Z Nicka a Audrey Spitzových jsou soukromá očka na plný úvazek. Po jejich příteli se slehne zem a oni se připletou k mezinárodnímu pátrání po jeho únosci. (Netflix)

yourhead

Dva američtí burani flušou do tváře preciznímu, vymazlenému a geniálnímu autostovi Poirotovi a anglické uhlazenosti Agáty Christie. Tohle je přesně ten film u kterého si chce odpočinout každá kadeřnice a její týpek, co po práci která ho nenaplňuje vezma svoji milou na tuto vizuální dovolenou kde se můžou utvrdit v tom že být bohatý je vlastně nahovno a doufat že až film skončí tak tu svoji kadeřnici položí na lopatky a krásný večer je za námi. Je to primitivní zábava v opulentním prostředí kde vás nikdo nenutí přemýšlet kdo je vlastně vrah. Kenneth Branagh se svojí verzí Agáty prostě ostrouhal. Tohle je střed. V tomhle se utopíš a pokud jsi zhulenej tak se budeš královsky bavit. ()

Heywood

Přes 12ti lety natočili Zkus mě rozesmát a bylo to v červených. O té doby zkusili dvojí reparát v roli detektivů a ani jeden se moc nepodařil. Okoukaná legrace, kde se marně hledá skutečný humor, přiblblínost tak slavná v sedmdesátkách dnes vypadá opravdu přiblbě, soundtrack je k ničemu a vše doprovází palba klišé lokálních atrakcí, klišé na bohaté blby, klišé na zamilované teeny i po desítkách let,  klišé, že praví detektivčíci to nakonec rozlousknou. Ve chvíli, kdy to bylo úplně jedno. 40% s třesoucí rukou. ()

PanJelen

To se zase Netflix vytasil. Myslel jsem, že pochopil moje zrušení předplatného, ale pak jsem ho stejně vzal na milost. Po obnovení my to strčil přímo před zobák, je tam Jennifer Aniston, to musíš vidět člověče. A já vůl na to zase skočil. Oddechovka k žehlení? Nebo když mažete chleba dětem do školy, před úplným probuzením? To pak oceníte. Jednička na Netflixu proč? kvůli Sandlerovi to snad ne. O něco bolestivější, než jednička. ()

Kushina

Prostě nic originálního. Sandlerovky jsou prostě po tý době už hodně ohraný. Je fakt, že začátek byl teda extra nuda, po přenesení děje do Paříže se aspoň něco dělo v rámci zvratů a příběhu. Ale pořád člověk očekává neočekávaný a málo čím se nechá překvapit. 50% ()

Střelec17

Chápu že každý máme humor jinak nastavený. Já komedie ze Sandlerem mám rád, ale poslední dobou je to hodně odfláknuté. To, že scény nebyli vtipné, dobrá, snad se někdo zabavil, ale to že je to nesmyslné tak, že to bije do očí, to už na mě moc. Snad nemusím připomínat Eiffelovku nebo závěr aby si člověk řekl, jak se sakra dostali na Eiffelovku, nebo proč jim ty prachy vozil když jim je chtěl sebrat. Neočekává se, že to bude úplně dávat smyls. Je ale určitá hranice kam můžu jít a tady ji přešli o hodně. Pozitiva: Snad jen Jenifer Aniston, která vypadal snad lépe než v předešlém díle. Negativa: Tady se opravdu vykašlali na to aby to dávalo smyl. ()

Sebule

Sice humor trochu slabší než v jedničce, ale za to o něco víc akce. Scenáristicky to není zase tak dobré, ale já jsem se docela bavil a to je důležité. Nečekal jsem od toho nějak extra moc, ale na jeden nudný večer to je ideál. Sandler s Aniston jsou dobrá dvojice a bez nich by to nebylo ono. Škoda, že Netflix sice dělá hodně filmů, ale většina z nich jsou průměrné a takové nic moc. Asi bych se nedivil, kdyby byl i třetí díl. Hodnocení: 5/10 ()

MorraEddie

Vražda v Paříží nabizí v podstatě totéž jako v prvním díle a to jak v kladech, tak záporech. Tudíž pokud se vám nelíbila Vražda na Jachtě, tak si tento díl ani nezapínejte. Byla by to pro vás absolutní ztráta času. Já mám rád Sandlera a jeho smysl pro humor, takže jsem i tentokrát vcelku spokojený. Má to své slabší momenty, ale jsou zde scény, které to naopak vyvažují do lepšího průměru. ()

Pignon odpad!

Tento sáček na blití bohužel nenavázal na docela fajn jedničku Murdef Mystery. Jenifer už bohužel také, přes veškeré klinické studie přípravků na jejím “opičeji” , nemá na tu rádoby seksbombu, její hlas mě spíše strašil. Vanderbilt vybral zpod sebe ze zalchodu vše, co vyladil a pomazal s tím papíry, na které měl napsat scénalř. Zločin se stal, ale bohužel při přípravě filmu ()

