Armády tyranské moci si brousí zuby na mírumilovnou kolonii na okraji galaxie a jedinou nadějí na přežití jejích obyvatel se stane tajemná cizinka. (Netflix)

Petak3

Docela cool sci fi, nejvetsi minusy jsou ze je kazdej druhej cernej nebo asiat, naprosto nasilu s 0 smyslem a to ze je vsude vystruhana krev a nasili. Jinak to nebi ani zdaleka tak spatny jak se muze zdat. Casto to pusobi jako beckovy star wars, super vizual. ()

Budulmanek

Dobrý den, mám prosbu. Potřebuji radu se svojí televizí. Nevím, čím by to mohlo být, ale u tohoto filmu mám problém, že je velmi rozmazaný a většinu času hrozně zpomalený. Myslíte, že to bude na novou televizi? Manželka říkala, že nemám řešit blbosti, ale mě to přijde, že se muselo něco pokazit. ()

RadaRAW

Když se podíváte že se tři lidé prali u psaní scénáře a ještě k tomu jeden z nich je režisér, je jasné že může dojít ke katastrofě. Vlastně to vypadá že jeden scenárista chtěl natočit hvězdné války, druhý vesmírný western a třetí dunu. Ano, dopadlo to strašně, dialogy a postavy jsou katastrofální, však přitom musíte prosedět dlouhé mluvené expozice, ale nebudete si pamatovat nic. Bohužel i má naděje že Snyder vytvořil mnoho choreograficky epickým scén, byla totálně zadupána do země, už při té první. Doslova jsem horší dlouho neviděl, ani v low budget filmech. Tak že neztrácejte svůj čas a koukněte se radši na Annihilation nebo They cloned Tyrone. ()

Raziel811

Díky hejtu jsem měl mizivá očekávání a Snyder nepatří mezi mé oblíbence. A právě díky tomu jsem si film užil. Je mi úplně jedno, co všechno to vykrádá a ani neustálé zpomalovačky mi kupodivu nevadily. Netvrdím, že je to veledílo, ale je spousta mnohem horších filmů, které jsou velebeny za nic. Takže pokud máte rádi svět podobný Warhammeru, nečekáte dojemné drama a naopak chcete na dvě hodiny vypnout a jen si užívat  něco ve smyslu "je to barevné a hýbe se to", dejte filmu šanci. ()

Milole

Skvelé. Veľmi pekné kulisy a virtuálna výprava. Príbeh je tak na 2*, ale všetko ostatné uspokojí. Príjemne sa na to pozerá. Úplne s kľudným svedomím je to na 4*, ale keď vidím tento hejt na Zacka, tak nemôžem dať menej ako full house... ()

Muffino

Pro mne bezproblémově koukatelné, jen mi moc nesedla představitelka hlavní hrdinky, fašistické prvky a bedna nesmyslů, které by byly tak těžké, že by je v té bedně neodnesl ani robůtek Anthony Hopkinse. Nu co už, na scénáři bylo zřejmě potřeba ještě aspoň 8 let pracovat, aby třeba vlákání do léčky neprokoukli jen všichni diváci, ale také aspoň jeden člen elitních hrdinů. Jo a ti hlavní hrdinové, co tam vlastně celou dobu v té závěrečné bitvě dělali? Oni se asi předvedou až v dalším díle. Jen aby pro ten druhý díl bylo dost diváků. ()

StanleyVanH

Celkem mě to překvapilo teda. Je to sice taková snaha o napodobení Star Wars, světelný meče, příšery, vesmírný lodě, androidi, ale plný akce a zábavy film splňuje. ()

zekon

Snyderovi se povedlo smíchat Star Wars, Starship Troopers, Mass Effect a Sedm statečných. Parádní souboje, parádní triky a efekty ale jinak dost klišé a stereotyp. Zpomalovačky občas přehnané. První díl dívatelný nicméně zbytečně dlouhý. Za mě ale celkový dojem dobrý. ()

mikael5555

Scifi pařba, tak jak má být, a to bez zbytečných sladidel a prvoplánové snahy o legraci. O tom tenhle žánr skutečně není ikdyž to už bohužel plno lidí zapomnělo. Skvělá vizuální stránka a dobrý rozjezd příběhu. Těším se na dvojku ()

Pipka

Zack Snyder je po technickej stránke úplne inde ako jeho režisérsky konkurenti. Dostal som to čo som očakával. Paráda!!! ()

Stojkiva

Zack Snyder to zas napálil!!! Technické spracovanie je úplne na inej úrovni. Som veľmi spokojná dostala som to čo som chcela. Už sa teším na pokračovanie. ()

Raid91

Našlapaná sci-fi jízda roku!!! Jen škoda, že tomu ubližuje místy ne moc oku lahodici digi bordel a syndrom rozdělení filmu na dvě casti. Krásných 8/10. ()

Cain(cz)

1) Ti co filmu dávají odpad nebo 5 hvězd, by zde měli dostat doživotní BAN 2) Watchmen a Muž z Oceli jsou jedny z nejlepších komiksových adaptací vůbec 3) Rebel Moon je rozmazaná nuda za 40% s několika krásnými záběry, jedním originálním mimozemšťanem - parazitem a skutečně fantastickou scénou (100%), kde se robot baví s dívkou u řeky. Po Armádě Mrtvých Snyderův nejhorší film. Někdo by jej měl začít usměrňovat. A na druhý díl se nepodívám ani zdarma. ()

Proč Lucasfilm zamítl Star Wars od Snydera?

Proč Lucasfilm zamítl Star Wars od Snydera?

05.07.2023

Koncem roku uvede na Netflixu režisér Zack Snyder (Muž z oceli, Watchmen) svoji novou epickou sci-fi Rebel Moon, respektive její první část. Dvoudílná sága ale bude údajně jenom začátkem, už nyní… (viac)

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze