Členové skupinky si uvědomí, že démon jde po Alex, a tak na ni dávají pozor. Zapomenou ale na to, že v ohrožení může být i někdo další. (Netflix)

Necrotongue

I třetí epizoda přinesla pořádnou porci akčního sportování (běháním počínaje a různými fyzickými interakcemi konče), přesto jsem nedokázal najít důvod pro třetí pěticípou. Nemusím ani dlouho přemýšlet, proč tomu tak bylo; já jsem se totiž i přes dvojici rozpumpovaných rusalek silně nudil, protože byl děj sice akční ale jinak o ničem. / Poučení: Moderní taneční choreografie nejsou nic pro mě ať už s hnojem nebo bez. ()

Trevor

Nielenže sa ani táto režisérka netají tým že k vysokoškolskému diplomu sa prešukala, ešte to celkom bez hanby zapracuje do konverzácie postáv v pozadí...a tak potom vyzerá naše školstvo a zdravotníctvo, o ďalších odvetviach ani nehovorím. Ale za sukuby, alebo teda ich podčeľaď rusalky opäť zhovievavé 3*, aj keď 40 ročná režisérka o ktorú už nemá nikto záujem oprieť ani bicykel by mohla priniesť do epizód aj trochu deja. ()

helraiser

Rusalky v akci a docela se holky činili, ale sakra, co děj, ten se někde zasekl o sprostí retardovaný hlavní postavě se nemá ani cenu bavit, ale vymítání s hnojem,bylo docela fajn. Když si vezmeme ještě vyvolání dalšího slušně vypadajícího démona, či co to je, tak se to dalo v pohodě zkouknout. Vizuál je celkem fajn. ()