Andrew, 22letý čerstvý absolvent vysoké školy, který stále žije ve svém bytě v New Jersey a nemá úplně ujasněné plány do budoucna, začne pracovat jako průvodce oslavami bar micva a bat micva, kde naváže jedinečné přátelství s mladou matkou a její dospívající dcerou. (Apple TV+)

Aljak

Priznávam, že popis neznie zrovna nejako obzvlášť lákavo, ale napokon to bolo lepšie ako som prvotne očakával. Postava dobráka Andrewa bola až nadpozemská - takého prirodzene pôsobiaceho sympaťáka som už vo filme dlho nevidel. Až mi ho bolo ľúto, ako sa mu nedarí... Ale napriek tomu ho dôvtip a dobrá nálada neopúšťali. Postava Domino bola tak trochu divná, nevyspytateľná, dokonca by som povedal, že bipolárna. Ale asi to tak bolo aj lepšie, lebo inak by z toho vzišla zrejme triviálna a klišovitá romantika. Takže z tohto pohľadu, vďaka Bohu za takúto ústrednú dvojicu. Hodnotím to takými silnejšími 3* (hoci mám chuť dať aj 4, ale predsa len dejovo to nebolo žiadne terno). ()

Malarkey

Po dlouhé době jsem si zase smlsnul na nějaké té nezávislé americké dramedii. Nic objevného, ale pár myšlenek, názorů a chování Amíků, které se mírně odlišuje od toho našeho, tu bylo. Vtipné to ani není, zábavné vlastně taky ne, ale jako nahlédnutí do života lidí, které asi nikdy nepotkám, to vlastně docela funguje. ()

Traffic odpad!

Masivní creepfest s emocionální inteligencí kondicionéru na vlasy a subtilností King Konga v porcelánu, kde jediná věc, kterou si musíte domyslet, je, že Cooper Raiff má oidipáč. Co za mindráky proboha musí mít člověk, aby sám sobě napsal roli "nejempatičtějšího", "nejzábavnějšího" a "nejvíc neodolatelnýho" nice guye? A nechal Dakotu Johnson, aby se na něj vrhala doslova pár hodin po tom, co potratila? Nehledě na to, že všechny vedlejší postavy tady slouží jen k tomu, aby stvrzovaly Andrewovu/Cooperovu galantnost, ochotu (hraničící se servilitou) a šlechetnost. Včetně dospívající dívky s autismem, což je další ze série zrůdností. Nic tady nepůsobí zažitě, věrohodně a přesvědčivě. Chemie mezi postavami je nulová, Cooperovi chcete neustále jednu vrazit a ostatní se snaží seč můžou, ale s tímhle vylhaným hallmarkovým scénářem by nic nenadělal ani De Niro v nejlepších letech. Je to jako kdyby to napsal algoritmus se zadáním "malý milý indie film", no a samozřejmě to vyhrálo diváckou cenu na Sundance. Pokud se s tímhletím na jakékoli úrovni identifikujete, běžte okamžitě na terapii. ()

Botič

Ten pocit dvacítkového limba v kombinaci s otupělostí po třicítce byl až hmatatelný. Slušná dvojice reprezentantů. Pár silných momentů. Povědomých situací. Big Red Machine a Majical Cloudz. Za mě dost trefa do srdce. ()

Arsenal83

Film, ktorý som už už chcel obísť, ale nakoniec som si ho predsa pozrel. A to len kvôli Dakote Johnson, lebo sa mi ľúbi viac než Severná a Južná Dakota dohromady. Mal som ale ostať pri pôvodnom rozhodnutí. Ona nevýrazná, čierne vlasy zanikali v tom kamerovom opare, cez ktorý som skoro nevidel, čo sa vo filme deje. Pri sexe sa tu herci rozprávajú o rodičoch a bridži. Zápletka zaujímavá, ako smrad z hovnocucu. Proste veľa židovských sviatkov, ale inak nič. Bokombrady si preto narásť nedám. ()

Marze

Romanticka dramedie pro masy s citlivym scenarem a zajimavym obsazenim vam umozni procitit dost veci. Je to nezny portret o tipkovi, ktery to mysli dobre a snazi se najit lepsi cestu zivotem. Ale jeho predstava dospivani se mi zdala plocha. ()

hansel97

Milé, ale vlastně se to nikdy není schopné vymanit z pasti těhle autorských filmů, kdy se všechno točí kolem autora filmu, který mi tady není až tak sympatická a Dakota Johnson hrát umí, ale tady to moc nepředvádí. 5/10 ()

