Bodyguard na volné noze

• Česko Na volné noze (viac)

Mason Pettits (John Cena), bývalý agent speciálních jednotek přijme práci, aby zajistil bezpečnost Claire Weiilngton (Alison Brie), novinářce, která má dělat rozhovor s diktátorem. Uprostřed interview však vypukne vojenský převrat a oba dva jsou nuceni uprchnout do džungle, kde musí přežít. (mac000)

Likan7

Nečekal jsem žádné veledílo. Ale když už si pouštím "akční komedii", čekal bych, že to bude alespoň akční a vtipný. Místo toho tu je znuděný Cena, týpek, kterého poznala přítelkyně z nějaký 20 let starý telenovely, která běžela na Nově a půvabná Alison Brie, na kterou se alespoň moc pěkně koukalo a kterou jsem doteď neznal... A kterou teď budu sledovat :) Film ale nestojí ani za zlámanou grešli. ()

RAFT

Morel kde jsou ty časy když natočil dost dobré filmy 96 hodin,13 okrsek,Bez soucitu.Kdyby, zase natočil parádní akční film.Cena si tu chtěl zahrát na ramba nebo co .40% ()

faraoon odpad!

Tak jsem se včera při hodnocení vynikajícího výrobku Bez soucitu patolízalsky vlísal Morelovi pětihzvězdou s obdivem k jeho celoživotní tvorbě a On mi to tentokráte takto zpackal a stal se tak téměř Mužem na odstřel. V 96 minutě jsem to trápení ukončil a jako Anděl pomsty dávám s hořkostí a Bez soucitu odpad za tento mizerně zahraný, slaboduchý zvrateček bez nápadu a energie nehodný velikána, který, věřme, nebude vyfilmovaný obdobně jako vypsaný Viewegh už je. ()

johnsnow

Na Morella síce slabé, ale inak slušný priemer. Po humornej stránke nič extra aj keď asi 4 fóry celkom pobavili. Príbeh prekvapivo fajn, občas dokonca aj tá vážnosť zafunguje, a po akčnej stránke ak nerátam prepad na moste a záverečný 1 by 1 súboj na schodoch, tak nič extra. Lenže čakal som to horšie, takže aj toto je pre tento film výhra. ()

Mamlas

Pan Steroid, nějaká protivná užvaněná baba a prezident klaun chodí po džungli. Parta zlých je chce zastřelit, ale jak už to v podobných šaškárnách bývá, ne a ne se trefit. Nepomůžou kulomety, vrtulníky, automatické zbraně, granáty ani RPG. Prostě se do těch moulů nikdy netrefí. A tak tam pobíhají dál až do konce. Tyhle akční ostrůvky jsou pak obklopeny mořem bohapustého hloupého tlachání a neúspěšnými pokusy o humor. ↘️ 33% ()

Emílio

Škoda je, že keď už Morel točil kravinu, nedal aspoň dobrú akciu - lebo tú keď chce, tak vie. Poľahčujúca okolnosť je, že vonku akurát pršalo, svojím spôsobom to občas trošku vtipné bolo, Slejter si štekol, Cenovi tá sebaparódia (nie len tu) celkom ide a neprehliadnutelný Raba je taká lacnejšia alternatíva za Gogginsa. Skrátka z gauča za dve. ()

Prubner

Začátek mě navnadil, ale pak se děj začal ubírat úplně jinými cestami, než jsem čekal, a to velmi podivnými cestami. Zklamalo mě to, nudilo mě to. Ani John Cena to nezachránil. ()

Heywood

To nebyla ža tak špatná parodie, kdy tou parodií chtěla zůstat. Ale měnit se v půli v sociálně -kritický film, co nastavuje zrcadlo chamtivým americkým korporátům, to diváka vždy zmate. Navíc hlavní hrdinka byla nekoukatelná a její role přefeminizovaná. Není divu, že hodnocení je nízké. ()

Rian_witcher

Po vtipných zábavných kouscích s přítomností Johna Ceny (Peacemaker, Sebevražedný oddíl, Argylle) tohle tedy vůbec nevyšlo. Bohužel to bylo mizerné nejen v rámci komediálním, ale i akčním. ()

Polux

4/10 | Morel je slušný řemeslník, výchozí zápletka o tom, jak se namyšlená reportérka se svým drsným bodyguardem a místním excentrickým diktátorem s lidskou tváří:-) ocitli během státního převratu v nesnázích, zní na papíře potenciálně zábavně, Cena podobný typ komediálně-akčních rolí, ve kterých nemusí moc hrát, ale nechává vyniknout svou muskulaturu a talent pro komično, zvládá bez větších problémů, v rámci vedlejších rolí se tady sešla překvapivě hvězdná herecká sestava a přece nic z toho nakonec nepomohlo a výsledkem je nezajímavá žánrovka, na kterou se rychle zapomene. | Cena s Brie mezi sebou nemají v podstatě žádnou chemii (velká škoda, že si Brie neprohodila roli s Eve), vzájemné dialogové výměny nemají dostatečně ostrou/pichlavou dynamiku (což je poněkud problém, když se okolo nich točí celý film), jejich vztah v závěru nedojde patřičného naplnění (proč v ději vůbec figuruje manželka, když je stejně odsunuta na okraj zájmu?), obecně humor tady moc nefunguje, trojice Eve, Slater a Csokas je z pohledu přiděleného prostoru ve filmu trestuhodně nevyužita, přičemž posledně jmenovaný je odsouzen do polohy tuctového záporáka, který je v ději jen do počtu, a samotné akce je především v závěru sice poměrně hodně, ale stran technického provedení a choreografie nejde o žádný zázrak. Morel i Cena v minulosti dokázali, že to zvládnou mnohem lépe, tentokrát to bohužel nevyšlo. | PeZet ()

soukyd33

Jako film neurazí ale ani diváka neoslní. 🤔 Všechno je průměrné. Humor zde více méně chybí. I když jedna scéna ve sprše... 😀 Hvězdiček 3 ()

Filmoar

Taká malá príjemná blbina, a Cena je Cena a je super. A Csokas jopi jééj on si to užíval hrať v tejto stupidite... Film tipu pozriem, nedeľa, lehárko a neriešim... Príjemných 60% ()

Zaks

Možno má hodnotenie bližšie k 2, no za svižnú a pozerateľnú akciu niečo pridám. Humor občas trápny, ale celkom ma pobavilo, ako spomínali korporácie a ich vplyv na malé krajiny. ()

Cornelius

Věděl jsem, že to bude slabé. Šel jsem do toho jen pro setkání s Johnem Cenou. Překvapil mne Juan Pablo Raba (diktátor), který uhrál to co měl a dal tomu malou drobnou třešničku na dort svou osobitostí. Rád jsem viděl Mortona Csokase, i když jeho záporák je jen pouhým stínem bývalých záporáků. / Ano, je to špatné, hloupé. Viděl jsem Johna a raději zapomenu, že jsem to viděl. ()

mdf

Do přepadeni konvoje dobrý,ale potom,jako by někdo dostal prknem do hlavy a jede to dolů,jako turisti ze Sněžky.Hledal jsem něco ftipného a mimo slova Hulk asi  nic a po honičce na koních,už jsem jen nevěřícně,koulel očima.Stupidně hloupé a nezábavné béčko,vlastně vám tam ironicky příjde,ůplně všechno směšné. ()