Vitajte v džungli

• Česko Vítejte v džungli (viac)

V drsnej a neľútostnej mestskej džungli menom Los Angeles žije Beck (The Rock) - muž, ktorý je ochotný použiť akékoľvek prostriedky k tomu, aby získal vec, pre ktorú ho jeho klient poslal. Či už ide o oneskorenú platbu alebo vzácny prsteň, Beck nerobí rozdiely a podľa svojho hesla – „tak nech už to máme za sebou“, sa snaží svoju prácu čo najskôr dokončiť. Beck nikdy nevyhľadáva problémy a len veľmi nerád ich robí ostatným. Nanešťastie je riešenie problémov práve to, kvôli čomu si ho ľudia najmú. Becka čaká posledný veľký problém, ktorý musí vyriešiť, aby mohol svoj doterajší štýl života konečne hodiť za hlavu. Jeho úloha je však rovnako spletitá ako amazonská džungľa, do ktorej je vyslaný... Jadrom všetkých problémov je urozprávaný podvodníček Travis (Sean William Scott), ktorého otec najal Becka, aby prerušil synove divoké dobrodružstvo v Brazílii. No Travis sa ukáže byť ešte väčším magnetom na problémy, ako Beck čakal. A to nielen vďaka svojej výrečnosti a neustálym sklonom k úteku, ale tiež ďalším dvom komplikáciám: praktickej Mariane (Rosario Dawnson) a despotickému Hatcherovi ktorý zmenil džungľu a jej obyvateľov vo svoje vlastné zlatonosné impérium. Beck musí využiť všetky svoje schopností, aby sa dokázal vysporiadať so svojim drzým spoločníkom, tajomným dievčaťom, psychopatickým tyranom, nadržanými opicami, halucinogénnym ovocím, zákernými rebelmi, nebezpečným terénom, skrytými pascami a všetkými ďalšími prekážkami, ktoré mu prostredie brazílskej džungle stavia do cesty... (TV Markíza)

eagle-eye

Bohužel ani jako oddychovka to nesplnilo očekávání a většinou jsem se spíše nudil, SW Scotta sem tam docela můžu, tady byl na zabití o Rockovi nemluvě, sice lepší výkon než ve Kráčející skále, přesto to s herectvím nemá nic společného, jeho nejlepší rolí tak zůstává půlminutový štěk v Reno 911. Hvězdičku za tradičně solidního Walkena a exotickou Rosario Dawson. ()

cab

Nad prumerem tycici se akcni pecka, ktera ma koule a pres vsechna klise daneho zanru se kazdy akcni gurman bude vysostne bavit. Navic s bezchybnym hereckym slozenim (The Rock) jako hlavni ranar, mluvka a vtipalek (S.W.Scott), slicna diva (Rosario Dawson) a ultracool zaporak (Christopher Walken) udeluji 80% bez debaty ()

POciSEM

The Rock tady nasadil laťku vysoko a nevěřim tomu že jí ještě někdy překoná.Přes občasný trapný vtípky je to jinak výborná dobrodružná akční komedie ()

AdamesWWE

[7/10] Dobrodružný akčný film, s prvkami humoru to je pre mňa ako stvorené. A s týmto filmom som v celku spokojný. Je tu dosť veľa slušných prvkov ktorý osviežujú film, hlavne chvat na začiatku filmu v klube, kde The Rock napadol istého týpka na ktorého použil svoj zakončovací chvat z wrestlingu - Rock Bottom. S ostatnou akciou som spokojný, niektorá bola síce nereálna ale pri tomto filme sa to dá ešte odpustiť, nakoľko tu dej graduje dobrým svižným tempom a navonok ľahký príbeh je kvalitne spracovaný či už po technickej stránke, réžií alebo strihu. Plus má aj vydarený humor, výkon Rocka a prekvapivo dobrý Scott. ()

