Obr Zimní Spas se toulá kolem Krakova a nechává za sebou zmrzlá těla. Alex zajde za babičkou, aby se dozvěděla víc o její minulosti. (Netflix)

Necrotongue

Pokud jde o mě, šlo zatím zřejmě o nejlepší epizodu, protože jsem měl konečně pocit, že se něco dělo. Něco, co mi dávalo místy smysl. Jo, jo, podivnosti a nedostatky samozřejmě nechyběly ani tentokrát, takže mé hodnocení nemohlo přelézt tři pěticípé, tvůrci ale každopádně pospojovali celou řadu teček a Děda Mráz mě mocně bavil. / Poučení: Sny mohou být nebezpečnější než život sám. ()

Trevor

Tentokrát si v liberálnom Netflixe, úplne nečakane uťahovali z katolíckych mníšok a rozbili sochu Ježiša ako dieťaťa v jasliach. Pochopitelne si tento odpad ludskej spoločnosti neuťahoval povedzme z evanjelikov, budhistov, hinduistov či nedajalláh z müslimákov...iný level úbohosti ktorý uškodil doteraz asi najlepšej epizóde. Bonusom je zlý Dedo Mráz a nie Santa Claus a tie vysoko inteligentné hlášky v jazyku štátov nacistických...ccjb. ()

Solverino

Dobrý masky, Zimní spas alias Santa Klaus je docela dobrej. Chtělo by to trochu přidat na drsnosti. Úžasný kulisy starýho Krakowa. Celkem koukatelný. Škoda té přehlídky ošklivých holek, přitom jsou polky dost pěkný holky. ()