Strašidelný dom

• Česko Strašidelný dům (viac)

Film Strašidelný dom je inšpirovaný klasickou atrakciou v zábavnom parku Disneyland a rozpráva o príbeh mame a jej synovi, ktorí sa prihlásia do skupiny takzvaných duchovných expertov, aby sa naučili ako sa zbaviť nadprirodzených nájomníkov v ich dome. (Cinemart SK)

Kanalizato

Moje ocekavani byla extremne nizka, v podstate jsem cekal cernosskou woke propagandu, proto mne prekvapilo ze to bylo celkem snesitelne. Vyrazne lepsi nez podobne "We Have a Ghost". Jen ten Owen Wilson neumi zahrat nic jineho, nez prehnane pozitivniho hlupaka. Nabizi se otazka, zda to vubec hraje...zda vubec umi hrat? ()

ESNYR

Pořád nerozumím snaze točit rýmejky filmů které jsou už sami slabé. V o 20 let starším filmu i tady v tom jsou postavy nudné, nezajímavé, není se tu čemu zasmát a půlka "vtipů" vyznívá spíš trapně. Nevím kdy to přesně natáčely, nebo jak dlouho ale Rosario jsem tu málem nepoznal. Vizuálně je to v pořádku, tam se snad není potřeba nějak moc rozjíždět ale už v tom starším filmu i tedy v rýmejku, je ten děj hrozně děravý a moc nefunguje. Danny DeVito tu byl vysloveně navíc a jen proto že je malej, kulatej a uječenej = srandovní. ()

blondboss

Tento remake je asi najzbytočnejším Disney remakom v histórii. Totálne nezaujímavá originálna predloha, nudné dialógy a postavy, atmosféra na figu a celkovo zbytočne naťahovaná dejová linka. Trošku to zachraňuje plejáda zaujímavých hercov, ktorá to určite oživila, avšak z celkového dojmu to jednoducho neubralo na tej zbytočnosti a prvoplánovosti. Keď už remake, tak aspoň niečo zvučnejšie. 50 % ()

p.a.douch

Takže položím si otázku: "Proč utrácím za lístky na filmové představení?". No chci se bavit. Bavil jsem se u tohoto filmu? Bavil. Je pravdou, že děj je poněkud chabý.  Jaký děj by jste ovšem čekali u filmu podle atrakce v zábavním parku? V kině jde o zábavu, a jak jsem již řekl - bavil jsem se. Chtělo by to možná ubrat na dojení divákových slz a vystříhat tak 10 - 15 minut, ale zase taková otrava tento čas nebyl (pokus o rozvíjení charakteru?). Casting se vydařil, jen dětská postava mě poněkud otravovala. Od režiséra jsem viděl kulový a tady odvedl celkem ucházející výkon (také lepší průměr). DeVito se i přes blížící se osmdesátku stále drží (jsem rád). No měl bych dát tři hvězdy, ale vzhledem k těm odpadům a jednohvězdám (pro mě nepochopitelné hodnocení) dám čtyři. ()

Harakiri13

Film s Eddiem Murphym asi viděla většina, tato nová verze mě sice neurazila, ale zároveň ani ničím víc nepřevyšuje onen originální starší film. Stanfield holt není Murphy, přesto díky dobrému zbytku obsazení, je film koukatelný, ačkolv mohl být mnohem kratší. 5/10 ()

Rian_witcher

Podivný výtvor určený spíše dospělým než dětem. Přemýšlím, zda bylo úmyslem tvůrců, aby natočili horror nebo komedii. Nepovedlo se jim nakonec ani jedno. ()

Pan.Antonin

Rodinná komediální taškařice s hororovými prvky má asi nejméně charismatického hlavního hrdinu, kterého si mohla vybrat. K němu tvůrci přibalili scénář plný klišé a dialogy, jejichž humor kolísal od vtipu k trapnosti. Avšak nejedná se o takový průšvih, jak jsem se obával. Konkurenční Máme tu ducha to poráží na plné čáře a ani v konkurenci nových Krotitelů to není úplná ostuda. Po komediální stránce to táhnou Owen Wilson a Danny DeVito. Celkově hodnotím mezi dvěma a třemi hvězdami. Disney by se měl naučit hospodařit, jinak bude každý jeho film propadák. Když za průměrný snímek vyhodíte nadprůměrné peníze dostanete nadprůměrný finanční průšvih. ()

gogo77 odpad!

