Owen Browning (Adam Devine) je mladý bankový manažér, ktorý sa o nadchádzajúcom víkende ožení so svojou snúbenicou Parker (Nina Dobrev). Jedného dňa banku prepadne neslávne známa dvojica zločincov. K lúpeži dôjde počas jeho svadobného týždňa a určité ukazovatele ho vedú k presvedčeniu, že lupiči môžu byť v skutočnosti jeho budúci svokrovci, ktorí práve prišli do mesta po tom, čo údajne posledné dva roky žili v amazonskom pralese. (Arsenal83)

ondraondra

Dlouho jsem neviděl film, ve kterém by mě sraly snad všechny hlavní postavy. Není to sice úplné komediální dno, ale z takového neokoukaného námětu by se dalo vymáčknout víc. Nemůžu si ale stěžovat, jelikož jsem věděl do čeho jdu, a svobodně jsem se rozhodl poškodit si mozek. Alespoň to rychle uteklo. ()

Enšpígl

Ten afektovanej pičus mě neskutečně sral. Absolutně nevěrohdná představa, že ho nějaká ženská miluje, nebo že s ním někdo třeba chce stát byť jen na zastávce, podle mě s takovým človkem nelze vydržet aniž by člověk nespáchal vraždu ve stylu Hannbila Lectera. Jinak standartní netlixovka s cílením na rodinku po dobré večeři - zastříleme si, zahláškujeme, uděláme to draze a pak milá rodinko zaplatit měsíční poplatek a hajdy do hajan. ()

Spiker01

Sandlerovo studio Madison jsem měl vždy v oblibě, ale i u nich je zjevné, že při přechodu produkce na Netflix polevili v tom puncu kvality a takový film by už dnes do kin nepustili, pro stream to však stačí. Což o to, pořád je to alespoň neškodý průměr, který neurazí a celkem rychle uteče, ale ta parta kolem Sandlera, co tyhle typy filmů točila před 20 lety, nepůsobila tolik cringe jako v určitých ohledech právě Out-laws. Alespoň, že ten Pierce Brosnan stále umí držet bouchačku. ()

kingik

Představte si, že máte doma nádhernou budoucí manželku, z jejíhož lůna byste nevyšli tak týden, ale vše  idylické se pokazí s příjezdem jejích rodičů. A nejsou to zrovna rodiče ctnostní. Na krku mají nemalé dluhy a pro jejich umoření jsou nuceni vykrádat banky. A náramně se jim hodí, že jejich budoucí zeť je ředitelem jedné takové banky a zároveň je specialistou na bankovní ostrahu. V produkci Adama Sandlera vznikla opravdu zábavná akční komedie s Adamem Devinem v hlavní roli, s hercem, co se narodil s vtipným až pitomým obličejem. V rolích nezvedených rodičů perlí Pierce Brosnan a Ellen Barkin. A tahákem je pochopitelně roztomilá krasavice Nina Dobrev. Ve vedlejších rolích ještě stojí za pozornost kreace Lauren Lapkus jako ředitelka konkurenční banky, která přidá pár hlášek na téma únik mléka z prsu. Docela se hraje i na nekorektní vsuvky. Dojde k rozbourání hřbitova, není nouze o nějaká ta zabití a navrch jsou zde povedené akční pasáže. Tyler Spindel se ukazuje coby technicky zdatný režisér, kterému nečiní problémy propojit humorné scény se svižnou akcí. V případě tohoto filmu šlo o pobavení a umělecké ambice skutečně nemá smysl hledat. Solidní herecké obsazení, dějový spád, svižné akční vsuvky a humorná míchanice, což jsou ideální atributy pro komediální podívanou. 10/10 ()

Arsenal83

Smrdela z toho sandlerovina a hej, aj on má v tom prsty ako producent. Takže sa nemožno diviť, že tu vidíme odkopnutých psov letiacich oproti stene, ukričanosť až uziapanosť, preafektovanosť, mimika hodná grotesky a o tom všetkom si ešte samoľúbo ten človek myslí, že tridsať rokov bude robiť to isté a ono to stále bude vtipné. Nebolo to niečo neznesiteľné, ale predsa len ide o takú prehnanú absurditu pre vyvolanie bezmozgového smiechu klasického konzumenta hamburgerov. ()