M.i.k.e

klasické coming of age indiečko o hledání sebe sama a svého místa v životě.Děj plyne celkem pomalu a jak bývá zvykem nic úplně zásadního se tady nestane, ale díky sympatickým postavám to zas tolik nevadí. V rámci žánru jsou sice i lepší, ale Cha Cha mu ostudu dělat nebude...65% ()

hroubek

Moc příjemný indie film. Mám tyhle menší a osobnější filmy dost rád. Cooper Raiff si film napsal, zrežíroval a taky si zahrál hlavní roli. Už od prvních minut je vidět, že jde o dost osobní projekt a Raiffa do něho jde na maximum. Film má tu správnou feel-good atmosféru, zajímavé postavy a přirozené herce.  Navíc po příběhové stránce to umí rozesmát i dojmout, i přestože se nejedná o nijak originální příběh. Největší síla filmu spočívá v dobře napsaných postavách a přirozenosti všech herců. Raiff je hodně sympatický a je to takový dobrák, že mu budete fandit od začátku až do konce. Dakota Johnson svou postavu zahrála perfektně a její výkon se mi dost hodně líbil, protože její postava v sobě nese spoustu bolesti a nejistot, ale zároveň má v sobě hodně lásky. Líbilo se mi v jakém duchu se film nese, co říká a jaká je jeho pointa. Cha Cha Real Smooth je povedený indie film, který umí chytnou za srdce pokud mu dáte možnost. ()

sedm.1

Tak tomuhle říkám dokonale čistý blesk z nebe. Do tohoto snímku jsem šel jen kvůli Dakotě Johnson, nicméně jméno Cooper Raiff, stejně asi jako většině diváků, mi doposud nic neříkalo, ovšem po tomto zážitku si na něj dám sakra velký pozor, jelikož tenhle kluk, tenhle kluk má kurevsky obrovský talent, který tu ovšem navíc projevil hned ve třech směrech, a to jako fantastický režisér, jako fantastický scénárista i jako fantastický herec, což je doslova dokonalá kombinace a Cha Cha Real Smooth je toho jen dech beroucím důkazem. Já si každopádně popravdě snad ani nepamatuji jakýkoliv vztahový film, který by do mě prakticky non-stop takovýmto silným, působivým, ale především přesvědčivým způsobem narval takovou dávku skutečných a hlavně ohromně funkčních emocí, já jsem z toho prostě úplně paf 8D. Celý tento film by se dal jinak vystihnout i jediným výrazem, a to že působí ve všech ohledech naprosto přirozeným dojmem, jelikož z každého slova, z každého pohledu, z každé scény, je cítit poctivá realita, až z toho mrazí. K těmto všem mým pocitům ovšem svým zásadním způsobem přispělo i několik dalších faktorů, krom tedy zmiňovaného umu ústředního tvůrce Coopera Raiffa, i když on se vlastně ale zásadním způsobem podíle v podstatě úplně na všem, no to je jedno, každopádně tedy parádní je samozřejmě i ústřední zápletka, která jednoduše od a-z působí jako vystřižená z reálného života, to samé pak platí i pro veškeré dialogy, chování, reakce, prostě mě toto všechno strhujícím způsobem totálně semlelo a já si celý tento v podstatě milostný příběh jen krásně užíval a užíval. Dalším fantastickým příspěvkem je jinak famózní atmosféra, dále pak výrazné, silné, rozhodně nenudící a taktéž více než věrohodné postavy, no a nakonec jsem si nechal herecké výkony naprosto všech zúčastněných herců, protože to je level, který mě asi dostal ze všeho nejvíc, ty pohledy, ty přirozené reakce, ty úsměvy, to vše my bude ještě hodně, hodně dlouho ležet v hlavě, mezi všemi aktéry panovalo snad až hypnotizující napojení, jiskra, prostě nechápu, co se dělo při natáčení na place, ale takhle přesvědčivé herecké výkony se vážně jen tak nevidí. Já jsem zkrátka z této podívané strašně moc nadšený, a jen mě mrzí, že se mi zde ani zdaleka nepodařilo popsat veškeré ty úžasné emoce a pocity, co jsem díky tomuto filmu získal, za mě se každopádně jedná o fantastickou vztahovku, a já moc děkuji panu Raiffovi za tento neuvěřitelně podmanivý filmový zážitek a upřímně hodně se těším na jeho další zářez. ()

