Z Nicka a Audrey Spitzových jsou soukromá očka na plný úvazek. Po jejich příteli se slehne zem a oni se připletou k mezinárodnímu pátrání po jeho únosci. (Netflix)

Rathalos

No ja osobne si nemozem pomoct,ale mne sa to pacilo este viac ako jednotka,Jennifer Aniston a Adam Sandler spolu k sebe pasuju a tvoria vtipny komedialny par,ktory ma dokaze rozosmiat,cize nemam o com rozmyslat,bavil som sa k spokojnosti...:⁠-⁠) ()

CaptainCzech

Solidní krimi komedie, která dokáže zabavit. Hlavní duo mě bavilo už v prvním snímku a to se dokázalo přenést i sem. Příběh je až kuriózní, avšak ta přepálenost mi zkrátka sedla. Film určitě brzy zapomenu stejně jako jedničku, ale zábavný pocit zůstane. Solidní 3* ()

helloween93

Netflix nám po třech letech naservíroval pokračování úspěšné komedie Murder Mystery. Z jedničky jsem si za tu dobu nepamatoval jedinou scénu a nepomohlo mi ani shrnutí na začátku dvojky. Druhý díl je meh, většina vtipů cringy a není to prostě zábava. Zasmál jsem se snad dvakrát, story těžce přepálené. Pozitivem je kromě Sandlera s Anistonkou akorát Mark Strong, který zde hraje klasickou roli. 2* ()

lemonova

Vôbec to nie je také tragické, ako sa podľa hodnotení zdá. Jennifer Aniston a Adam Sandler sú ohromne sympatická a zohratá dvojka. Jasné, že muselo dôjsť aj na zopár trápnych vtípkov - škoda, že si ich obvykle americké komédie nevedia odpustiť. Ale vyvážili ich aj naozaj zábavné momenty. Na dobrú náladu mi to dnešný večer stačilo. ()

Razzor_82

"To je normální Spitzovská dovolená." Jednička se ještě dala zkousnout ale tady už herecká dvojka S+A působí hodně vyčpělým dojmem. K tomu plochý scénář Netflixu a je to zaručená otrava. Nic na tom nezmění ani honosné lokace ve kterých se natáčelo. Na detektivku je to tupé a na komedii zase trapné. Jedna hvězda za úctu k hercům. 2/10 ()

geek.ondra

Stejně pohodová a bezstarostná zábava jako minule tentokrát se slušnou akcí a lepším obsazením navrch. Jednou za dva roky by další Murder Mystery neuškodila. 6/10 ()

Kingjiri

Nejvíc nakonec překvapivě potěšilo pár akčních scén (vzhledem k danýmu žánru), ale v komediální rovině se dařilo o poznání míň. Povedlo se sice pár dobrejch fórků, nicméně na jeden vtipnej moment připadá několik nevtipnejch až lehce trapnejch. Z horko těžko průměrně zábavnejch vod se nepodařilo bijáku vymanit ani díky solidní filmařině nebo hvězdnýmu castingu. Jenom dobrý herci kvalitní podivanou neudělaj, zejména v případě, kdy pořádně nemaj co hrát, dvě silnější hvězdy. ()

DAPDO

Jestliže jsem se v jedničce asi třikrát zasmál, tak tady vlastně vůbec. Pár vtipnějších momentů na pousmání, ale nic světobornýho. Oproti prvnímu dílu je tady ale o něco víc akce, takže jestli se u Vraždy na jachtě vůbec nehodil žánr akční, tak tady je to aspoň na místě. Každopádně ve filmech nesnáším, když se dvojice oslovuje místo jménem slovem lásko, tady je to za ten krátkej úsek, co film trvá snad stokrát. ()

ER

Oproti minulé "vraždě" už o něco jednodušší, ale pořád fajn. Exotické prostředí a Francie vypadají na plátně vždy dobře a Mark Strong taky. Tentokrát akční podívaná si drží velmi solidní úroveň, děj je svižný s pár crazy scénami (Aniston na Eiffelovce). Je to přesně ten typ komedie, která se hodí na odpočinkové gaučové podívání, aniž byste usnuli. ()

Likan7

Narychlo sepsaný sequel, bez kterého bychom se v klidu odešli. Jednička nebyla bůh ví co, ale s odřeními uši to šlo. Vražda v Paříži ale není vůbec vtipná, výpravná nebo alespoň něčím sympatická. Jedničku jsem zapomněl po týdnu, a tady to možná bude ještě rychlejší.. ()

John80

Ďalšia časť o manželoch súkromných detektívoch tentokrát na ostrove a neskôr v meste lásky Paríži, celkom dobrá komédia , oddychovka 3* ()

waska

Hrozná kravina, ale hrozná prdel. S manželkou jsme se pořád smáli, i když někdy to bylo z trapnosti. Nicméně Aniston a Sandler je skvělá dvojka ()

rublik05

Nedávno jsem si dal Vraždu na jachtě, která mě nakonec vcelku příjemně překvapila. Doufal jsem tedy, že i letošní novinka Vražda v Paříži bude minimálně stejně tak povedená. Zpočátku to vypadalo vcelku slibně, postupem času se však začalo projevovat hned několik neduhů, díky kterým je snímek o poznání horší, než jeho předchůdce. Příběh tentokrát nespočívá primárně v hledání vraha, nýbrž v hledání únosce, což mohlo být vítaným oživením, to by ale celý případ nesměl být tak scénáristicky odfláknutý, přičemž nejvíc dostává zabrat především samotná logika a celkově i smysluplnost příběhu. Herecky film stojí a padá na Adamu Sandlerovi a Jennifer Aniston, na jejich stále ještě fungující chemii, a také na jejich humorných scénách a dialozích. Ostatním hercům bohužel nebyl dán prakticky žádný prostor k tomu, aby se mohli nějak víc předvést a něčím zaujmout, i když si o to některé postavy vyloženě říkají. Humor se stále drží ve stejných mantinelech, jen je ho tentokrát méně. Tvůrci ve Vraždě v Paříži zkrátka tak strašně moc sází na jistotu, až se to nakonec obrátilo proti nim. Jen slepě kopírují to, co fungovalo minule, nevyužívají žádné nové podněty, jako například prostředí, které je trestuhodně nevyužité, nebo zcela nefungující detektivní linku. Ne že by se jednalo o plnou tragédie, to nikoliv, ale zklamání to pro mě je každopádně. 4/10. ()

E lan

Ne, těm dvěma to nejde, nesluší, nehraje dohromady a fór tak nějak nejdou přes pysky. Je to slabota od začátku do konce, našňořená nuda v rádobychtlavém kabátu. Bohužel. ()

ANTYCHRYST

Skvělé obsazení..oblíbená dvojice..parádní kamera střih.. velkolepé scény..super prostředí..palác..Paříž.. Je vidět že to stálo dost prachu a kouká se na to dobře..Bohužel tomu chybí úplně všechno..humor..příběh..ten film je o ničem..dějově úplně o hovne..bohužel..dialogy..vtipky..Tragické..fakt nechápu taková škoda 40% první díl mě bavil více ()

RAFT

Skoro tak, blbé jako první díl. Kde jsou ty časy , když Sandler natáčel kvalitní komedie jako například  50x a stále poprvé a různé na které se dá dívat. Asi zase chtěl se válet někde u moře a spojit si dovolenou s natáčením. Za mě 50% ()

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

30.01.2023

Režisér povedené romantické komedie Palm Springs Max Barbakow našel svůj příští projekt. Letos se dočkáme jeho nové komedie Brothers s Joshem Brolinem, Brendanem Fraserem a Peterem Dinklagem, nově si… (viac)