BMW12

Komedie na jedno zhlédnutí. Adam Devine zde chrlí jeden trapný vtip za druhým, to kazí dojem celého filmu. Celou situaci zachraňuje Pierce Brosnan, který je tahounem celého filmu. Díky němu se jedná alespoň o průměrnou komedii, protože námět filmu není úplně špatný. ()

TheEvilTwin

Jackpot! Adam Devine spolu se Sandlerem na místě scénáristy je absolutní výhra a dohromady s trochou vážnosti ve formě Brosnana a Niny Dobrev jde o výbušný koktejl, který mě pobavil jako už dlouho nic. Z každého žánru si film bere jen to nejlepší - od samotného ulítlého nápadu přes nečekaně brutální akci, výborný humor ze škatulky jak intelektuálního, ujetého až po fekální humor nebo gagovou meme zábavu (Sandler se nezapře) a hlavně se hláškuje o stošest a tempo prakticky nepoleví. Suma sumárum nenáročná ptákovina, která ale plní veškeré své cíle úplně bezchyby a jde vidět, že film přesně ví, čím chce být. ()

Lucasion

Další Sandlerovka bez Sandlera. Vykouklo to na mě na Netflixu, tak jsem vlastně neváhal ani chvíli. Já se u těchto filmů zabavím, ale obvykle se jedná o skutečně jednorázové záležitosti. Navíc Adama Devinela mám rád. Dokáže pobavit. Navíc tu sekundovali další áčkový herci. Out-Laws je céčková akční komedie, která pobaví, ale nenadchne. Podobně jako u podobných filmů je ideální, pokud máte aspoň jedno promile, anebo je to vaše guilty pleasure jako v mém případě. Dal bych si další filmy jako Hubie Halloween (2020) nebo When We First Met (2018). Tohle je fakt céčková podprůměrná komedie, která vám vyprchá z hlavy dřív než si myslíte. (45 %) ()

ConanVJ

Kdyby hlavní postavu nehrál tak nesympatický trotl, tak bych dal o hvězdu víc. Film není špatný a akční pasáže jsou fajn, jen ten slizoun v hlavní roli to festově kazí. 50% :( ()

Tony.cs

Milé obsazení ničí tupé fóry. Těch tupých byla, až na opravdu několik málo, většina. Takové nic moc, co neudrží pozornost. ()

M.i.k.e

Oddechová ptákovina, která je přesně taková jako všechny filmy ze sandlerovské produkce. Občas lehce přitažená za vlasy, občas vtipná a občas spíš trapná. Uječenost Adama Devina naštěstí vyvažuje charsima Pierce Brosnana…60% ()

Chen

Neměl jsem přehnaná očekávání a tak jsem nebyl zklamaná. Samozřejmě nerealistická, ale trapně zábavná a dobře obsazená komedie. Jasně, hlavní hrdina je otravný jouda, ale to byl záměr, takže na to si stěžovat nebudu, jinak tu uběhlo rychle, nenudil jsem se, párkrát jsem se zasmál, takže v rámci žánru podle mého slušný nadprůměr. ()

bourec

Prvních třicet minut bylo zralejch na odpad, maximálně jednu hvězdu. On totiž Adam Devine je prachsprostej hereckej babral, a naprostej nýmand. Nemám ho fakt rád, a ty jeho škleby nesnáším. Navíc jsem si zařail další paní do skupiny plastikama ověnčený herečky. Ellen Barkin skvěle sedne ke kamarádkám Sandře a famke. Trojka k zulíbání. Ale zpátky k filmu. Nakonec se to malinko vzpamatovalo. Ale pachuť zůstala. Ta skvěle k sobě padnoucí dvojice byla až neuvěřitelná. Něco jako Tomáš Holý a Jiřka Bohdalová. 30%. ()

Streeper

Po delší době jsem dala opět šanci Netflixu a opět se tam asi nějakou dobu zase neukážu. Já prostě nezvládám Adama Devina, to je tak zvláštní herec a fakt by mě zajímalo, jestli je takový i v reálu, protože nehraje nic jiného než tyhle trapný postavy a to já nedávám. Jedna hvězda za Peirce a Ellen. ()

C0r0ner

Čekal jsem jednoduchou jednorázovou zábavu a jednoduché to bylo extrémně a zábavné skoro vůbec. Nějak si vlastně moc nedovedu představit, pro koho se točí podobné filmy. Být mi dvanáct, líbilo by se mi to, nicméně dvanáctiletí na něco podobného nekoukají a pro dospělé to není... 30% ()