Ondřej Frank už není pacient. Přesto zůstává na oddělení, které vybudoval. Zůstává na oddělení jako pomocná síla bez pravomocí, pokouší se ale zapojit a pomoci, jak nejlépe umí. To je ovšem v příkrém rozporu s tím, co dříve sám vyžadoval... (TV Nova)

kitsuchan97

*7/10* Zatím nejvíce emotivní epizoda. Velice kvituji, že vedlejší charaktery dostávají více prostoru a nejsou jen pouhopouhým křovím. Frank se dozvídá, jak to doopravdy je mezi ním a jeho bývalou manželkou Hanou. Dějově jsme se taky trošičku posunuli, ale ne nijak zvlášť. Hodně věcí zůstává nezodpovězených či nejasných - jsem tedy zvědavá, co nám přinesou další díly. ()

quokam

Chvíli jsem měl pocit, že to sklouzává někam k ruzove Ordinaci, ale zpětně uznávám, že napr rozhovor mladé lékařky se starou pacientkou patřil k ději. Jedná se o díl s přesahem, o zamyšlení, na kolik osobní vztah lékaře k pacientovi škodí, na kolik pomáhá, kdy škodí, kdy pomáhá, kdy je třeba pacienty převážet na jip a vyhánět "návštěvy", být manžel pacientky není návštěva, a kdy je čas nechat vše na svém místě. Scénáristům jen vyridte, že existuje možnost resetování zapomenutých hesel, malá kritika. Jo a postava J Bokove dostala trochu větší prostor, cimz další překážka k max hodnocení padla. Za díl neružových 100 pro. ()

Chudobka

Tato epizoda mě vyloženě zklamala. Jednak je velmi nepravděpodobné, že by nikdo Frankovi neřekl nic z jeho zapomenuté minulosti, divný je i nezájem jeho dcery( i když k tomu možná má nějaký důvod).  Ladislav Frej s Vlastou Peterkovou, to bylo citové vydírání. Přehnané. Výborný Myšička se objevil jen na chvilku. A  vůbec mi tam nesedne role Jenovéfy Bokové, kterou mám ráda. ()

Romanstekl

No Novácký poměry hodně nadprůměrný seriál, rozhodně doporučuji, seriál se mi celkově líbí, herecké výkony nadprůměrné, obzvlášť p.Maštalír, scénář dobře napsaný, příběh zaujme. Bohužel nemocniční prostřední i přes nadprůměrný seriál mi nedělá moc dobře, takže tímto dílem končím, ale ostatním vřele doporučuji :-) ()