Démoni Krakova

• Poľsko Krakowskie potwory (viac)
Poľsko, 2022, 7 h 1 min (Minutáž: 49–55 min)

Barbara Liberek, Andrzej Chyra, Stanisław Linowski, Mateusz Górski, Kaja Chan, Maja Chan, Daniel Namiotko, Stanisław Cywka, Anna Paliga, Eryk Pratsko (viac)

Minulost jí prostě nedá spát. Spojí proto síly se záhadným profesorem a jeho nadanými studenty, kteří vyšetřují paranormální aktivity. A taky bojují s démony. (Netflix)

Recenzie používateľa Solverino k tomuto seriálu (6)

Epizoda 1 (2022) (E01)

Na současné poměry to má celkem pěkněj vizuál a velmi dobrý zvuk. Celková atmosféra je hodně slušná. Kouknu na další díly. ()

Epizoda 2 (2022) (E02)

Přehlídka ošklivých polek a dalších holek (též několik hulibrků). Atmosféra starého Krakowa je poměrně znepokojivá... docela dobrý! ()

Epizoda 3 (2022) (E03)

Docela animální rusalky. Seriál na mě zatím působí jako Buffy, zabíječka upírů (nebo jak sten starej seriál jmenoval), ale celkově to má hezčí vizuál. Chtělo by to více gore. ()

Epizoda 4 (2022) (E04)

Dobrý masky, Zimní spas alias Santa Klaus je docela dobrej. Chtělo by to trochu přidat na drsnosti. Úžasný kulisy starýho Krakowa. Celkem koukatelný. Škoda té přehlídky ošklivých holek, přitom jsou polky dost pěkný holky. ()

Epizoda 5 (2022) (E05)

Tak se nám to začíná pěkně rozjíždět. ()

Epizoda 6 (2022) (E06)

Zatím nejlepší díl! Pěkný efekty, zajímavý vývoj... velmi oceňuji slovanskou mytologii (Veles a spol.). Dobrý! ()