V armádě z ní vycvičili chladnokrevnou vražedkyni. Přichází ale čas opustit úkryt a před pomstychtivými zločinci ochránit dcerku, se kterou se nikdy nesetkala. (Netflix)

warrenur

Neohrozena a silna zena reprezentovana najvhodnejsou a len jedinou moznou, Lopezovou. :) Ta plna sebaobetovania a nesmierneho odhodlania bojuje voci nepriazni OSUDU. Predstavte si, ze tieto dve vety nahlas uvedie dramatickym hlasom Miso Hudak a mozete si sadnut s polovickou na gauc pocas nedelneho popoludnia a v pohode si zaspat s bruskami naplnenymi nedelnym obedom. :) Naivna blbost. Ale ak ste z tych, co popijaju pri filme alkoholicke napoje, ci daju brcko, mozno zvladnete. Pozitivne vnimam jedine "slohnutie" pesnicky Massive Attack - Angel a peknu prirodu. Scenar stoji za prd. Reziserku Niki Caro vsak rozhodne nezavrhnite. Ma na konte rezijne kvalitne filmy, ako napriklad North Country (2005), ci The Zookeeper's Wife (2017),  takze kuknite trebars radsej tie. 30% Neodporucam. ()

TheEvilTwin

To zas byla sračka. Netflix prostě vydává, jen aby se neřeklo a jen aby něco vydal. Dvouhodinová úmorná generická nuda bez jakékoli originality a bez šťávy, dokonale podpořená tragickou chemií mezi postavami, trapnou akcí a nezajímavou výpravou. JLo v hlavní roli áčkového filmu, to už mě mělo trknout od pohledu, že tohle bude hovadina na druhou… ()

blackkocour

copypaste c, copypaste v (from "karaoke texty.cz"..) >> "Nebudu vařit celý den, nejsem tvá máma, nebudu ti prát, nejsem tvá máma, nejsem tvá máma, chlapče, nejsem tvá máma, kdy se začneš pořádně chovat? ref:. Nejsem tvá máma, ne, nejsem tvá máma, ne, nejsem tvá máma, ne..!!" // Nastala by někdy chvíle, kdy si dám repete silných svalnatých mužatek v jednom dni? Asi mám zase dny ovulace. Nuže, Matka není taková feministická prasečina jak jsem čekal. Už jsem měl připravený skvělý džouky, co všechno naše elitní nadžena oproti chlapovi umí, krom snad uvařit dobrý guláš. Tohle je nefalšovaná béčková Johnice Wicková beze všeho, i ze vším. Tak já to té Lopézo Chuarezový dopřeju.. ()

Lenka.Vilka

Když se rozhodnete vydělat si pár peněz pochybným způsobem prodejem zbraní, tak se trochu očekává, že nemáte žádné hranice. Ale ona se vždy nějaká časem najde. Třeba obchod s lidmi. Proto jste ochotní uzavřít dohodu s FBI a nakonec i donucení opustit své dítě, protože to je jediný způsob, jak ho ochránit před pomstou bývalých parťáků. Ale minulost je tady od toho, aby nás vždy dohnala a ukázala, že s námi ještě neskončila. Víc v recenzi. (3,5/5) ()

Omnibus

Vlčice chlupatá, tvá bude odplata!“ Nechtěná, o to však lepší komedie. Jurij Orlov v sukních aneb kterak Jennifer Lopez už v U.S. Army nebavilo plašit vlky střílením afghánských pastevců a tak (prý z mladické nerozvážnosti) začala obchodovat se zbraněmi ve velkém. Vztahy s odběrateli utužovala nejen vsedě za stolem, ale i ohnutá přes něj, což sice vedlo ke zvýšení obratu firmy, ale i k zvýšení hladiny hCG v její moči. Okénko GENEALOGIE MATKY: [][] Čí geny má? Je to neteř MacGyvera. Dcera Ramba. Vnučka Jamese Bonda. Mladší sestra Johna Wicka. Starší sestra verbala (tak proto ta jízlivost). [][] Když jí pak v porodnici jakýsi černý bratr (myšleno zdravotní) odnesl dceru ke zvážení a dvanáct let se s ní nevracel, zvědavost jí nedala a vydala se zjistit, kolik takové miminko dnes váží. Zjistila, že 35 kg i s botama (a mobilem). Po shledání za slunečného dne v dešti kulek pak svou dceru, pod záminkou, že jí ukáže vlčata, ukradla pěstounům a odvekla ji do Horního vidlákova. Tam 12leté slečně poskytla rychlokurz „Agentem CIA za hodinu, speciálem SEALs za den“ a  s křížkem po mnoha funusech i pár ryze ženských rad, např.: „Tohle už nikdy nestrkej do pusy!“ A hned ji táhla do lesa, že ji radši naučí vykouřit... jezevce z nory. Z doupěte však místo jezevce vykoukla bílá vlčice, odplivla si a houkla na vlčata: „To je vona! Ta, co nám v zimě čmajzla úlovek a my pak chcípali hlady. Děcka, na ni!“ Odplata bude krvavá. Osm stehů a dvě hubené hvězdy. // Alternativní závěr: Zjizvený a vzteky brunátný Adrian jede s kolonu náklaďáků, narvaných zabijáky a vybavením pro boj ve sněhu. Najednou píp, SMS: „Cíl je v pohybu, holky odlétají na Bahamy!“ Adrian zbledne a chytí se za hlavu: „Kurvafix! Co já teď s 15 sněžnejma skůtrama?! ()

• Při automobilové honičce na Kubě, která se ve skutečnosti točila ve Španělsku, se na malý moment objeví v záběru Škoda Fabia. (korbitch22)
  • Dve scény z traileru: scéna, kde Jennifer Lopez cvičí zhyby a scéna, v ktorej ide hore schodmi v oranžových šatách, sa do finálnej verzie filmu nedostali. (Arsenal83)