Chlap

• Česko DOC (pracovný názov)
Česko, 2022, 15 h 36 min (Minutáž: 55–60 min)

Hudba:

Jiří Hájek

Tomáš Maštalír, Jitka Ježková, Andrea Růžičková, Ivan Lupták, Jiří Dvořák, Valér Mbila, Jenovéfa Boková, Jan Nedbal, Elizaveta Maximová, Eva Leinweberová (viac)

MUDr. Ondřej Frank je úspěšným lékařem, primářem oddělení speciální diagnostiky v prestižní Nemocnici Centrum. Je spolehlivý, je bezchybný, je striktně racionální. Oplývá neotřesitelnou sebejistotou. Všichni ho respektují jako špičkového experta, ale jen málokomu je sympatický. Jeho život se však náhle zcela změní. Kvůli zranění hlavy přijde o část svých vzpomínek. Frank se probouzí v realitě, kterou vůbec nezná. Musí postupně objevit a pochopit okolní svět, ale zejména svou vlastní osobnost. A jak se s proměnou svého bývalého primáře vyrovnají jeho kolegové? Pracovní i osobní vztahy najednou získaly zcela jinou dynamiku. Seriál je inspirován skutečným pravdivým příběhem lékaře Pierdante Piccioniho, primáře velké nemocnice v severní Itálii, který popsal ve svých autobiografických románech "Minus dvanáct" a "První pomoc". (TV Nova)

Recenzie používateľa caerol k tomuto seriálu (17)

Chlap (2022)

Asi to nejlepší co Tv Nova za poslední roky vytvořila. I když je tam podoba se seriálem Dr. House, moc mě to bavilo a užívala jsem si každý díl. Tohleto rozhodně stálo za shlédnutí. :) ()

Amnézie (2022) (E01)

Po shlédnutí prvního dílu jsem nadšená, seriál mě hned chytnul. Je tam trochu podoba seriálu Dr. House. :) ()

Selfie (2022) (E02)

Druhý díl mě taktéž nezklamal, je to zajímavý a každý díl doslova hltám. Tohle se Nově po dlouhé době opravdu povedlo. :) ()

Lidskost (2022) (E03)

Řekla bych, že díl od dílu je to lepší a lepší. Tento seriál mi bude chybět až skončí. ()

Dobrá věc, která ubližuje (2022) (E04)

Seriál jistě nenechá diváka chladným. Za mě další povedený díl a těším se na další. :) ()

Užitečná chyba (2022) (E05)

Malinko slabší díl oproti předchozím, ale taky se na to dalo koukat. :) ()

Kdo s koho (2022) (E06)

6. díl byl teda slušný zvrat a zatím jeden z nejlepších dílů tohoto seriálu. Zírám, že Nova dokázala vytvořit seriál na celosvětové úrovni. :) ()

Sebeláska (2022) (E07)

Taky docela drsný zvrat a zajímavé momenty. Díl od dílu mě to baví víc a víc :) ()

Hippokratova přísaha (2022) (E08)

Malinko slabší díl, který nepřináší příliš mnoho.... ()

Loterie (2022) (E09)

Díl navazující na ten předchozí, baví mě to, ale napětí trochu slábne. I tak je se stále na co koukat a jsem zvědavá jak to všechno nakonec dopadne.... ()

Tajemství (2022) (E10)

Tohle byl hodně dobrý díl, u kterého jsem se opravdu nenudila a nestačila jsem zírat. Tento seriál z produkce Tv Nova mě vážně nepřestává překvapovat. ()

Následky (2022) (E11)

Ani tento díl mě příliš nesklamal a těším se co bude dál. ()

Nehoda (2022) (E12)

Tento díl o vlakové nehodě mi přišel před ostatníma hodně zajímavý a vtáhnul mě do děje. :) ()

Tři na tři (2022) (E13)

Zde se řeší převážně ten Satonal, tento díl nebyl tak závratný jako ostatní, no tak uvidíme co bude dál... ()

Naděje (2022) (E14)

Pravda pomalu začíná vycházet najevo, blížíme se do finále, tak jsem napnutá jak to celé dopadne. :) ()

Jedy (2022) (E15)

Nj hodně napínavý díl, už se dostáváme do finále. Jsem napnutá jak struna. :) ()

Jak dál (2022) (E16)

Tak poslední díl rozhodně nesklamal a kdo ví, třeba se někdy v budoucnu ještě dočkáme další série. :) ()