Ondřeje Franka naprosto zdrtil fakt, který zjistil ze své e-mailové komunikace. Kde a jak najít sílu žít dál? Na naléhání Evy se rozhodne ještě jednou vrátit do nemocnice. Osobně si ho žádá jedna z pacientek. Když už je na místě, rozhodne se zasáhnout i u jiného případu. Tím se spustí řetězec událostí, které zamíchají karty příběhu nanovo. (TV Nova)

kitsuchan97

*7,5/10* O nějakém větším progresu v ději tu nemůže být řeč, ovšem díl jako takový se mi líbil, jak po příběhové, tak herecké stránce. Zjišťování skutečně diagnózy mladé pacientky bylo opravdu nervydrásající až do poslední chvíle. Některé scény mi zase přišly lehce přitažené za vlasy, ale tak je to seriál, že jo - ten si toto drama může dovolit. ()

Chudobka

Ne že by mě to vůbec nebavilo. Baví. Ale aby se v poslední vteřině zastavila operace pacientky, to je jak z nějakého trapného hollywoodského filmu. Kromě toho se mi vůbec nelíbí herecké "umění" Andrey Růžičkové. Je to půvabná žena, ale to nestačí. Uvítala bych více prostoru pro Martina Myšičku, protože je vynikající v každé roli. ()

quokam

Po dvou silných dílech trošku menší oddych. Ono by ani nebylo pro chlapa zdravé či důstojné bulet dojetím tři díly v řadě. Jednu věc musím vyzdvihnout a to, že se režisérům darí hlídat kvalitu hereckých výkonů v epizodních rolích, což u takovýchto seriálu nebývá pravidlem. Hlavní hvězdou seriálu je stále pro mne M. Myšička, který na velmi malém prostoru předvádí skutečně velké divadlo. Vyskytly se však chyby ve scenari. Konečná diagnóza chtěla více vysvětlit a přiblížit, pochybuji, že všichni diváci mají medicínské vzdělání a vědí, co si pod tím slovem predstavit. Taktéž není zřejmé, jak se pacientka dozvěděla, že ji Frank podezírá z tajného potratu. S @chudobka souznim i v názoru na zastavení operace na poslední chvíli, výkon herecky Růžičkové však neberu až tak tragicky, možná proto strhávam méně hvězdiček než ona. Za mne 80 pro. ()