1/10 .... Disney si povedalo ze k svojej 100rocnici si da pekny darcek a aby mohlo do kazdeho Disneylandu opat pridat strasidelny dom tak supho najprv na strieborne platno ... no ale nie kazdy Diseny zamer sa stretne s uspechom ... vlastne mam pocit ze posledne disnejovky su len horsie a horsie .... a to nielen obsadenim ... tu sa objavuje jeden z najhosich trpakov na svete Owen Willson v ulohe trapneho hlaskami strielajuceho knaza ktory sa snazi vymiest Dom duchov.... v tom byva zena so synom a zistuju ze zivot s duchmi vie byt dost otravny hlavne ked vas prenasleduju pri kazdej connosti aj mimo domu ... no pomalicky sa do domu nastahuju dalsi ludia aby rodine pomohli a patranie po sposobe ako sa duchov raz a navzdy zbavit sa moze zacat... okrem Owena si vo filme zahral aj Danny DeVitto a dokonca sa tam mihne aj Wynona Rider ale nijak to tejto nudnej ducharskej komedii nepomohlo ()

ondyGAMESTV

Zajímavě starobyle a atmosféricky natočený remake. Není tak ohromný jak jsem si představoval a na jeho předchůdce s Murphym taky nemá. Je to prostě normální průměrná kýčovitě vtipná hororová jízda na jedno shlédnutí, u které se hezky zasmějete. Nic skvělého, nic strašného 🏯 60% ()

Miroslav.Zac

Nemastný, neslaný film, který nebavil nikoho z rodiny a to už je co říct. Ani herecké hvězdy, kvůli kterým dávám dvě hvězdy, nemohly takový propadák zachránit. ()

Tongo

No nevím jestli to už Disney někdy udělal ale tady se podle mě pokusil o něco jako "dětský horor", A to se mi teda moc nelíbilo. Postavy ,nevím jestli měly, každopádně mi nebyly moc sympatické snad jen za mě ten tlustej brejlatej děda. Taky mi přišlo že na dnešní dobu to nebylo moc dobře zpracovaný ale já o těhlech věcech moc nevím. Takže jsem se u tady toho filmu rozhodoval mezi 2 až 3 hvězdami ale zase nějakej špatnej film to nebyl takže dávám 3 hvězdy. ()

ssarka

Někdo zde napsal že strašidelné je to adekvátně k rodinnému filmu....!!!!!!! Tak v tom případě jsme já i partner ve 40 letech Neadekvátní priposranci....a dětem na prvním stupni ZŠ po třeba mrtvé nevěstě z obrazu přeji hezkou dobrou noc ()

Naby

Za mě celkem dobrá zábava, dost jsem se divil že děti se u toho zase až tak nebáli. Jako rodinný strašidelný film určitě dobrý a k doporučení 3,8* PS: Jak jsem pochopil, tak tenhle film má už několik verzí, tohle byla jediná verze co jsem viděl, takže pro mě všechno bylo nové. ()

Gattiniak

Owen Wilson je už pekný starec, wow.  Film bol super, príjemná jazda ešte neohratým mystickým prostredím New Orléans kde je Halloween celý rok. Bol to zámer na väčšie deti, ktorým nepríjemnými scénami chceli asi spôsobiť traumu na celý život. ()

555borac555

Čekal jsem nadprůměrnou komedii se zajímavým hereckým obsazením, u které se občas zasměju. A dostal jsem to jsem čekal s tím, že jsem smál docela hodně. Vtipu je dost a ve většině případu jsou podařené. Příběh je takový klasicky a klišovitý. Vizuál strašidelného domu, duchů a efektů je lákavý. Všechno je to takové pěkně barevné. Mrzí mě, že Jared Leto je maskérský nebo postprodukčně prezentován tak, že nejde poznat, že je to on. I jeho hlas je upraven tak, že jeho roli mohl klidně zahrát nějaký méně známější herec. Ze všech hercu mě nejvíce bavil Owen Wilson. Ten chlap proste takové role umí. Celkově film nic extra není, ale na pobaveni postačí. Je to o něco lepší než starší verze s Eddiem Murphym. Dávám 6/10. ()

MarekTulen

Strašidelný dům má hodně co by se dalo vylepšit, ale za mě se jedná o parádní filmík s pár komediálními scény, které dokážou zabavit. Herci vybraní naprosto skvěle, postavy napsané výborně a soundtrack, který do takovéhoto filmu sedl snad víc než měl právo sednou. Příběh mě dosti zaujal a jediné co tak mohu vytknout je, že ze začátku je to trochu natahované. Jednoznačně doporučuji. ()

Donald Glover přebírá otěže nad Landem

Donald Glover přebírá otěže nad Landem

28.07.2023

Šéfka Lucasfilmu Kathleen Kennedy před pár lety oznámila řadu nových seriálů a filmů ze světa Star Wars, z nichž víceméně na většinu stále zatím čekáme. Byl mezi nimi každopádně i samostatný projekt… (viac)

Další Star Wars seriál má obří cenovku

Další Star Wars seriál má obří cenovku