Bývalý voják se s pomocí právě propuštěného bývalého vězně stane bojovníkem podsvětí a oba se postaví proti zločineckému bossovi, zkorumpovaným policistům a nájemným zabijákům. (Tomas.C.1509)

Arsenal83

Posledných 10 rokov je grilovačka s Grillom taká, že sa tešíte na super prepečený steak a nepohrdli by ste od toho hladu ani médium roštenkou, no po príchode s ústnym výrokom sťaby bernardín vám drahí hostitelia oznámia, že ide o grilovačku prudko vegánsku. A nech sa snažíte ako sa snažíte, stále vás ten pocit zo zachraňovania planéty nenasycuje. ()

Wacoslav1

No co se mě týče tak jak už jsem psal i jinde tak rozhodně nemám problém s Frankem Grillem. Pokud teda točí něco koukatelnýho v zázemí kompetentní produkce. S čím mám problém je režisérský manták pan Sesma který ani zde nepřekročil svůj stín. No prostě tyhle spotřební zetka na jedno brdo už snad nemůžou nikoho bavit, ale třeba se mýlím. Za mě maximálně 20% ()

Claw

"Lights Out" se nemůže rozhodnout, jestli chce být filmem o turnaji bojovníků, nebo o zkorumpovaných policajtech. Mně se víc líbily ty turnajové bojovky, které mi připomínaly Van Dammovo "Lví srdce". Akce byla sestříhaná příliš roztříštěně na to, abych mohl film doporučit. /40%/ ()

Chrustyn

Grillo už novodobá akční hvězda nebude. Ligths Out je typický, nízkorozpočtový a hlavně špatně natočený film s nevýraznou a nudnou (a často nepěkně trhanou) akcí a absolutně nicotným příběhem. Kdyby nepomohl Adkins, vyjímalo by se to někde v horní části seznamu, novodobých Willisovek. 30% ()

JASON_X

Nemohlo mi už dávno uniknout, že spousta lidí má s Grillem nějakej problém. Nechápu proč, sympatickej řízek a jeho role mu většinou dobře sednou. Kurňa a chtěl bych jednou v jeho letech vypadat taky tak, teda aspoň o deset járů mladší a namakanej jako hovado. V tomhle fláku se coby válečnej vysloužilec stane nájemným rváčem a postupně i mstitelem a ochráncem utlačovanejch a bojovníkem proti gaunerům i křivejm polišům a tak, znáte to, žádná hlubokomyslná záležitost, ale "jenom" jednoduchej přímočarej akčňák, nabušenej bitkama a hláškama. A ve vedlejších rolích spousta skvělejch týpku a typek, z nichž bych rád vypíchnul aspoň dvě baby - jednu skvostnou psychopatickou blondsku studenou jako led (Goldie ze Sin City!) a jednu pěknou pokérovanou Číňanku ostrou jako břitva (Fistful of Vengeance), obě nebezpečný jako kobry (i když bohužel ta druhá moc prostoru nedostala). Každopádně tenhle nekomplikovanej biják mi sedl fakt skvěle, parádní relaxačka po práci, takže i přes trochu retardovanej happyend zaokrouhluju nahoru. ()

vegetol.mp

Béčkovej remake Zlejch časů s Charlesem Bronsonem, kterej funguje především díky dobrýmu castingu. Scénář je základní a finále, ve kterým se všichni postřílí, zbytečně uspěchaný. Nicméně je to obstojně natočený, Grillo je sympaťák a má to bez titulků jen 80 minut, takže to nenudí. ()

bourec

Což o to. Příběh, ač klišovitej a obehranej, má celkem obstojnej béčkovej potenciál. Akce je ovšem dost mizerná, a hlavně uspěchaná. A to hlavně to závěrečný zúčtování. A Scott. Patnáct sekund na začátku, a pět na konci. To je mizérie. Je to podprůměr. 30%. ()

JohnSmith

Když nevíš, natočil něco, co frčelo před 30 lety. To si asi řekli tvůrci filmu a natočili něco jako van Dammovo Lví srdce, ale s totálně špatnou akcí, divnou zápletkou a vlastně i špatnou režií. Lákadlo v podání Atkinse se nekoná, jelikož se tam opravdu moc neohřeje. A Grillo, ač ho mám rád, tak si vybírá příšerné projekty přičemž, by mohl mít mnohem na víc. ()

borec999

Béčko. Dialógov je pomerne dosť a Sesmovi to prospelo, po režijnej stránke je to asi jeho najprofesionálnejší a najlepší počin. Dej je však stále veľmi jednoduchý a akcia ktorú sme dostali až príliš jednoduchá (pästné súboje). Grillo je síce na svoj vek v dobrej fyzickej kondícii (a vlastne proti nemu osobne nič nemám), no ako on, tak aj ostatní herci (členovia černoššskej rodinky) dramatickejšie scény (snažiace sa o rozvíjanie vážnejších tém ako trauma,strata blízkych,odpúšťanie atď) herecky nezvládajú. Vrchol bol dialóg, v ktorom Grillo so striedaním úsmevu na tvári a utrápeného výrazu spomína na stratu kamarátov vo vojne, to som myslel, že si tvorcovia zo mňa robia prdel. Záverečná akcia výsledný dojem vylepší, stále je to však vo výsledku nevýrazné béčko u ktorého nechápem mini úlohu Scotta Adkinsa, ktorý je tu žalostne nevyužitý. 40% ()

Nix

Nečekaně povedená arénovka ve stylu fight club, kde veterán a hledač takových talentů se střetnou a budou se muset potýkat s řadou překážek. Ústřední dvojice mne fakt sedla. Grillo je likvidátor a má skvělou formu na svůj věk, Phifer taky skvěle sekunduje a celkově film nenudí. A občas se tu mihne další známá tvář a to i potěší. Hrozně mne bavily údery z mortal kombat tzv. x-ray kdy vidíte, co daný kopanec nebo úder zlomil, roztříštil atd. Aplikovat to do filmu bylo skvělé zpestření. Celková gradace příběhu mne bavila a bylo jasný, jak to dopadne, ale vůbec mi to nevadilo. Celkově krátká stopáž filmu prospívá. Za mne béčkové překvapení. ()

Kushina

Vcelku průměrný akční film, ze začátku o boji, potom se do toho zamotala zkurumpovaná policie, dluhy a masakrální střílení nakonec. Prostě to celé působilo tak hrozně nepřirozeně.... Adkins zde zahrálo hodně minoritní roli a umřel v ní, taky škoda, Frank Gillo je na role těchto kalibrů už moc starý... Škoda toho filmu, ale nějak moc nezaujal. 50% ()

KLFPIM

Zhasněte světla / nechte je, ať se mlátí / Rádi si hrají / tak ať to mají / Zhasněte světla / pár bezmozků se ztratí / Vepřové hlavy / skvěle se baví… ()

carebear

Mám rád Grilla takže sorry ale pre takéto úlohy je ho fakt škoda, toto neobstojí ani ako béčko. Taký Boss level bol o niekoľko boss levelov vyššie. Jediné čo prekvapilo bola kedysi sexy Jaime King s imidžom upratovačky. ()

mdf

Jednoduchá akční jednohubka,o které za pár dní ani nebudete vědět,kdo s kým,proti komu a proč,ale tak tragické to zase nebylo. ()