. A vůbec - jakžtakž slušné filmy se Stevem Martinem se dají spočítat na prstech sotva jedné ruky. Z hlavy si vzpomenu vlastně jen na Špinaví, prohnilí lumpové a to je sakramentsky starý film... ()

Bozvav

Je to naivní, klišovité, ale slaké. Noční můra všech rodičů v krásném a zářivém obalu. Představa, že mám jedenáct sourozenců, nebo dvanáct dětí mne bude strašit ve snech ještě dlouho. proti tomu je Freddy Krueger milá a příjemná fantazie. I tak jsem se dobře bavila. Za mne 60%. ()