Alex nejdřív nechce se skupinou studentů profesora Zawadzkého mít nic společného. Když ji ale začne pronásledovat děsivý démon, změní názor. (Netflix)

Necrotongue

Krakovská pochmurná atmosféra zůstává i po druhé epizodě nejlepší součástí seriálu, v němž se to hemží nesympatickými postavami a mysticky mystickou mystikou. Šlo každopádně o zábavnější díl, protože se polská pobočka X- Menů střetla s polskou pobočkou Residenta a chvilku se vcelku svižně a akčně pobíhalo. Přesto mě děj ani napodruhé příliš nezaujal, takže je má třetí pěticípá hodně na hraně. / Poučení: Vnitřní boj bývá často náročnější než fyzický duel. 3*- ()

Trevor

Hovoril som si že v prvej epizóde k liberálnej dokonalosti niečo chýbalo - a tu sa partička vysoškolákov vybrala húliť trávu na cintorín. Ešte viac do kolien som išiel keď profesor dal peniaze akémusi staršiemu chlapíkovi a ten sa od úcty klaňal (asi aby poskytol nejaké informácie). Akýto paradox ku skutočným vysokoškolákom, keď títo žobráci prídu cez víkend do baru s 5 evrami, treba im kúpiť cigy a dúfať že sa nad nimi niekto pracujúci zľutuje a kúpi im pivko. Na druhej strane, lepšie ako keby si mali peniažky vykurviť...obľúbená téma súčasnosti, starí slovanskí bohovia, démoni, predsa len o  niečo lepší zaujímavejší dej a dobrá pesnička v závere to vytiahla na zhovievavé 3*. ()

Bozvav

Hnusní lidé, kteří působí děsivěji, než leckteré příšery, děj nulový, scénář psal zjevně zhulenec. Myslela jsem, že v Polsku mají i nějaké pěkné herce, zjevně nebyli po ruce. Vizuál chudý, východní. Zkusím ještě jeden díl a jestli se to nezlepší, tak končím. ()

Dogfish

Musím souhlasit se Solverinem. Kde vzali tak hnusné herečky? Hlavní hrdinka vypadá jak mužatka a ta s těma dlouhýma vlasama jak Marilyn Manson. ()

Brick

Koukám že to tady je samý model a modelka. Že komentují místo seriálu vzhled herců. Dle mého názoru je to ideální obsazení. S přihlédnutím na žánr a atmosféru seriálu. ()