Colby Sawyer

První série byla velká pecka, i když kolem ní nebyl takový buuu jako u Invincible. Druhá série jde ještě o stupínek výš a servíruje parádní jízdu. Nechybí smysluplný vývoj charakterů, worldbuilding i klasické hlášky. Je pravda, že se tu s ohranými klišé nešetří, ale Vox Machina si je toho vědoma, a tak je servíruje s grácií. Velká škola pro Netflix, jak dělat animovanou fantasy. ()

LizianShaw

Druhá série je asi o dost poutavější, ale má stejné chyby jako ta první. Tedy, že hrdinové jsou nesmrtelní. Kdykoliv se na ně přihání jakákoliv apokalypsa, všechny "normies" (např. obyvatelé města) umírají po tisícovkách, ale Vox vydrží ustát cokoliv, ať už polití kyselinou, nebo průlet několika zdmi. A ano, když epizoda skončí tím, že nějaká postava tragicky zemře, začátek další epizody tuto "epickou" smrt smete ze stolu. Což dost sráží napětí, a toho je škoda. Co se mi určitě líbilo bylo prohloubení postav, kdy snad každý charakter dostane svůj arc, který ho nějak výrazně pozmění. Oblíbencem je tentokrát definitivně Vax, jeho linka spojená s Matron of Raven's je definitivně nejvíc cool a jsem zvědavý, kam povede. 75% ()

ER

Tak druhá série, využívající řady známých pohádkových motivů, jako létající koště, či mytologii, je o něco působivější, než první, která přináší přeci jen více klasický příběh. Jsou tu lépe vykresleny problémy nejen sourozenců, sahající do mladších let (vliv výchovy otce aj.), ale i dalších, čímž se vysvětluje, proč jsou bráni spíše jako "podružná banda", než klasičtí hrdinové, jenže v těžkých chvílích mají srdce na správném místě. Jenže občas i oni zápasí se svými vnitřními démony a porazit je není vždy snadné. Děj je více napínavý, byť souboj s chobotnicí byl spíše navíc.Vrcholem je pak skvěle vymyšlená dračí parta. Tak tady se řemeslo povedlo. ()

Pepe_cz123

Druhá série The legend of Vox Machina je jiná. Jiná než ta první. Jiná ve všech směrech, ale v dobrých směrech. Tam kde totiž ztrácela první série, tak druhá exceluje. Ono se dá vlastně říci že druhá série exceluje ve všem a nebýt dvou epizod kde byly jenom drobné chybičky, tak je dokonalá a neměl bych co bytknout. Líbí se mi ale jak ta druhá série nádherně navazuje, a tam kde první série skončila, tak druhá série začíná. U 2. Série je taky nutno říci že je údernější co se týče emocí, prokreslí nám více ústřední tým, a je tu i o něco více akce. Ve zkratce se dá druhá série Voxe popsat jako jednička na steroidech. Akorát v mnoha ohledech lepší.  9/10. ()

Jeoffrey

Druhou sérii jsem si vážně parádně užil a byla pro mě ještě napínavější a zajímavější než ta první. Prakticky po pár minutách prvního dílu, kdy se vše nádherně pokazilo, si seriál získal moji pozornost. Byla to opravdu jízda, která nepolevovala až do samotného závěru. Sázky byly po celou dobu náležitě vysoké, příběh je nádherně epický a umí překvapit, postavy se skvěle rozvíjeli a neubylo ani povedeného humoru. Jasně, mohl bych autorům opět vytknout nějaká ta dějová klišé tradiční pro mnohé fantasy příběhy (takže v určitých momentech přesně víte co se stane), nebo si postěžovat na animaci některých draků, kteří občas vypadají podivně uměle, ale nechce se mi, protože všechna dějová klišé stejně fungují přesně tak jak mají, a i ti draci působí v momentech, kdy je to třeba, náležitě děsivě, zkrátka všechno funguje tak jak má, souboje mají grády a i prostředí je stále nápadité (opravdu mě zaujala ta divná magická říše, kam jsme také na chvíli nakoukli). A když se k tomu přidá i povedená hudba, tak můj dojem prostě nemohl jít ani na chvíli pod 9/10 a těším se na další řadu. ()

• Amazon seriálu věřil natolik, že před vysíláním druhé série rovnou potvrdil i třetí sérii na Comic Conu v New Yorku. Matthew Mercer na to však reagoval slovy, že nacpat příběh Chroma Conclave do jedné série není možný. (UncleMorty)
  • Veškerou hudbu napsal a nazpíval Sam Riegel (Scanlan). Tyto písně často zpíval již při hraní kampaně s Critical Role. (UncleMorty)
  • Létající koště, které v druhé sérii vidíme, je parodií na Nimbus 2000 ze série Harry Potter. (UncleMorty)