WolfHigh

Vraždu na jachtě jsem neviděl a rovnou jsem si pustil s přítelkyní dvojku. Nevím jestli to má nějakou návaznost,ale nemyslím si,že by to bylo nějak důležité. Adam Sandler s Jennifer Aniston je zajímavá herecká kombinace od které jsem nic neočekával,ale v celku mě dokázali dobře pobavit. Jako soukromé očka,kteří mají nechvalně známou ,ale špatnou pověst nemají v podstatě do čeho píchnout,dokud jim nezavolá jejich ujetej zbohatlej kamarád Adeel Akhtar,kterej je pozval na svojí ,,tuctovou" svatbu na svém vlastním ostrově s ochrankou,generálem bez ruky a oka, žirafama a plameňákama s plýnama (protože mu přece nebudou srát na anglický trávník),kde si měli odpočinout,protože měli všechno placené,ale tak nějak se to klasicky nepovedlo a oni vyšetřují kamarádův únos, možná i vraždu... Adeel Akhtar mě sem tam pobavil svýma hláškama a stylem mám v pí*i. Za mě v celku ujetá komedie, jako jednohubka na večer,bez přemýšlení. Neberte to tak vážně,není to kriminálka podle pravdivý události a ani to není vyšetřování pana Columba! Za mě 2,5*/5* tudíž 50%. ()

Tobinos odpad!

Že první díl byla blbost to jo, ale tohle byla Blbost s velkým "B". Sandler a Aniston nechápu, že na tohle přistoupili. To nečetli scénář? Nebo kolik jim za to nabídli? Trojku už né. ()

Sopholojong

Nehorazna "ptakovina", ktora skonci skor ako za devatdesiat minut. Ptakovina ale zabavnejsia ako minulorocny prepaleny, "high-anticipated" Gray Man (dal som mu rovnake hviezdice, ale tu su diametralnejsie odlisne nez dat ich 200-melonovemu spektaklu). Ide sa sice na vlne sandlerovskej trapnosti a anistonovskej dychavicnosti (roky holke pribudaju viditelnejsie ako inokedy), ale v tom kvante prvoplanovych situacii sa najdu aj dokonale vypointovane gagy (cokolvek s bezrukym generalom, narazy do zlodejov kufrika, citovanie knihy Stronga, kufrik z dinosaura, Sandlerova nepresna muska) a nesmie chybat helikoptera a jej pad (z Eiffelovky!). K tomu jedna efektna, vyborne zrealizovana akcna scena zapalenej miestnosti a padu do hradneho kanala. Lahkonoha zabavka, ktora si odpady nezasluzi, len "pytel" popkornu, horucu salku a "cozy" bejvak v uprsany sobotny den. ()

Annaroz

Stejná kravina, jako Vražda na jachtě, ani se mi to nechce hodnotit. Totální ztráta času, jak na film koukat, tak i o něm něco psát. ()

Polux

4/10 | Ne že bych se na to vyloženě těšil, ale jednička se mi vlastně docela líbila a doufal jsem, že se u dvojky dočkám zhruba stejného diváckého zážitku. Výsledkem je ale velké zklamání a to jsem od toho upřímně nic moc zásadního nečekal. Oproti jedničce je na dvojce patrný pokles formy všech zúčastněných doslova na všech frontách. Jednička sice nebyla žádný zázrak, ale hned několikrát jsme se při ní upřímně zasmál, detektivní linka víceméně fungovala tak jak měla, Sandlerovi s Aniston se u hlavních postav po většinu času dařilo slušně balancovat na hraně sympatičnosti a otravnosti a celkově jsem se prostě docela dobře bavil. Ne tak tady. Možná ještě ten uvozující záběr na Orient Express z konce jedničky na začátku filmu dával naději, že se případně tvůrci odhodlali znovu parafrázovat Poirota a loď z minula tentokrát vyměnili za vlak, přičemž provařenou historku zkusí znovu ozvláštnit nadsázkou a humorem, nicméně veškeré naděje velice záhy pohasly. Netflixu se to zase (pokolikáté už?) podařilo a cítím se zrazen a okraden o svůj čas:-(. | Ve dvojce stojí za pozornost jen akční vsuvka v dodávce (která působí, jakoby se sem zatoulala z úplně jiného - a mnohem lepšího - filmu), zbytek je velký, špatný a ještě horší. Detektivní linka úplně o ničem, humor až na malé výjimky skoro vůbec nefunguje, hlavní postavy od začátku do konce na facku, nové postavy nevýrazné až běda (Strong bohužel hraje zase jen Stronga), Paříž je tady jen do počtu a finále, ve kterém se pokouší udělat ze Sandlera i Aniston na férovku akční hrdiny, je tak akorát srandovní. Jo a bollywoodská svatba vypadá jako vyložený product placement na něčí objednávku. Proč se to celé neodehrává v Paříží a Sandler s Aniston neprotáhli diváky přes všechny pamětihodnosti? Proč se to celé neodehrává na ostrově a Sandler s Aniston neprotáhli diváky přes všechny exotické/luxusní/stylové lokace? Fakt, že děj reálně skončí někdy po hodině a deseti minutách čistého času a diváka tak čeká ještě dalších dvacet minut nastavované kaše, je už jen posledním hřebíkem do rakve. Zkrátka nevtipné, nezábavné, nezajímavé, nudné. U případné trojky si píšu velký červený vykřičník a vezmu ji na milost jen v případě obzvláště pozitivního přijetí. | PeZet ()

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

30.01.2023

Režisér povedené romantické komedie Palm Springs Max Barbakow našel svůj příští projekt. Letos se dočkáme jeho nové komedie Brothers s Joshem Brolinem, Brendanem Fraserem a Peterem Dinklagem, nově si… (viac)