Z Nicka a Audrey Spitzových jsou soukromá očka na plný úvazek. Po jejich příteli se slehne zem a oni se připletou k mezinárodnímu pátrání po jeho únosci. (Netflix)

Milda003

U jedničky to tak nějak fungovalo, vsadili na stejný druh humoru i tady, ale buď je už jiná doba, že to na mne nefunguje, nebo nevím. Sandler je vtipnej jedině tím že sám sebe ztrapňuje, ale ani to tady nějak nepomohlo... Za mne velké zklamání... ()

kachie odpad!

Wow. Oproti Murder Mystery I a Glass Onion - čo boli priemer. A Skús ma rozosmiať (tiež s nimi dvoma) - čo bolo úplne super a zábavné (v rámci žánru). Tak tu nebol, že ani jeden vtip. Absolútne nič, kde by som sa aspoň pousmiala, alebo si povedala, že OK, aspoň jedna vtipná scéna za film, alebo aspoň, že by som si povedala, že to bolo také trápne až to bolo vtipné (bolo to iba trápne) + to bolo strašne hlúpe a nudné..... Myslela som, že takto málo vtipnú komédiu sa snáď ani nedá vytvoriť...89 minút trvalo ako 4 hodiny. ()

papadoce odpad!

Netušil som, že ide o dvojku, ale po pozretí som pochopil aké mám šťastie, že som túto žumpu absolvoval iba raz. Ak existuje kategória trápny nehumor, toto je v nej spektákl. Garelick so Sandlerom evidentne nepochopili, že komédia má byť komická. Ale budem úprimný, pustil som si to len kvôli obrázku Jennifer v čiernych silonkách a pri pohľade na jej nohy som stvrdol. Tak mi treba nadržancovi, pritom Jennifer je krásna asi ako Tutanchamónova múmia po resustitácii. Podľa mňa má na sebe všetok zvyšný plast, ktorý neminula Sandra Bí. Asi trochu zábavy sme škrtli jazdou v Peugeote boxer, ale to bolo zhruba tak všetko. Ešteže táto trápnosť trvala len 90 minút. Dávam jednu hviezdu za Jenny v čiernych šatách. Tak 10 %, Sandler si už môže evidentne točiť čo sa mu zachce. A vlastne … dávam odpad, … mám vlastnú múzu v čiernych silónkach, bééé. ()

Dejvecd

To som si fakt myslel, že horšie ako jednotka to už fakt byť nemôže, avšak Vražda v Paríži je absolútne nudnou, nevtipnou a vlastne dosť často až "nasieracou" rádoby komédiou, ktorej chýba neskutočne veľa k tomu, aby sa dala vôbec považovať za poriadny film. Lacná (vo všetkých smeroch) slátanina nevtipného humoru, vizuálu, ktorý miestami pôsobí  ako amatérska reklama, a nudného príbehu, ktorá v výsledku pôsobí len ako nejaký pokus dávno vyhasnutých hviezd Hollywoodu o prerazenie na striebornom plátne a ukazuje, že časy, keď Adam Sandler ešte natáčal vcelku zábavné komédie už navždy pominuli. 2/10 ()

Mamlas

Typicky po Sandlerovsku debilní a protivně uřvaně užvaněné. Během filmu jsem nenašel důvod se tam něčemu zasmát, či se usmát, ba ani koutek mi neucukl. Hrozná kravina. Nelze tomu bohužel dát odpad, ale to jen kvůli slušné kameře. Zbytek je odpad. (12%) ()

mikki089

Dobrá komedie, u které se člověk občas i zasměje. Nejedná se o nic extra výjimečného, ale v žánru komedií vydaných za posledních pár let je to jedna z těch lepších komedií. Adam a Jennifer k sobě skvěle sedí a jde vidět, že si opravdu padli do oka před kamerou. Dobře kombinují chaotickou dynamiku manželského páru, z kterého jsou nyní soukromí detektivové. Celkově je to sranda, u které si divák odpočine a dobře se pobaví. ()

Cermicek

Tak tohle se mi hodně dlouho nestalo => aby pokračování bylo lepší než první "díl". Ovšem pokud se podíváme jakou laťku nastavila jednička, tak si obrázek můžete udělat sami. Hoďka a půl kvúli starý a nakonec jsem překvapivě neusnul. Pořád je to ale hodně low a to ve všech směrech. Klasickej Netflix (jakože 90% jejich produkce). ()

wowylgu313

Oproti předchozímu dílu to bylo o malilinkato slabší ale stále dávám tři hvězdy jen v procentech už dávám je n čistých 55% žádná razantní změna v hodnocení se nekoná. Ze začátku se to táhlo a vlastně to byla nuda... Pak když se to rozjede už to zase mělo zápal jako díl předtím. Sem tam nějaký vtípek, sem tam nějaká akce. Zápletka oproti jedničce horší a mírně se opakující scénář v jistých událostech... Podotknout musím že akce v dodávce dala do mé hlavy myšlenku že bych chtěl asi někdy vidět Sandlera v akčním filmu, působilo to totiž věrohodné a zajímavě. Nemyslím si že byl druhý díl zbytečný ale určitě bych už tímto skončil. ()

AndrewNewman

To striedanie lokácii a hranie sa na špionážny triler celkom pomohlo. Opäť je to samozrejme scenáristický výplach plný absurdít a nelogického vyústenia. Ale technicky je to zvládnuté dobre, dokonca aj akcia je na daný level celkom fajn a hlavné herecké hviezdy mám v obľube. Takže slabšie tri. ()

xxmurphyxx

Klasický Netflix pre jednoduchých na piatok večer. Prvá tretina bola skoro na odpad, silený a za mňa nefunkčný humor s preafektovaným Sandlerom a sterilnou Aniston. Potom sa to trochu zlepšilo a rozbehlo akčnejším smerom, chvíľku bavilo a na koniec zas len nudilo. Prekvapiť to nemá čím, pár scén ako bitka v aute tu je fajn fajn a zvyšok len vata bez nápadu. Ale nič iné som ani nečakal, taže zas tak sklamaný nie som. ()

blazma

Jednička byla docela sranda. Na to, že komedie nemusím tak Adama Sandlera ano. Takže tady máme pokračování a oni z toho udělají absolutní a stupidní v některých momentech až přehnaně extrémní blbost, která není ani vtipná jen je prostě stupidní. ()

Robopes

Proč si v každý americký rádoby komedii musejí všichni skákat do řeči a mluvit jak troglodyti? To se nedá poslouchat. 1 hvězda navíc za Jennifer a Melánii. 😁 ()

Grimaldi

Stejně jako jednička se sice jedná o odvar z mnohem lepších detektivek, ale i tady film znovu zachraňuje sympatická hlavní dvojce a krátká stopáž. To díky nim i přes pocitově horší triky a zbytek obsazení (rád bych se tímto přimluvil, aby už nikdy nebyl Mark Strong obsazen do další nudné a mě už vyloženě otravující role superagenta) je dvojka neurážející jednohubka. Pokud vás tedy bavil první díl, Netflix už na vás čeká. ()

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

30.01.2023

Režisér povedené romantické komedie Palm Springs Max Barbakow našel svůj příští projekt. Letos se dočkáme jeho nové komedie Brothers s Joshem Brolinem, Brendanem Fraserem a Peterem Dinklagem, nově si… (viac)