Paity

Dalo se na to jednou koukat, ale bylo to dost natahované. Klidně to mohlo mít 75 minut a možná by si to vysloužilo o hvězdu více. Ale jinak dostanete co čekáte, Dwayne Johnson několikrát zvedne obočí a všechny zmlátí. ()

Greny

na uvolnění opravdu velice dobrý film a mladý Arnold se tu oprvdu vyjímá a nezapírá nejen zápasnické, ale i herecké geny :-) ()

DannyBoy80

Ale jo pohodová akční oddychovka. Letecké záběry džungle jsou super. Prostě a jednoduše se na to kouká dobře, sice to má pár klasických akčních much, ale tentokrát to nevadí, protože od začátku víme o co jde. Akční scény jsou ok, ještě mi tam ale chyběl Jackie Chan jako japonský turista :) dokonce i Scott docela překvapil. ()

blues

Sean W.Scott opravdu umí jen kecat, kecat a kecat. Hrát už během kecání nestíhá. Jako komedie tento film neobstál, jako akční také ne. ()

Xavi6

Stálo to za to a nemůžu říct, že to byl propadák. Právě že naopak, bavil jsem se až do konce a jsem rád, že jim to vyšlo, hlavně Johnsonovi. ()

Prochy38

Vtipné, svížné, rozhodně ne trapné. Jak Rock tak S. W. Scott byli fakt dobří, stejně tak Ch. Walken. R. Dawson to moc slušelo, akce byla zdařilá a celkově mi to přišlo vážně pohodové. Scéna s A. Schwarzeneggerem fakt pobavila, ale nevím, jestli je nutné tomu přidávat takovou váhu... ()

Hanes88

Skvělé obsazení dvou hlavních herců bylo možná úspěchem této akční komedie :-). Opravdu byla místa, kdy jsem se popadal za břicho díky skvělému S.W. Scottovi, ale taky jsem koukal, jaká parádní akce se z toho v závěru vyvrbila. Celý film se mi líbil. 70%. ()

J*A*M*A*L

Další super akční film s THE ROCKEM.Johnyho Knoxwila vystřídal "RETARD Z PRCIČEK" Scott který dělal ROCKOVI skvělého parťáka.Asi můj nejoblíbenější film a tímto vinikajícím WRESTLEREM.100% ()

Lefty86

Podle mě nejlepší film Dwayna "The Rocka" Johnsona. Dobrý příběh, dost humoru, zajímavé akční scény, výborný Seann William Scott. Některé scény byli možná zbytečně přehnané, ale to mi nějak nevadilo to k akčnímu filmu patří. ()

Patrik256

Rozpočet_ 85 miliónov dolárov // Tržby_ 80.6 milióna dolárov // Tržby v ČR_ 2 219 631 Kč // Diváci v ČR_ 21 079 // Tržby v USA_ 47.7 milióna dolárov ()

Rock vyrazí do džungle

Rock vyrazí do džungle

20.08.2015

A ne, bohužel nepůjde o pokračování oblíbeného béčka Vítejte v džungli. Dwayne Johnson se místo toho upsal projektu jménem Jungle Cruise, který se u Disneyho snaží oživit už několik let. V jednu dobu… (viac)

Vítejte zpátky v džungli!

Vítejte zpátky v džungli!

12.12.2013

Deset let stará akční komedie Vítejte v džungli, ve které Arnold Schwarzenegger symbolicky předal žezlo hrdiny svalnatých filmů Rockovi, byla ve své době solidní propadák. Měla na tu dobu tučný… (viac)

Čtvrtý Spidey za tři roky

Čtvrtý Spidey za tři roky

23.06.2008

Zdá se vám letošní léto překomiksované? Po Iron Manovi teď v zámořských kinech řádí Hulk, batmobil už zahřívá Temný rytíř a své jistě řeknou i Hellboy 2 a Hancock. A tento trend zjevně nepoleví ani v… (viac)