Ondřej Frank se nedokáže smířit s tím, že mu nikdo nechce prozradit okolnosti událostí, na které si sám nevzpomíná. Na oddělení je hospitalizován bratr vedoucí lékařky Evy Ulmanové, bývalý narkoman Radim Ulman, díky kterému Frank poznává více Evu, ale i ostatní kolegy. Eva odkrývá svou bolestnou minulost a Frank se k poznání té své nezadržitelně blíží také... (TV Nova)

kitsuchan97

*8/10* Tento díl je z hlediska příběhu zlomový, jelikož se Frank konečně dozvídá krutou pravdu týkající se jeho syna. Uvidíme, jak toto zjištění ovlivní jeho charakter - mám totiž tušení, že se nám pomalinku ale jistě začne vracet ke svému starému já. Jsem ráda, že postava Evy zde dostala více prostoru a máme možnost zjistit o ní něco málo více. Jaké je ono heslo se mi podařilo uhodnout již někdy v polovině epizody a vskutku to v nadměrné míře dokáže okolí ublížit. ()

LachtanShows

O tom, že láska není jedinou dobrou věcí, která ubližuje. Přistihávám se, že tohle drama prožívám jak kdejaká babička německé telenovely. Chlap zatím schytává ale tak pozitivní ohlasy, že se za to vůbec nemusím stydět. ()

milos.bradik

Tak naprosto mne to znechutilo. Doktor, kterého nechali v nemocnici, protože je výborný diagnostik, dlá tam však pouze sanitáře a neměl by mluvit s nemocnými. On však celou dobu nedělá nic jiného než to, že obchází pacienty a obtěžuje je svými dotazy, kašle přitom na diagnostikování pacientů a jen se všech pořád vyptává co je dobrého a přitom to škodí, protože potřebuje prolomit heslo na počítači. ()

Pilda17

První díl byl na hraně plného počtu, teď už ten posun je takový, že musím uznat kvalitu. Seriál si postupně víc a víc získává mou pozornost. ()

• Když Frank (Tomáš Maštalír) a ostatní doktoři sedí v hospodě na pivu, tak v pozadí hraje skladba „Rolling In The Deep“ od zpěvačky Adele. (hrumsrt)