Muel

| Apple TV+ | Cooper Raiff is the man! Well, kind of. Ešte sa chlapča má čo učiť, ale je na správnej ceste, pretože aj ja by som chcel mať v takomto veku takýto cit pre scenáristiku ako tento geroj. Jo, pohladilo po duši a po 107 minút ma bavila interakcia tých dvoch a aj tie vedľajšie mini linky fungovali pomerne solídne. Doplním si jeho Shithouse a som zvedavý na jeho ďalšie projekty. Dakota super-cute. Viac TU. | Hodnotenie: 8/10 | ()

Rathalos

Cha Cha Real Smooth komediou nie je,dramou uz ano,aj ked zase nie az tak z velkej casti,je to taky film o zivote,ludoch,vztahoch,rodine,detoch,laske ci manzelstve,za pozretie urcite stoji a herecku Dakotu Johnson velmi nemusim,ale tu mi bola sympaticka,takze vidim to na styri hviezdy...:-) ()

wege

Dát své srdce někomu, je ta nejděsivější, nejnebezpečnější, nezapeklitější věc. Víte proč? Protože, když to nedopadne, jste v prdeli tak, jak jste si to nedokázali nikdy představit. Někde možná je světlo na konci tunelu, ale už to není na vás, vy nedokáže nic ovlivnit. Možná teda to, že si v hlavě musíte srovnat, co vlastně chce a jestli vůbec něco chcete. A teprve pak můžete rozhodovat o něčem i vy. Naštěstí existují věci jako cigára, kafe, občas si jít hrát do posilovny na Kamila Filu, gin s tonikem, nejíst, prášky na spaní, anebo i tento fakt stupidní film. Všechno vám nějak pomůže. I ta Dakota vypadající jako dokonalá MILFka. ()

PoprockCZ

Fajnový feel good film s notnou dávkou awkward situací a trefného humoru. Přesně jako v naší rodince. :D Hlavní postava je neskutečný zlaťák, zkrátka hodný kluk, který se nebojí vyjadřovat své emoce a pomáhat ostatním. Dojem mi z filmu mi trochu sráží fakt, že film napsal, zrežíroval a hlavní roli odehrál tentýž muž, tudíž si tuto "správňáckou roli" napsal přímo pro sebe. Ale ok. Dakota Johnson mé sympatie ve filmu nezískala, tudíž ač uznávám, že konec byl smutný, vlastně jsem byla tak trochu ráda, že to dopadlo tak, jak to dopadlo. Po zhlédnutí filmu jsem docela bojovala s tím, jak film hodnotit. Na jednu stranu jsem si film jako divačka užila, na stranu druhou z profesní / analytické stránky ve filmu vidím ty "dokonale hodné americké rodiče", nadmíru "dokonalého" hlavního hrdinu a celkově podivnou zápletku, kde se mladý kluk zamilovává do starších žen... no, nakonec to hodnotím raději divácky. ()

zetpi

Tento film vo mne vyvolal vlnu spomienok. Stotoznil som sa s nim a to sa skutocne neda povedat, ze to hocijaky film dokaze. Isiel mi pod kozu, doslova. Mozno som ovplyneny nejakymi zazitkami vo svojom zivote a beriem to moc osobne. Ano z casti to bude tym a nebyt toho dostane 4,5 hviezdy. To vsak nemeni nic na fakte, ze ide o skutocne prepracovany film a nie lacny a povrchny citak. Citit v nom skutocnu clovecinu, real life, story, ktora sa moze svojim sposobom stat kazdemu. Za mna je to autenticke. Dakota bola ocarujuca. Lola prijemna, vniesla do filmu uveritelnost bezneho cloveka, rodiny, ludi. Milujem ten film. Je bez kalkulu, a robi to, co film ma robit. Cooper Raiff totalne nezname meno, je urcite hviezda, ktora este len poriadne zaziari. ()